نیروی دریایی کمک های مالی برای اولین بار خدمات چشم پوشی فراجنسیتی افسر

یک افسر نیروی دریایی ایالات متحده تبدیل شده است اولین سرویس عضو برای دریافت چشم پوشی به وزارت دفاع سیاست است که میله ترین نما سربازان از خدمت به عنوان چیزی غیر از خود تولد و جنسيت.

یک سخنگوی نیروی دریایی روز جمعه گفت که وزیر نیروی دریایی جیمز مک فرسون تایید شنبه یک “درخواست خاص برای معافیت مربوط به خدمات نظامی توسط افراد فراجنسیتی و افراد با جنسيت بیقراری.”

“این سرویس عضو درخواست چشم پوشی به خدمت خود ترجیح جنسیتی شامل اخذ جنسیتی نشانگر تغییر در دفاع ثبت نام واجد شرایط بودن سیستم گزارش دهی و مجاز به رعایت استانداردهای مرتبط با خود را ترجیح جنسیتی مانند لباس و نظافت” سخنگوی نیروی دریایی دگرمن. j.g. بریتنی استفن گفت.

مرتبط با: ژنرال, گیر افتاد, تخت پا’ با مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها در نما بان

اخبار استثنا به یک سال ممنوعیت جنسیتی انتقال در حالی که در ابتدا گزارش سی ان ان.

با توجه به اسناد دادگاه این افسر خدمت برای بیش از نه سال در سطح جنگ در جامعه و در مواجهه غیر ارادی تخلیه از نیروی دریایی به عنوان یک نتیجه از یک DoD سیاست های اجرا شده در سال گذشته منع پرسنل با تشخيص جنسيت بیقراری از خدمت.

در ماه جولای سال 2017, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از طریق توییتر اعلام کرد که دولت آمریکا دیگر نمی خواهد اجازه می دهد “تغییر جنسیت افراد برای خدمت در هر ظرفیت در ارتش ایالات متحده است.”

اعلام طرح میتوانست به یک سال 2016 تصمیم رئیس جمهور باراک اوباما و وزیر دفاع خاکستر کارتر اجازه می دهد تا نما پرسنل برای خدمت به آشکارا در خود ترجیح جنسیتی.

به عنوان یک نتیجه از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام و پس از آن — SecDef جیم Mattis توسعه یافته و منتشر شده یک سیاست در سال 2018 که منع نما سرویس کاربرانی که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است انتقال و کسانی که مبتلا به جنس بیقراری — یک بیماری روانی طبقه بندی شده توسط پریشانی شدید و علائم روانی بیش از این عدم تطابق بین جنسیتی در بدو تولد و هویت جنسیتی — از خدمت.

آن را نیز منع آینده نگر استخدام با جنس بیقراری از پیوستن به ارتش, اما آن را اجازه داده نما اعضای خدمات در حال حاضر در حال خدمت در ارتش باقی می ماند.

دیوان عالی ایالات متحده تایید کرد که این سیاست در سال 2019 و از آن شده است در اثر بیش از یک سال است.

افسر که دریافت چشم پوشی نبود پدربزرگ تحت سیاست چرا که با توجه به اسناد و مدارک او تنها به “شرایط با تغییر جنسیت هویت” به عنوان یک تراجنسیتی زن پس از ممنوعیت رفت و به اثر. افسر شناخته شده در اسناد دادگاه به عنوان ستوان سازمان حفاظت محیط زیست تشخیص داده شد با gender dysphoria در ژوئن 2019 و بی درنگ به اطلاع نیروی دریایی است که او در یک نما ،

او شکایت در ماه مارس سال 2020 در مقابل وزارت دفاع برای جلوگیری از تخلیه.

طرفداران برای جامعه تجاوز و همچنین به عنوان افسر وکلای روز جمعه گفت آنها “نشئه برای ملوان و نقض چشم پوشی logjam” آنها می گویند ساخته شده است از آنجا که سیاست به تصویب رسید.

اما آنها اضافه شده دیگر واجد شرایط نما پرسنل نباید محروم از خدمت.

“در حالی که ما در حال رها برای مشتری ما نیاز به تغییر جنسیت خدمات اعضا به پرش از طریق این تبعیض حلقه معنا ندارد و تنها بر بی خردی از ممنوعیت. در حال تغییر جنسیت هیچ ربطی به با یک فرد آمادگی به خدمت و فراجنسیتی افراد برگزار می شود باید به همان استاندارد به عنوان دیگر خدمات اعضا گفت:” شانون Minter حقوقی مدیر مرکز ملی برای حقوق.

“اختصاصی اعضای خدمت سربازی باید به یک طرح دعوی در دادگاه قادر به ادامه انجام کار خود گفت:” جنیفر لوی خوشحالم که فراجنسیتی حقوق مدیر پروژه.

سخنگوی جامعه دفاع نظامی مدرن انجمن از امریکا ابراز نگرانی جمعه که چشم پوشی ممکن است یک شگرد برای تضعیف زمان پرونده های حقوقی به چالش کشیدن ممنوعیت.

این گروه همراه با Lambda حقوقی است که به نمایندگی از شش فراجنسیتی خدمت وظیفه فعال اعضا و سه به دنبال کمک طلب کردن در یک چالش در برابر سیاست های اساسی. مورد Karnoski v. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در دادگاه پس از 2017.

“ما خواهد شد از نزدیک به دیدن اگر دیگران تایید و چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس دولت ممکن است تلاش برای تسلیحاتی تصمیم به دروغ ادعا بان کی مون ندارد, بان کی مون. MMAA متعهد به حصول اطمینان از بی وجدانی مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس نما نظامی, بان کی مون لغو و هر گونه واجد شرایط نما پاتریوت رایگان به خدمت آشکارا و اصیل” گفت: MMAA حقوقی و سیاست مدیر پیتر Perkowski.

وزارت دفاع را حفظ کرده است که سیاست است نه ممنوعیت تغییر جنسیت افراد, اما یک محدودیت در برابر اجازه می دهد افراد مبتلا به جنس بیقراری به خدمت می کنند.

DoD مقامات در سال گذشته گفت که فراجنسیتی خدمات اعضا با جنس بیقراری باید 10 بار رفتاری و سلامت بازديد از کسانی که نمی باید شرایط و نرخ بالاتری از خودکشی.

در ماه فوریه گذشته جیمز استوارت و سپس اقدام وزارتخانه دفاع برای پرسنل و آمادگی گفت: gender dysphoria یک وضعیت پزشکی ناسازگار با خدمت سربازی است و اجازه می دهد کسانی که مبتلا به آن به خدمت “را تنزل نظامی اثر است.”

مدت کوتاهی قبل از این سیاست رفت به اثر نیروی دریایی منتشر شد راهنمایی کرد و گفت این امر اجازه می دهد نما ملوانان بودند که نه پدربزرگ تحت قبلی کمک هزینه برای زندگی خود ترجیح جنسیتی در حالی که در وظیفه نیست.

در آن زمان سیاست به اثر رفت تقریبا 1,000 خدمات اعضا که در حال انتقال و یا تشخیص داده شده است با بیقراری جنسیتی بودند خدمت در ارتش ایالات متحده است.

حدود 9,000 شناسایی خود را به عنوان نما در یک نظرسنجی از فعال وظیفه پرسنل.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: تغییر جنسیت سربازان: پیشنهاد سیاست Discrimanatory خواهد صدمه دیده آمادگی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>