یک کاپیتان نیروی دریایی که فرمان مدرسه است که توسعه حمل و نقل هوایی آموزش های فنی حذف شده است از کار خود را.

سروان. Nate اشنایدر افسر فرمانده مرکز دریایی حمل و نقل هوایی آموزش های فنی در پنساکولا فلوریدا برطرف شد از دستور روز سه شنبه نیروی دریایی اعلام کرد. امداد رسانی انجام شد با عقب Adm. Kyle Cozad, رئیس دریایی آموزش و پرورش و آموزش فرماندهی.

Cozad از دست داده و اعتماد به نفس در اشنایدر توانایی رهبری Cmdr. جیمز استاکمن سخنگوی نیروی دریایی آموزش و پرورش و آموزش فرماندهی گفت.

“نیروی دریایی آموزش و پرورش آموزش دستور انجام یک بررسی که به پایان رسید چند هفته پیش” Stockman گفت. “بر اساس یافته های Adm. Cozad رها سروان. اشنایدر.”

Stockman کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتری در مورد امداد, طبیعت, تحقیقات و یافته های آن است.

از طریق ایمیل رسیده اشنایدر گفت: فرمانده مرکز دریایی حمل و نقل هوایی آموزش های فنی بود “افتخار و امتیاز است.” “من ترک فوق العاده سازمان” اشنایدر گفت. “من آرزو می کنم سروان Hepstall بهترین رفتن به جلو. نیروی دریایی آن می شود مناسب ترین زمان و من احترام رهبری و تصمیم گیری های دشوار آنها را باید. امروز و رو به جلو خواهد سرود!”

این مرکز که اشنایدر رهبری مسئول آموزش و آموزش و پرورش خدمت ملوانان و تفنگداران دریایی و افسران که در کار حمل و نقل هوایی تعمیر و نگهداری. اشنایدر ویکتوری در نوامبر سال 2018 است.

مرتبط با: حامل افسر فرمانده اخراج بیش از درخواست برای منابع که رفت و عمومی

سروان. برایانت Hepstall مرکز را اجرایی کرده و به جای اشنایدر استاکمن گفت. اشنایدر است که reassigned به ایستگاه هوایی نیروی دریایی Pensacola مقر او اضافه شده است.

قبلی-داوطلب خدمت سربازی ملوان اشنایدر پیوست نیروی دریایی در سال 1981 به عنوان یک دیدبان ملوان استخدام, با توجه به رسمی زیستی. او بعد از فارغ التحصیل از قدیمی قلمرو دانشگاه و راه اندازی شد از طریق داوطلب خدمت سربازی راه اندازی برنامه. او تعیین هوافضا مهندسی افسر وظیفه (تعمیر و نگهداری).

اشنایدر در ادامه به استقرار و نه بار از جمله در ناوهای هواپیمابر کارل وینسون, تئودور روزولت, Harry S. Truman و رونالد ریگان. او قبلا به عنوان مرکز حمل و نقل هوایی نیروی دریایی آموزش های فنی را اجرایی قبل از فرض فرمان در سال 2018 است.

اشنایدر جایزه شامل لژیون شایستگی پنج خدمات شایسته مدال و سه نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال و سه نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی دستاورد مدال, در میان دیگران. در سال 2004 اشنایدر دریافت کاپیتان ویرژیل Lemmon جایزه برای نیروی دریایی حمل و نقل هوایی تعمیر و نگهداری تعالی.

— Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب:نیروی دریایی گسترش دریا وظیفه پرداخت به اعزام کشتی های نبرد ویروس, شیوع بیماری

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de