افسر نیروی دریایی را سال پرونده قتل می شود یکی دیگر از پیچ و تاب و با حکم دادگاه

با مشخصات بالا مورد اتهام قتل که کشیده در حدود پنج سال و خواستار تصمیم گیری توسط برخی از مقامات نیروی دریایی و پنتاگون گرفته دیگر به نوبه خود با جدید استیناف حکم.

نیروی دریایی-دریایی سپاه دادگاه نظامی تجدید نظر منتشر شد تصمیم گیری در این ماه در مورد ستوان کریگ بکر تزئین دفع مواد منفجره افسر متهم به قتل همسرش در اکتبر. 8, 2015 توسط هل دادن او را از یک هفتم-داستان پنجره مونس در بلژیک. سه قاضی که وظیفه حکومت در حمایت از دولت در تعقیب و پیدا کردن که یک قاضی نظامی تا به حال به اشتباه حذف شدند قبل از اظهارات از بکر را یوهانا او-بکر در جلسات پیش از محاکمه در اوایل سال 2019.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی عملیات ویژه تصویب اولین ریش عمامه چشم پوشی برای سیک Airman

دولت درخواست تجدید نظر در این موضوع پیش از دادگاه نظامی شناخته شده به عنوان یک interlocutory درخواست تجدید نظر در اصل چپ دادگاه رسیدگی توقف برای بیش از یک سال به انتظار دادگاه تجدید نظر. این آخرین در یک سری از غیر متعارف تحولات در خاردار مورد.

بکر در حال حاضر 39, خدمت شد و در مقر ناتو در آن زمان از اتهام جرم و جنایت است. او-بکر از مرگ پس از سقوط از پنجره آپارتمان ها زن و شوهر, ساختمان, شد, بنا به گزارش ها در ابتدا حکم یک خودکشی توسط مقامات بلژیکی. اما بعد از محققین در بر داشت مخدر ترامادول و بی خوابی با مواد مخدر zolpidem در سیستم با توجه به گزارش مسئول ورق و مقامات در نهایت متهم بکر با قتل و گفت او دارو یوهانا و سپس او را به مرگ او.

با توجه به اخیر دادگاه تجدید نظر حکم زن و شوهر را از هم جدا کرده بود در تابستان 2015 باقی ماند اما دوستانه. اما دادگاه اعلام کرد, Becker تا به حال یک “احشایی واکنش” زمانی که او آموخته یوهانا تا به حال دوست پسر جدید. مرگ او صورت گرفت همان روز او می خواهم امضا اجاره نامه در آپارتمان خود را پس از یک شام با هم در آپارتمان این زن و شوهر به اشتراک گذاشته بود.

آنچه به دنبال در مورد سال از جلسات اداری و عقب و جلو در حالی که بکر باقی مانده در بلژیک بازداشت کرده است. مقامات نیروی دریایی با استناد به یک وضعیت از نیروهای قرارداد کاهش یافته است به حوزه قضایی در این مورد با وجود دادخواست توسط بکر وکلای. در حال حاضر بازنشسته Adm. میشل هوارد و پس از آن — فرمانده نیروهای ایالات متحده و اروپا و آفریقا اشاره کرد که شواهد جمع آوری شده توسط مقامات بلژیکی خواهد بود و نه قابل پذیرش در دادگاه نظامی اگر مورد منتقل شدند به گفته یک سال 2017 گزارش از سان Diego Union-Tribune.

در نهایت پس از وزیر دفاع جیم Mattis مداخله در Jan. 2, 2018, سفارش نیروی دریایی را بیش از این مورد است. در میان نگرانی های ذکر شده در یک دادخواست به Mattis در Becker طرف شد که این مورد به احتمال زیاد شنیده نمی شود در دادگاه بلژیک تا سال 2020 — طنز با توجه به آن که هنوز برای رسیدن به دادگاه نظامی در ایالات متحده است.

بکر منتشر شد از بلژیک بازداشت در ماه فوریه 2018; on Feb. 11, 2019 او arraigned در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو به اتهام قتل عمد حمله و رفتار ناخوشایند یک افسر و آقا.

این افسر نیروی دریایی را حفظ کرده است و بی گناهی خود را در سراسر; دفاع از خود وکیل ادعا کرده اند که یوهانا او-Becker برخورد با تکرار بیماری روانی است که تحت تاثیر رفتار و منجر به خودکشی شده است.

دادگاه تجدید نظر حکم منتشر شده در جولای 24, آمده است که قاضی نظامی, نیروی دریایی, سروان. هارون عمیق حکومت در دو pretrial جلسات که اظهارات او-بکر ادعا قبلی سوء رفتار توسط شوهرش بودند ناروا در دادگاه نظامی.

او-بکر ادعا کرد در ماه اوت سال 2013 که شوهرش “انداخت و او را در اطراف اتاق هتل خود را و او را خفه” پس از آگاهی از خیانت به گفته دادگاه خلاصه. او گزارش اتهام سوء استفاده چند نفر از جمله یک نظامی افسر پلیس و کارمند در میز ارتش تسلیم جایی که آنها مهمان. او بعدها رسمی اجرای قانون گزارش که بیشتر ادعا بکر گرفته بود او را شناسایی و کارت های اعتباری و تغییر کلمه عبور به اشتراک گذاشته شده خود را, حساب بانکی, خلاصه ای از حقایق متحده است.

او recanted تمام اظهارات آن شب پس از یک مشترک جلسه مشاوره و رسیدگی به این موضوع به طور رسمی بسته شد در ماه ژوئن 2014.

هنوز هم با توجه به اسناد او-Becker ادامه داد: به دوستان و خانواده است که او اتهامات واقعی بودند و که او می خواهم آنها را گرفته به عقب تنها برای نجات شوهرش نظامی حرفه ای است.

“او گفت که او مانع از تماس با دوستان و خانواده در حالی که او در دوره نقاهت بعد از یک عمل جراحی و کنترل است که می تواند سفر خود را در آپارتمان خود در بلژیک” دادگاه تجدید نظر نوشت. “او گفت که او کنترل می شود چگونه او می تواند لباس خود مانع از گرفتن یک تاتو و او را نابود محصولات آرایشی و بهداشتی.”

دادستان استدلال در جلسات پیش از محاکمه که بکر کشته شدن همسر خود را به نگه داشتن او از احیای قدیمی اتهامات سوء استفاده خود را وکیل مدافع گفت که فقط حدس و گمان و نه پشتیبانی شده توسط این شواهد است.

در نهایت, عمیق طرفه با دفاع و محروم اظهارات گفت: نبود قابل پیش بینی است که او-Becker سوء اتهامات خواهد احیا شده است.

اما استاندارد دادگاه تجدید نظر در بر داشت غلط اعمال می شود. در موضوع قضات گفته بود مفهوم حقوقی از جریمه با تخلف است. در حالی که متهم حق دارد قانون اساسی به صلیب بررسی هر شاکیان که حق می تواند بازنویسی شود در موارد “که در آن یک متهم را غیر قانونی اقدامات جلوگیری از یک شاهد عینی از شهادت” مانند موارد اتهام قتل است که در آن شاهد این ادعا قربانی.

“به عنوان نظامی قاضی تعیین ناروایی خاص قبل از اظهارات خانم بکر بود و بر اساس اصل قانونی ما در حال حاضر نگه دارید به نادرست پیدا کنیم و خود را در حکم سوء استفاده از اختیار” دادگاه نوشت. “ما تعیین درمان مناسب برای این خطا به بازداشتگاه مورد اضافی برای رسیدگی منطبق با این نظر است.”

ارمیا J. Sullivan سوم بکر ملکی دادستان از رکورد گفت: Military.com از طریق ایمیل که او انتظار جلسه بعدی در این مورد به جای ظرف 60 روز.

“ما با اعتماد به نفس است که ما پیروز خواهد شد و عدالت پیروز خواهد شد,” او گفت:.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط با: جنگ قهرمان ادعا نیروی دریایی او را رها دیگران گریه قتل

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر