رزمناو نیروی دریایی افسر فرمانده پس از اخراج از 4000 گالن سوخت نشت

افسر فرمانده نیروی دریایی کشتی جنگی که ریخته هزاران گالن سوخت به ویرجینیا رودخانه در اوایل این ماه حذف شده از کار خود را.

سروان. اریکا هافمن افسر فرمانده های هدایت شونده و موشک رزمناو فیلیپین دریا شد رها از وظایف خود در روز دوشنبه مقامات نیروی دریایی اعلام کرد. عقب Adm. ریچارد Cheeseman فرمانده اعتصاب حامل گروه دو از دست رفته اعتماد به نفس در Hoffmann توانایی به فرماندهی سرهنگ Cmdr. Richlyn Ivey با نیروی دریایی سطح نیروی آتلانتیک گفت.

“بسیاری از عوامل وزن به یک تصمیم به از بین بردن یک افسر فرمانده به دلیل از دست دادن اعتماد به نفس” Ivey اضافه شده است.

دریای فیلیپین بود که در یک اسکله در Yorktown سلاح های دریایی ایستگاه در نیویورک رودخانه در مارس 7 هنگامی که آن را ریخته 4,000 گالن سوخت دیزل در حدود 7 صبح

مرتبط با: کشتی جنگی نیروی دریایی نشت از 4000 گالن سوخت به رودخانه ویرجینیا

Ivey گفت: دستور رسیدگی به این موضوع کامل است اما کاهش یافته است به نظر یافته های آن پس از آن هنوز هم در فرایند بررسی. هافمن بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کاپیتان شده است به طور موقت reassigned به کارکنان در ایالات متحده چهارمین ناوگان. سروان. رابرت تامپسون با نیروی دریایی سطح نیروی اطلس در نظر گرفته موقت وظایف به عنوان دریای فیلیپین را افسر فرمانده تا تسکین دائمی شناخته شده است Ivey گفت.

نیروی دریایی نفت تیم و گارد ساحلی در پاسخ به این 7 مه سوخت نشت. بسیاری از سوخت موجود بود, مقامات گفت: همراه با فشار و کمی وجود دارد تاثیر به خط ساحلی.

هافمن فرض فرمان از دریای فیلیپین در ماه آوریل 2019. یک نیروی دریایی ایالات متحده فارغ التحصیل آکادمی او قبلا به عنوان راکتور افسر در ناو هواپیمابر جورج دبلیو بوش و به عنوان مدیر اجرایی از هدایت موشک ناوچه Samuel B. Roberts.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب:نیروی دریایی, رئیس کارگزینی حذف از کار در میان 2 تحقیقات

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im