نیروی دریایی به نظر می رسد به نرم افزار های ورزشی برای افزایش عملکرد EOD Techs و غواصان

نیروی دریایی اضافه کردن جدید شناختی تکنیک های افزایش و eyeing عملکرد-سیستم های ردیابی شبیه به کسانی که مورد استفاده در نرم افزار ورزشی برای دو کار جوامع نیاز به درجه بالایی از قدرت و دقت است.

مسئولان نیروی دریایی غواصی و نجات در مرکز شهر پاناما در حال به پایان رساندن کار در $2 میلیون نفر از 15000 فوت مربع تاکتیکی عملکرد آزمایشگاه به طور کامل تا پایان این ماه است که ارائه دفع مواد منفجره تکنسین های نیروی دریایی و غواصان با دسترسی به کادر حرفه ای-همه متمرکز بر تقویت آنچه این مرکز عملکرد انسانی مدیر تماس “انسان سیستم سلاح.”

مرتبط با: ملوانان در کنار حامل دریافت ویروس برای بار دوم

در علاوه بر این به عملکرد متخصصین و درمانگران شناختی با یک پس زمینه در روانشناسی ورزشی, مرکز را خانه قدرت و تهویه متخصصان kinesiotherapists و یک تحلیلگر داده.

هدف از این تلاش است برای جلوگیری از آسیب و خستگی و شکست هر دو روحی و جسمی که داشته و تلفات از این استرس بالا با شدت بالا شغل.

“شیرجه مدرسه همواره یک محل که در آن مردمی بودند آزمایش” Cmdr. سام Brasfield افسر فرمانده از NDSTC گفت: Military.com. “اما آن را همیشه یک محل که در آن — آنها به اینجا آمدند به عنوان ورزشکاران و آنها ممکن است کمی قوی تر اما آن را به عنوان ساختار به عنوان آن نیاز به. این همه قبیله ای دانش.”

بر خلاف دیگر خدمات نیروی دریایی EOD techs همچنین تکمیل شیرجه مدرسه به عنوان آنها ممکن است مورد نیاز برای اجرای وظایف زیر آب مانند معدن حذف.

مفهوم در نظر گرفتن یک رویکرد جامع تر به تناسب اندام برای برخی پرقدرت نظامی شغل را به دست آورد قابل توجه شتاب تحت نیروی دریایی Adm. ویلیام McRaven که فرمان فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده از سال 2011 تا 2014. NDSTC ایجاد شده خود را تاکتیکی انسان عملکرد برنامه در سال 2016 کامل با کوچکتر از 5000 فوت مربع مرکز آموزش. اما به عنوان SOCOM مقامات دنبال افزایش طیف وسیعی از گزینه برای لبریز شدن عملکرد انسان از مکمل های الکتریکی و تحریک مغز برای مدیتیشن نیروی دریایی شیرجه جامعه نیز تشدید تلاش ها برای تقویت بدن و ذهن.

تقریبا شش ماه پیش Brasfield گفت: NDSTC تکمیل یک خلبان کلاس درس برنامه به نام ماموریت مبتنی بر انعطاف پذیری با حدود 15 داوطلب خدمت سربازی و افسر دانش آموزان با تمرکز بر توسعه و بهبود سالم طرز فکر. در هشت هفته دوره دانش آموزان تمرین تکنیک های در مورد چگونه به آرامش ذهن خود را پایین و حفظ وقار تحت فشار است.

“ما آموخت تجسم … تمرین خود را روش اورژانس قبل از نیاز به استفاده از آنها, شما می دانید, شما می توانید با تمرین آن را در سر خود صدها بار. اما ما هرگز واقعا بحث دقیقا چه تجسم شده است چرا آن کار می کند, چگونه کار می کند و سپس آن را به آنها. بنابراین ما در حال انجام بیشتر از آن جلو” Brasfield گفت.

در حالی که خلبان دوره آموزش داده شد توسط یک پیمانکار این مرکز در حال حاضر کار خود را توسعه برنامه درسی است که در نهایت به بخشی از بار آموزش برای همه دانش آموزان است.

انسان دیگر و بهبود عملکرد ابزار است که ممکن است به زودی در دسترس خواهد بود به 1,300 EOD techs و غواصان که چرخه را از طریق این مرکز در هر سال است Smartabase یک ورزشکار سیستم مدیریت داده ها مورد استفاده توسط تیم های ورزشی حرفه ای برای جلوگیری از آسیب و ارزیابی عملکرد فردی خرابی که نیاز به توجه و یا توانبخشی. اگر این مرکز می تواند به جلو و هم منابع آن ممکن است استفاده از دستگاه های پوشیدنی مانند ضربان قلب یا هوشمند دیگر انتقالها به جمع آوری یک مطلب جامع عکس از ملوانان’ مطبوع و عملکرد.

“شاید شما ذکر ‘هی شما فقط چهار ساعت خواب در شب, شما می دانید, شما رو به حداقل هشت,'” نیروی هوایی سرهنگ سرهنگ Sean Wilson, مرکز بشر در عملکرد مدیر گفت: Military.com. “بنابراین شما سعی می کنید برای کمک به آنها را با عادات خود را و چیزهای دیگر را به کمک دست انداز است که زمان خواب است. بنابراین وجود دارد جنبه های این برنامه ما می تواند به آسانی شناسایی برخی از کسری بودجه و سعی کنید برای کمک به آنها با آنان رفتار تغییرات است.”

در ضمن Brasfield گفت: کارکنان ممکن است بهبود جمع آوری داده ها در تناسب اندام ارزیابی اداره هنگامی که غواصان و EOD techs می رسند در مرکز و زمانی که آنها را ترک اجازه می دهد آنها را برای ارزیابی نه تنها اینکه یک فرد تصویب و یا شکست خورده اما چگونه اخیر نمرات مقایسه تاریخی آنهایی که و این که آیا عملکرد در هر راه هدف.

چسبیده نقطه در حال حاضر بودجه: در حالی که نیروی دریایی یافت می شود اتاق در آن ساخت و ساز بودجه جدید مرکز آموزش کارکنان قراردادی و یا در وام از دیگر خدمات است. Brasfield گفت که او امیدوار است این سرویس را پیدا کردن کمک های مالی برای حفظ تلاش است که وانمود به رزمندگان نه تنها قوی تر بلکه بیشتر ذهنی سختی و انعطاف پذیر.

“در پایان روز, ما ملت نیزه” ویلسون گفت:. “… به طوری که هدف در اینجا این است که برای به حداکثر رساندن مرگ از مردان downrange در حالی که ما در حال مراقبت از آنها را در این روند و حتی پس از آنها را یکنواخت و بازنشسته شود.”

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

ادامه مطلب: SecDef نگه می دارد نظامی توقف-حرکت سفارش در محل پس از بررسی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>