نیروی دریایی کشتی های حمل و نقل از طریق دریای بارنتز در نزدیکی روسیه برای زمان 1st پس از جنگ سرد

روز پس از بالا, عمومی ایالات متحده گفت: روسیه در حال آزمایش نظامی آمریکایی در طول رمان coronavirus همه گیر نیروی دریایی فرستاده چهار کشتی به دریای بارنتز برای اولین بار در دهه.

سه ناوشکن نیروی دریایی و یک سریع پشتیبانی رزمی کشتی و همچنین به عنوان یک ناوچه از سلطنتی بریتانیا و نیروی دریایی وارد دریای بارنتز در بالای دایره قطب شمال در روز دوشنبه “به دفاع از آزادی ناوبری” با توجه به یک سرویس انتشار اخبار. این اولین باری کشتی های نیروی دریایی باید عمل وجود دارد خاموش روسیه در ساحل شمالی پس از جنگ سرد ،

عروق درگیر عبارتند از: نیروی دریایی ناوشکن دونالد کوک, پورتر و روزولت همراه با سریع پشتیبانی رزمی کشتی عرضه است. نیروی دریایی سلطنتی ناوچه کنت نیز شرکت کردند.

این عملیات اعلام شد هفته پس از روسیه هواپیما خال خال شد پرواز در نزدیکی آلاسکا است. یکی دیگر از buzzed نیروی دریایی شناسایی هواپیما در ماه گذشته بالاتر از دریای مدیترانه.

میلر ، لیزا Franchetti فرمانده 6th ناوگان در بیانیه ای گفت: “در این زمان به چالش کشیدن آن است مهم تر از همیشه است که ما به حفظ ما بنوازند عملیات در سراسر اروپا تئاتر است.

مرتبط با: روسیه در حال آزمایش نظامی آمریکا برای ضعف در میان همه گیر به طور کلی می گوید:

“ما متعهد به ترویج امنیت و ثبات منطقه ای در حالی که ایجاد اعتماد و تقویت بنیاد قطب شمال آمادگی,” او اضافه شده است.

این وزارت دفاع روسیه مطلع شد جمعه که نیروی دریایی را کشتی در دریای بارنتز. اطلاع رسانی شده بود به “جلوگیری از سوء تفاهم های کاهش ریسک و جلوگیری از ناخواسته تشدید” با توجه به نیروی دریایی است.

روز قبل از رفتن به دریای بارنتز چند از همان کشتی-همراه با یک زیردریایی نیروی دریایی P-8A Poseidon — در نروژی دریا برای یک جنگ ضد زیردریایی ورزش. حدود 1200 ملوانان از ایالات متحده و نیروی دریایی سلطنتی شرکت در این ورزش است.

رهبران نیروی دریایی در اروپا هشدار داده اند که افزایش در روسیه زیردریایی فعالیت نما چالش های جدید برای ناتو. روسیه و بقیه در حال استقرار با سلاح های کشنده تر سیستم ها و ماندن برای طولانی شدن دوره میلر ، اندرو “وودی” لوئیس فرمانده 2nd ناوگان گفت: در اوایل این سال است.

نیروی دریایی ارسال شده است بیشتر عروق در بالای دایره قطب شمال در سال های اخیر است. Franchetti به نام محیط زیست “بی رحم است.”

“کشتی های ما باید آماده به کار در تمام ماموریت, مجموعه,” او گفت:. “… این است که به ویژه مهم در قطب شمال که در آن سخت آب و محیط زیست خواسته ثابت هوشیاری و عمل است.”

نیروی دریایی در سال 2018 فرستاده عناصر Harry S. Truman حامل اعتصاب و ایوو جیما اعزامی حمله گروهی بالای دایره قطب شمال در طی ورزش Trident مقطع. در سال گذشته ناوشکن و یک هدایت موشک رزمناو همچنین عملکرد آن در منطقه است.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

بیشتر بخوانید: اینجا چرا نیروی دریایی است که با استقرار یک دسته از لویی Sluggers

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>