نیروی دریایی هلیکوپتر به طور تصادفی قطره ضد مین غلاف در نزدیکی خلیج چساپیک

نیروی دریایی بهبود $2 میلیون anti-معدن غلاف سهوا کاهش یافته است توسط یک هلیکوپتر در این ماه در سواحل ویرجینیا در نزدیکی در ورودی به خلیج چساپیک.

یک MH-60S Knighthawk اختصاص داده شده به هلیکوپتر مبارزه دریا اسکادران 2 در جولای 9 تا به حال یک “غیر عمدی jettison از AN/AQS-235 هوابرد معدن خنثی سازی بیش از غلاف آب در یک منطقه آموزشی در شمال کیپ هنری می بردند”. جنیفر Cragg سخنگوی نیروی دریایی نیروی هوایی اطلس.

وجود دارد هیچ آسیب و یا صدمه به هواپیما و نیروی دریایی در حال بررسی وضعیت Cragg گفت. کیپ هنری است که در بخش شمال شرقی ساحل ویرجینیا.

“نیروی دریایی طول می کشد حوادث مانند این بسیار جدی و انجام یک تحقیق کامل برای تعیین علت,” او اضافه شده است.

جزئیات بعدی: ما F-15, جنگنده, پرواز در نزدیکی ایران هواپیمای جت مسافربری به سوریه مقامات تایید

پرسنل از نیروی دریایی تلفن همراه غواصی و نجات واحد 2 اعزام شدند برای پیدا کردن غلاف و بهبود آن در ژوئیه 14.

این سرویس را اعلام نکرد این حادثه هنگامی که آن رخ داده است در اوایل این ماه. آن اشاره شد در یک لیست از اتفاقات ناگوار از نیروی دریایی مرکز ایمنی که آهنگ اصلی نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی حوادث است.

نیروی دریایی مرکز ایمنی با برچسب حادثه یک کلاس-یک بدبختی است که به معنی چیزی است که نابود فراتر از تعمیر و یا خسارت بیش از 2.5 میلیون دلار. Cragg گفت: خدمات تعیین نوع بدبختی رده انتظار دامنه کامل از آسیب.

AN/ASQ-235 هوابرد معدن خنثی سازی سیستم تخلیه خاک سپرده نشده بودند و لنگر دریا معادن. آن را با استفاده از سونار برای شناسایی معادن و سپس اعزام مصرفی destructor است که کنترل از یک کنسول بازی است که می تواند شناسایی و منفجر کردن برای از بین بردن معادن.

وجود دارد چهار سرویس عضو MH-60S هلیکوپتر زمانی که غلاف بود به اشتباه منتشر شد. Cragg کاهش یافته است می گویند که آیا کسی رو مجازات با استناد به پروب به بدبختی.

“این امر می تواند نامناسب به حدس و گمان نتیجه تحقیقات مربوط به این حادثه در حال انجام است,” او گفت:.

هلیکوپتر حامل یک غلاف Cragg افزود: به عنوان نمونه برای این نوع ماموریت. دیگر هیچ هواپیما یا قایق و یا کشتی ها در آب قرار داده بودند در معرض خطر توسط رها, او گفت:.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:دانشجو نیروی دریایی خلبان پرواز در 15,000 پا هنگامی که موتور آتش گرفت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>