نیروی دریایی فوتبال آلوم مبارزه با ALS: ‘هیچ خانواده همیشه باید برای رفتن از طریق این

تایلر Tidwell نادیده گرفته سیگنال های هشدار اولیه.

در ژانویه 2018 سابق نیروی دریایی بازیکن فوتبال متوجه او با ظریف, نادر مسائل را با سخنان خود. در تابستان آن سال به بیان مسائل بدتر نشده و Tidwell بود و همچنین تجربه بالای بدن عضله کشش.

در زمان سقوط نورد در اطراف Tidwell بود ناگهان درد و رنج غیر معمول ضعف در دست چپ خود را.

“درست به نفس مرد آن بود که این ضعیف تر شدن مسئله ای است که در نهایت من را متقاعد به رفتن به دکتر” Tidwell نوشت.

به زودی پس از آن دریایی سپاه عمده Tidwell در بر داشت خود را در حال ارزیابی در یک کلینیک مغز و اعصاب در یک بیمارستان نظامی. بود که برای اولین بار یک پزشک با اشاره به امکان اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS), معمولا شناخته شده به عنوان بیماری لو گریگ.

چند ماه بعد بی شماری آزمون نشان داد صفر اختلال در سلامت خود را بالا پزشک با عصبی درمانگاه در لوما لیندا پزشکی مرکز اطلاع Tidwell علائم و به آرامی پیشرونده طبیعت ارائه خود را به یک “دست در دستکش مناسب” برای یک موتور نورون بیماری برخی از مرتب کردن.

Tidwell یک standout linebacker برای نیروی دریایی فوتبال برنامه از سال 2003 از طریق سال 2006 رسما مبتلا به ALS در ماه اوت سال 2019 زیر مستقل ارزیابی های انجام شده در والتر رید نیروی دریایی بیمارستان و دانشگاه ویرجینیا مرکز پزشکی.

“این یک وضعیت دشوار است و من قطعا نمی خواهید به تطهیر آن است. در بسیاری از راه های آن را سخت تر در برخی از نزدیک ترین اعضای خانواده از آن روی من” Tidwell نوشت: به پایتخت. “که گفت: کسی که همیشه از آن بدتر است.”

Tidwell, 34, صرف زمان قابل توجهی عصبی در درمانگاه بیش از دو سال گذشته است و شاهد دلخراش موارد از کودکان و بزرگسالان جوان مبتلا به بیماری های عصبی برای اکثر یا همه از زندگی خود را.

“فرصت های خود را برای انجام تمام آن چیزهایی که از نظر ما بخشی از یک ‘عادی’ و یا ‘مبارک’ یا ‘انجام’ زندگی آنقدر محدود” نوشت Tidwell که انجام مصاحبه با پایتخت از طریق ایمیل به دلیل اختلال در سخنرانی. “مهم نیست که چه اتفاقی می افتد به من سه زیبا, سالم, کودکان و شگفت انگیز است. من قادر به سفر به جهان در حالی که انجام و دیدن بسیار است. من خیلی باید خدا را شکر و هیچ جایی برای شکایت.”

هیچ درمانی برای درمان ALS مترقی عصبی بیماری است که حملات سلول های عصبی و مسیرهای در مغز و نخاع است. هنگامی که این سلول ها می میرند داوطلبانه کنترل عضلانی و حرکت می میرد با آنها.

بیش از 30,000 آمریکایی به این بیماری و 5600 نفر در ایالات متحده در هر سال تشخیص داده با توجه به ALS Association. آن است که توسط به تدریج بدتر شدن ضعف به عضلات کاهش سایز و حجم اکثر افراد مبتلا در نهایت از دست دادن توانایی راه رفتن و استفاده از دست خود صحبت کردن و نفس کشیدن. ALS Association می گوید: متوسط امید به زندگی از یک فرد مبتلا به بیماری دو تا پنج سال از زمان تشخیص.

Tidwell که فقط در هفته گذشته بسته بندی شده تا در Quantico, ویرجینیا نقل مکان کرد و بازگشت به زادگاه خود را از ادموند اوکلاهما متاهل با سه فرزند جوان — 4 ساله اسکندریه 3 ساله بابی و مسیحی که به تازگی رسیده تبدیل 6 ماه های قدیمی. او و همسر, Cassi یک آناپولیس بالا 2004 فارغ التحصیل پدر است که یک آکادمی نیروی دریایی فارغ التحصیل کلاس از سال 1974 همه به خوبی می دانیم متوسط نرخ زنده ماندن.

“مردم از همه زمان ها: چگونه شما مقابله با آن روز پس از روز ؟ چگونه می توانم به شما اقامت تا قوی” Cassi Tidwell گفت. “نیمی از زمان ما سعی می کنیم به طوری وانمود کنیم که همه چیز خوب است. شما نمی توانید بر روی آن ساکن در هر روز است. من نمی خواهید به صرف بقیه هم فقط گریه می کرد.”

هنوز, Cassi که 20 بود که او ملاقات تایلر از طریق یک دوست مشترک قبل از ازدواج آنها در سال 2011 به راحتی اذعان می کند وجود دارد هنگامی که آن را غیر ممکن است به چشم پوشی از واقعیت موجود و آنچه در آن به معنی.

“اوه ما روز بد. در اوایل این هفته تایلر گذاشته شدم و در رختخواب بغل کردن و گریه برای تقریبا یک ساعت” Cassi گفت: بی سر و صدا در حالی که بکاهند. “هیچ خانواده همیشه باید برای رفتن از طریق این.”

یقه آبی اخلاق کار

سابق نیروی دریایی دفاعی هماهنگ کننده دوستان سبز پریشان پس از یادگیری این وضعیت Tidwell که رتبه به عنوان یکی از همه زمان های مورد علاقه بازیکنان.

سبز رسیده به Tidwell به ارائه صمیمانه خود را پشتیبانی پس از جیبش نوار از سال 2005 بنت قنسول کاسه به یاد.

Tidwell تا به حال یک فصل برک آوت به عنوان یک کاربر رتبه 14 در سراسر کشور با 19 تکل برای از دست دادن. که در مجموع هنوز هم می ایستد سوم تمام وقت در نیروی دریایی و شامل 10 کیسه — یک فصل مدرسه رکورد.

Tidwell قرار دادن یک علامت تعجب در 2015 مبارزات انتخاباتی در نیروی دریایی را 51-30 تار و مار ایالت کلرادو در افتتاحیه بنت قنسول کاسه برگزار می شود در ورزشگاه کوالکام در سن دیگو. 6-پا-2, 224-کوبنده بود به نام های دفاعی با ارزش ترین بازیکن پس از ضبط های حرفه ای بالا 11 پردازد با سه کیسه.

“تایلر بود که بیش از همه در این زمینه که در بازی ها. او مانند یک مرد صاحب” گفت: سبز, نیروی دریایی دفاعی هماهنگ از سال 2002 از طریق 2015.

بیش از گذشته خود را دو فصل با Midshipmen, Tidwell آغاز شده 23 بازی و انباشته 120 پردازد (28 برای از دست دادن) و 15 کیسه. او تا به حال یکی دیگر از امضا تفرج در سال 2006 ارتش-نیروی دریایی بازی قرار دادن نکات تکمیلی در 26-14 پیروزی توسط غلتک پشت به پشت کیسه — دومی که منجر به ایمنی در اواخر سه ماهه چهارم.

“تایلر همه کاره بود و می تواند نقش از هر موقعیت. او می تواند با دست خود پایین آمدن کردن لبه و یا در فضای خارج” سبز گفت. “تایلر بود کاملا مظهر فشار. او مجموعه ای استاندارد برای بازی در هر ضربه محکم و ناگهانی. فقط به عنوان خوب به عنوان آن می شود وقتی که می آید به نوع رهبر شما می خواهید در دفاع.”

Tidwell رشد در اوکلاهما پسر بازنشسته شهر اوکلاهما افسران پلیس. او دفاعی MVP از جیم تورپ All-Star game به عنوان یک ارشد و valedictorian از فارغ التحصیلی کلاس در Deer Creek بالا است.

دیوید Mahoney که تیم با Tidwell به فرم کشنده خارج linebacker ترکیب به خاطر اینکه تحت تاثیر قرار توسط همکلاسی های خود هنگامی که هر دو plebes.

“از روز 1 تایلر تا به حال این ذهنیت از پرواز در اطراف و گرفتن توپ به همان سرعتی که او می تواند” Mahoney گفت. “آنچه همیشه ایستاده بود در مورد Tidwell او بی امان موتور است.”

ماهانی که در حال حاضر استخدام هماهنگ کننده نیروی دریایی به یاد می آورد که Tidwell بیشتر از ارشد خود را فصل با آسیب دیدگی شانه که به شدت محدود کردن توانایی خود را برای مبارزه با مسدود کننده و ایجاد پردازد.

“تایلر اساسا بازی آخر نیم فصل با یک بازو به دلیل بوم شانه” Mahoney گفت.

در سال 2006 Meineke Car Care کاسه برابر بوستون کالج Tidwell قد بلند ایستاده بود در حالی که در 300 پوند linemen توهین آمیز بعد از بازی بازی.

“من به یاد داشته باشید تایلر بازی قلب خود را در این بازی حتی اگر او برتری دارند جسمی” Mahoney گفت. “این فقط صحبت می کند به سختی شن و رقابت است.”

Mahoney توصیف Tidwell به عنوان کسی که جدی در مورد فوتبال و همچنین علمی و نظامی مسئولیت در آکادمی, اما همچنین دارای یک خشک حس شوخ طبعی است. از آن شده است 13 سال پس از آنها فارغ التحصیل با هم و Mahoney اذعان به اینکه floored اخبار Tidwell را تشخیص.

“این یک وضعیت دشوار. زندگی شکننده است و که واقعا بازدید صفحه اصلی زمانی که شما می شنوید چیزی شبیه به این” Mahoney گفت. “این بسیار مایه تاسف است به دلیل بزرگ چگونه یک فرد تایلر است. او یک پدر و یک شوهر. او همچنین یک رهبر بزرگ به عنوان یک نیروی دریایی سپاه افسر.”

سبز است شرط بندی پول Tidwell خیره پایین گریم تشخیص و زندگی بسیار طولانی تر از انتظار می رود. ALS Association می گوید: حدود 20 درصد زندگی می کنند پنج سال یا بیشتر تا 10 درصد خواهد برای زنده ماندن بیش از 10 سال است.

“تایلر یک battler و یک چرخ. او به مبارزه با این چیزی که با تمام قدرت خود را” سبز گفت. “این فقط ریپ شما جدا داخل برای دیدن چیزی شبیه به این اتفاق می افتد به یکی از بازیکنان سابق خود را.”

برجسته نظامی حرفه ای

پس از او فوتبال حرفه ای Tidwell خدمت به عنوان افسر پیاده نظام دریایی سپاه و مستقر شد دو بار به خاورمیانه در حالی که با یک گردان مستقر در خارج از کمپ پندلتن. او به عنوان یک شرکت فرمانده و افسر عملیات در حالی که مستقر در دریایی پادگان واشنگتن برای سه سال.

در سال 2015 Tidwell بازگشت به سپاه تفنگداران دریایی پایه Quantico اعزامی برای حضور در جنگ های مدرسه و سپس اختصاص داده بود به یکی دیگر از گردان پیاده نظام بر اساس توئنتی ناین پالمز کالیفرنیا. او مستقر دوباره به خاورمیانه به عنوان فرمانده گروهان بود و بر اساس از کویت انجام ماموریت ها و تمرینات به عراق و دیگر کشورهای نزدیک.

او پیشنهاد شد به عمده و خدمت به عنوان افسر عملیات طریق 2018. زمانی که گردان مستقر دوباره در اوایل 2019, Tidwell بود قادر به رفتن با توجه به خود را به طور فزاینده ای در مورد وضعیت پزشکی.

دریایی سپاه بالاتر یو پی اس اختصاص داده Tidwell به Quantico بنابراین او می تواند نزدیک به بالا پرواز منابع پزشکی در بیشتر واشنگتن در منطقه. پس از رسمی تشخیص ALS در ماه اوت سال 2019 او شده است یک بیمار با یک دریایی سپاه Wounded Warrior هنگ.

Tidwell خانواده است, تبادل نظر در عنوان به خوبی. آنها خریداری یک خانه دو مایل دور از بابی و لیندا Tidwell که بازنشسته هستند و در نتیجه در دسترس برای کمک به خود و سه نوه. Cassi Tidwell مادر در حال حرکت است از آناپولیس به اوکلاهما نیز کمک کند.

تایلر خواهد بود پزشکی از بازنشسته نیروی دریایی در ماه های ژوئن و قصد اشغال است با “من سه تا از فعالیت های مورد علاقه — خواندن و نوشتن و صرف وقت با خانواده است.”

‘سالمترین فرد من می دانم’

Cassi به یاد شوهرش او گفتن “چیزی نیست حق چیزی است که خاموش” در اوایل سال 2018 است. او گفت که این تغییرات در تایلر شد “خیلی آهسته به طوری ظریف” به عنوان نمی شود نگران کننده است.

“در ذهن من هرگز فکر نمی کردم وجود دارد یک مسئله است. تایلر است که سالمترین فرد, من می دانم,” او گفت:. “سلامت خود را فقط به کاهش خود ادامه داد تا زمانی که آن را بسیار آشکار است چیزی اشتباه بود.”

سریع به جلو به امروز و عمده Tidwell را از دست داده و عملکرد حرکتی در دست چپ خود را با دست راست به طور پیوسته زیر کت و شلوار. او قدرت قسمت بالای بدن است که یک کودک و به سادگی بلند کردن اسلحه خود را دشوار است.

Tidwell توانایی راه رفتن شده است قابل ملاحظه ای تحت تاثیر قرار, و او شروع به رنج می برند شدید پای چپ بکشید. تعادل و سقوط به آرامی تبدیل شدن به یک موضوع است. صدای او رو به وخامت گذاشته است به نقطه آن است که تقریبا غیر ممکن است برای انجام یک مکالمه.

“دو خسته کننده ترین چیزهایی هستند که من گفتار و سطح انرژی است. من همیشه نسبتا پر انرژی, پسر, پس, ذهنی تنظیم به احساس ضعف و خستگی در همه زمان ها بوده است و به چالش کشیدن” Tidwell نوشت. “به عنوان صدای من رو به وخامت گذاشته است من هم تا به حال برای محدود کردن بازدید با دوستان در شخص آن را به عنوان اغلب فقط بیش از حد سخت به نگه دارید تا یک مکالمه است. خوشبختانه تغییرات آهسته شده و در آینده بنابراین من تا به حال زمان به شکل از چگونه برای تنظیم.”

Cassi Tidwell یک مادر اقامت در خانه, مادر, در حال حاضر باید به او کمک کند با پایه کارهای روزانه مانند لباس پوشیدن و مسواک زدن دندان های خود را. به عنوان نشانه پیشرفت او نقش سرپرست را به طور قابل توجهی افزایش می دهد. البته نیز وجود دارد که این موضوع از افزایش سه فرزند جوان.

“می گویند که Cassi بوده است سپاهی از طریق تمام این خواهد بود کتمان حقیقت از سال است. او طول می کشد مراقبت از تمام چهار نفر از ما روز به روز و بدون استراحت و ما را کاملا به معنای واقعی کلمه از دست داده بود و بدون او” Tidwell نوشت.

نشان دادن حمایت خود از

توماس Upchurch و کوری Mazza, همکار دریایی سپاه افسران که خدمت در کنار Tidwell آغاز شده GoFundMe کمپین از طرف خانواده. کمک های مالی شده اند سخاوتمندانه به نقطه اصلی هدف از 250.000 دلار تقریبا رسیده است.

اعضای نیروی دریایی فوتبال اخوان المسلمین بوده است در میان اکثر دادن.

“هنگامی که نیروی دریایی, فوتبال, اخوان آموخته از این وضعیت ما رسیده به همه تایلر هم تیمی های سابق که شامل هر بازیکن فوتبال که فارغ التحصیل بین سالهای 2004 و 2010 گفت:” فرانک Schenk, موسس و رئيس جمهور از سازمان است. “ما مطمئن ساخته شده هر کس آگاه بود ما تا به حال یک برادر رفتن را از طریق بار دشوار است.”

Schenk گفت: نیروی دریایی, فوتبال, اخوان المسلمین قصد دارد به جمع آوری پول برای Tidwell خانواده جدا از GoFundMe مبارزات انتخاباتی.

“ما می خواهیم به کشف کردن چگونه ما می تواند چیزی بیشتر پایدار و ما هنوز در تلاش برای تدوین و فرموله کردن دقیقا همان چیزی است که خواهد بود” گفت: Schenk, نشان می دهد, آن می تواند شامل راه اندازی کالج بودجه برای سه فرزند و یا پرداخت وام مسکن در خانه و خانواده خود را.

وجود دارد هیچ درمان ALS. Tidwell شده است کانديدای روشهای پزشکی با هدف کاهش پیشرفت بیماری. وجود دارد که امیدوار کننده مواد مخدر به نام NurOwn است که در حال حاضر قرار داده و از طریق آزمایش های بالینی به امید اینکه مورد تایید اداره دارو و فدرال.

“چیزی که ما را نگه دارید بر روی این است که هنوز هم وجود دارد امید است کسی را پیدا کردن یک درمان برای این” Cassi گفت. “این که آیا آن را NurOwn یا چیز دیگری ما امیدواریم و دعا می کنم که چیزی است که می آید همراه به زودی.”

تایلر و Cassi غرق شده اند گسترده نشان می دهد پشتیبانی می کند.

“ما بسیار سپاسگزار و احساس می کنم خیلی خوش شانس به دریافت چنین عشق باور نکردنی و پشتیبانی از بسیاری از منابع” Cassi گفت. “مردم آمده اند از چوب برای کمک به ما از طریق این و آن بوده است هیچ چیز کمتر از شگفت انگیز است.”

این مقاله نوشته شده است توسط بیل واگنر از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>