نیروی دریایی قطره ممنوعیت حضور در داخل سالن خدمات مذهبی خاموش-پایگاه

تحت فشار به نیروی دریایی کاهش یافته است و ممنوعیت آن در ملوان حضور در داخل سالن مذهبی خدمات خارج از پایه تا زمانی که آنها با پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

تغییر در نیروی دریایی به دنبال سیاست جدید راهنمایی اواخر روز چهارشنبه به رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday از گرگوری Slavonic سرپرست معاون وزیر دفاع نیروی انسانی و ذخیره امور.

جزئیات بعدی: پس از 110 سال از حمل و نقل هوایی نیروی دریایی دست به سیاه زن خلبان جنگنده

در یک یادداشت Slavonic گفت که نیروی دریایی سفارشات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 باید “محدود کردن حضور در مکان های عبادت که در آن شرکت کنندگان قادر به مناسب اعمال COVID-19 انتقال کاهش اقدامات به طور خاص اجتماعی فاصله و استفاده از پوشش.”

در پاسخ به راهنمایی های جدید خدمات خود را تغییر قوانین پنج شنبه به اجازه داخل سالن حضور در کلیسا خاموش پایه.

“همه اعضای خدمات اختصاص داده شده به نیروی دریایی واحد باید همچنان به دنبال نیروی بهداشت حفاظت از پروتکل های مانند حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از پوشش صورت باید آنها را انتخاب کنید برای شرکت در مراسم مذهبی و یا بازدید از مکان های عبادت” سروان. سارا خود Kyler, عمومی امور برای ناوگان ایالات متحده نیروهای فرماندهی در بیانیه ای گفت:.

نیروی دریایی محدودیت در در مراسم مذهبی حضور فعال پایگاه های اعمال شده در اواخر ماه مارس برای مبارزه با COVID-19 همه گیر شده بود به چالش کشیده, اول آزادی, موسسه تگزاس مبتنی بر قانونی شرکت متمرکز بر آزادی مذهبی مسائل.

این سرویس اقدام به لغو محدودیت “یک پیروزی بزرگ برای قانون اساسی و آزادی مذهبی در درون ما نظامی گفت:” مایک بری مشاور عمومی برای آزادی موسسه در بیانیه ای. “ما سپاسگزار به اقدام معاون Slavonic و نیروی دریایی رهبری برای ایستادن این کشتی به فرمانده مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت آزادی مذهبی یک اولویت است.”

نیروی دریایی قبلی محدودیت نیز آورده بود انتقاد از کلیسای کاتولیک روم اکثر Rev. Timothy P. Broglio اسقف اعظم برای خدمات نظامی.

در بیانیه روز شنبه, Broglio گفت: “تجدید نظر در نیروی دریایی ایالات متحده سفارشات اجازه می دهد تا برای مشارکت پرسنل نیروی دریایی در داخل سالن مذهبی خدمات ارائه شده است که مناسب دستورالعمل های برآورده خوش آمدید.”

او افزود: “این تغییر را به رسمیت می شناسد که بخشی از ورزش از آزادی مذهبی و کمک می کند تا برای اطمینان از آمادگی نیروهای که در دفاع از ما.”

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: نیروی دریایی ممنوعیت ملوانان پرستش در داخل خانه در خارج از پایگاه کلیساهای ناوشکن ایرانی به هواپیماهای امریکایی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.net