وزیر نیروی دریایی, نیروی هوایی رئیس ستاد نامزد پیشرفت در سنا

کمیته نیروهای مسلح سنا به رای به پیشبرد نامزد از مقامات شنود گذاشته به آینده وزیر نیروی دریایی و نیروی هوایی رئیس ستاد.

این کمیته روز سه شنبه تایید نامزد کنت Braithwaite به عنوان وزیر نیروی دریایی و ژنرال چارلز “CQ” قهوه ای به عنوان نیروی هوایی رئیس ستاد ارسال آنها را به جلو برای رای گیری مجلس سنا. این کمیته همچنین تصویب نامزدی James H. اندرسون به عنوان معاون جمهور ضمن دفاع از سیاست های آن گفت.

جزئیات بعدی: یک مهر و موم در اطراف کشتی: گارد ساحلی خدمه کار برای جلوگیری از ابتلا به COVID-19 در مبارزه با مواد مخدر رکود

در اوایل این ماه سه نامزد شهادت قبل از نمایندگان مجلس به عنوان بخشی از خود را تایید روند.

Braithwaite متعهد به بازگرداندن نظم و انضباط در نیروی دریایی است که در مواجه با انبوهی از چالش ها در سال های اخیر است. او کلمات گوشت چرخ کرده در دوران نامزدی شنوایی که در آن او گفت که نیروی دریایی فرهنگ شده است مخدوش شده توسط مرگبار, حوادث, جنگ حقوقی و وضعیت روی عرشه ناو هواپیمابر تئودور روزولت پس از رمان coronavirus شروع به گسترش در کشتی.

“آیا گلن دریایی, دفاع, کشتی برخورد قضایی اشتباه یا بحران بر یو اس اس روزولت همه آنها نشان دهنده یک شکست در اعتماد افراد پیشرو در خدمات” Braithwaite که در حال حاضر در خدمت به عنوان سفیر ایالات متحده در نروژ گفت: سناتورهای.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد بازنشسته rear admiral به رهبری نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی پس از ریچارد V. اسپنسر به طور ناگهانی به سمت چپ موقعیت در ماه نوامبر. توماس Modly که در خدمت به عنوان سرپرست و کری پس از آن نیز در سمت چپ و موقعیت در میان جنجال در ماه گذشته.

کاخ سفید نامزد قهوه ای در ماه مارس به توان نیروی هوایی را 22nd, رئیس ستاد جایگزین ژنرال دیوید Goldfein. در صورت تایید او را تبدیل به اولین آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان برترین لباس افسر از هر یک از شاخه نظامی.

در دوران نامزدی شنوایی براون گفت: این خدمات در یک مسیر به اضافه کردن واحد در سراسر نیروی, اما ممکن است سقوط کوتاه از آن قبلا اظهار داشت: هدف از 386 اسکادران.

“ما هنوز هم قادر به رشد به 386; که هدف او گفت:” ممکن است 7.

اما اینکه آیا این سرویس بازدید که هدف یا نه اضافی سربازان و تجهیزات و منابع آن را قوی تر و قهوه ای گفت:.

“برخی از چیزهایی که من فکر می کنم حتی به عنوان شما را در تلاش برای رسیدن به 386 و یا نسبت به 386 اگر ما را در رسیدن به 386 ما ممکن است کمی کوچکتر … اما ما خواهید بود قادر به,” او گفت:.

در سال 2018 و خدمات آن گفت: می خواستم برای اضافه کردن حداقل 74 اضافی اسکادران بیش از دهه های آینده رونمایی آن “386 اسکادران” طرح.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: SecNav نامزد نقل از نیروی دریایی ‘نقایص رهبری در تایید شنوایی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>