نیروی دریایی بازیکن فوتبال بر اثر ایست قلبی, دولت, معاینات پزشکی می گوید

سابق نیروی دریایی بازیکن فوتبال دیوید فورنی در اثر ایست قلبی و علل طبیعی دولت معاینات پزشکی منعقد کرده است.

چارلز L Gischlar معاون مدیر روابط رسانه ای برای مریلند وزارت بهداشت با صدور بیانیه ای پس از دریافت اطلاعات از رئیس دفتر معاینات پزشکی.

“علت مرگ آقای فورنی است که مرگ ناگهانی قلبی در تنظیم های متعدد قلبی ناهنجاری ها و نحوه مرگ طبیعی” Gischlar گفت.

فورنی اول کلاس midshipman در آکادمی نیروی دریایی تا به حال حمله قلبی در فوریه. 20 در خوابگاه اتاق در Bancroft سالن. 22-در سال Walkersville اقامت داشت العملی توسط هم اتاقی خود را.

یک CPR-گواهی midshipman اداره احیا و تلاش در توصیه از اولین پاسخ دهندگان در مسیر به Bancroft سالن. اورژانس خدمات حمل و نقل فورنی به, Anne Arundel, مرکز پزشکی, جایی که او مرده در 11:28 بعد از ظهر

فورنی بود سه سال letterman برای تیم فوتبال و بازی در 39 بازی متوالی بیش نهایی خود را سه فصل است. 6-پا-3, 305-پوند lineman شکوفا به عنوان یک ارشد-شروع تمام 13 بازی در سمت چپ گارد به نیروی دریایی به رهبری این کشور در عجله با متوسط 360.5 متری در هر بازی.

ترین نیروی دریایی فوتبال linemen باید از دست دادن وزن قابل توجهی زیر ارشد خود را فصل به فصل به منظور تصویب فیزیکی آمادگی آزمون. اما فورنی دریافت کرده بود چشم پوشی از آکادمی نیروی دریایی رهبری اجازه می دهد او را به حفظ وزن خود را چرا که او تستها برای لیگ ملی فوتبال.

در زمان مرگ او اولین-تیم آمریکایی کنفرانس ورزشی انتخاب شده بود آموزش مجدانه برای نیروی دریایی Pro روز است که برنامه ریزی شده بود برای مارس 26. او تا به حال کاهش یافته است 17 پوند به پایین به 298 به منظور بهتر آماده برای سرعت و چابکی دریل بازدید NFL پیشاهنگی قرار خواهد بازیکنان را از طریق.

فورنی خانواده آموخته اخبار در اوایل این هفته بالاخره بعد از دریافت گواهی فوت از کلاس کفن در اجواتر. تماس با پایتخت در صبح روز شنبه ریک فورنی شگفت زده شد و تا حدودی نا امید خانواده نمی شنوند به طور مستقیم از رئیس دفتر معاینات پزشکی.

“شما می خواهم فکر می کنم که ما دریافت تماس تلفنی و یا برخی از کارهای اداری از دفتر معاینات پزشکی پس از گواهی مرگ صادر شد,” او گفت:.

ریک و اریکا فورنی شده اند در تماس منظم با باربارا Moidel توسعه یک برنامه منحصر به فرد آغاز شده توسط وزارت دفاع است. Moidel در ابتدا توسعه بهداشت و درمان قطعنامه های برنامه در مرکز پزشکی والتر رید در بتسدا با هدف ارائه یک خیابان برای پزشکان و بیماران و خانواده صحبت کنید.

فورنی گفت که او و همسرش قصد ملاقات با Moidel هنگامی که او قادر به تعیین جزئیات بیشتر در مورد مرگ پسر خود را.

“من هیچ نمی دانم بیشتر از شما در این نقطه است. ما نمی دانیم که دقیقا چه چند مسائل مربوط به قلب’ به معنی” فورنی گفت. “امیدوارم ما می توانیم برخی از جزئیات و پیدا کردن آنچه در آن ناهنجاری هستند.”

هنگامی که دیوید فورنی حضور در جورج تاون دبستان اریکا فورنی حال خانواده اطفال انجام کامل فیزیکی با تاکید ویژه بر عملکرد قلب.

“اریکا حال تکمیل بررسی انجام شده بر روی دیوید زمانی که او در مدرسه بالا است. او به طور خاص می خواستم پزشکان برای بررسی وضعیت قلب او چون او آنقدر بزرگ” ریک فورنی گفت. “وجود دارد هیچ دلیلی برای ما به این باور David تا به حال هر گونه مسائل مربوط به قلب.”

با توجه به استرس پسرش رفت و از طریق به طور منظم در طول Navy football شیوه ها و بازی های ریک فورنی شگفتی که چرا این مشکل نیست سطح قبل از.

فورنی دوم نیروی دریایی آکادمی دانشجویی به مرگ قلبی-مسائل مربوط به طول ترم بهار از 2019-2020 سال تحصیلی. Midshipman دوک Carrillo سقوط Feb. 8 در آخرین بخش از نیمه سالانه فیزیکی آمادگی آزمون. 21 ساله دانشجوی سال دوم منتقل شد به, Anne Arundel, مرکز پزشکی, جایی که او مرده.

یک سخنگوی دفتر رئیس پزشکی قانونی گفت: Carrillo را علت مرگ کاردیومیوپاتی متسع شده و شیوه مرگ او طبیعی بود. کاردیومیوپاتی متسع یک بیماری است که باعث می شود عضله قلب ضعیف و حفره های قلب بزرگ است.

دکتر Vasundhara Muthu یک متخصص قلب و عروق در بالتیمور واشنگتن مرکز پزشکی در گلن بورنی گفت: عملکرد پمپاژ قلب کاهش می یابد که می تواند منجر به نارسایی احتقانی قلب.

یک معاینه فیزیکی می توانید انتخاب کنید تا نشانه هایی از نارسایی احتقانی قلب اما اکوکاردیوگرام — یک سونوگرافی از قلب — مورد نیاز است برای تشخیص آن Muthu گفت: پایتخت در ماه مارس است.

آینده نگر plebes تحت یک معاینه فیزیکی قبل از ثبت نام در آکادمی نیروی دریایی, اما لازم نیست که برای دریافت اکوکاردیوگرام.

“شاید آنها شروع به غربالگری پیش midshipmen دلیل این همه” ریک فورنی گفت.

این مقاله نوشته شده است توسط بیل واگنر از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>