نیروی دریایی کمیسیون جدید Amphibious Assault Ship برای ‘لاغر و Meaner’ دریایی سپاه

نیروی دریایی سفارش خود را, جدیدترین amphibious assault ship در یکشنبه, جولای 15, یک طراحی بهتر استقرار تفنگداران دریایی و هواپیما خود را از اقیانوس.

در حالی که یو اس اس طرابلس هنوز هم در آن کشتی سازی در پسکگولا, Miss., شد جشن آتش نشانی خدمه در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو ادامه داد: برای خاموش کردن شعله در amphibious assault ship USS Bonhomme ریچارد بود که تحت یک تبدیل به نیز آن را مناسب تر برای حمل و نقل دریایی را F-35 Lighting II هواپیمای جنگنده است.

هر چند فاقد معمول هیاهو از راه اندازی رویداد, مجازی, مراسم, روز چهارشنبه رسما اضافه 844-پا طرابلس به نیروی دریایی ناوگان.

این طرابلس سوم نیروی دریایی که نام. نیروی تفنگداران دریایی و حدود 370 سربازان از 11 ملیت های دیگر بودند که پیروز طول 1805 نبرد Derna در اولین Barbary جنگ بودند و بعد memorialized در سرود تفنگداران دریایی’ با خط “به سواحل طرابلس.”

“(USS) طرابلس یک مثال از ادامه سرمایه گذاری در نیروی دریایی برای افزایش و حفظ لبه ما در میدان جنگ” عقب Adm. Philip E. Sobeck فرمانده اعزامی اعتصاب 3 گفت. “تبریک به طرابلس خدمه برای همه کار سخت خود را در میان این زمان به چالش کشیدن برای رسیدن به این نقطه عطف. ما به شما خوش آمدید به این دوزیست نیروی آماده مبارزه با کشتی ها و جنگ فکر خدمه برای رفتن به دریا و پشتیبانی پایدار عملیات جنگی.”

بر خلاف 20 ساله Bonhomme ریچارد بود که تحت مقاوم سازی آن را قادر به رسیدگی بیشتر هواپیما های طرابلس می آید مواجه نگردند با حمل و نقل هوایی-محور پلت فرم. این یک سینه های بزرگ آشیانه عرشه حمل و نقل هوایی و امکانات تعمیر و نگهداری. این کشتی برای اولین بار در نوع خود است.

یک سال پیش دریایی سپاه فرمانده ژنرال دیوید برگر گذاشته برنامه های خود را برای لاغر و meaner دریایی سپاه. در راهنمای برنامه ریزی او تاکید کرد بازگشت دریایی سپاه به آن به جلو مستقر اعزامی ریشه با نیروی دریایی است. در چند هفته گذشته دو واحد با استفاده از تجهیزات سنگین بودند توقیف در کمپ پندلتن و یک گردان تانک در پایه در توئنتی ناین پالمز.

حمله به کشتی مانند طرابلس و retooled Bonhomme ریچارد انتظار می رود که اجازه می دهد تا برای استقرار تفنگداران دریایی در سطح جهان به عنوان بخشی از ناوگان دریایی.

این Bonhomme ریچارد در مراحل نهایی از دو سال به روز رسانی پس از آن می تواند حمل و نقل دریایی سپاه,’ F-35 که آن را بر روی آتش در روز یکشنبه.

فروغ هنوز هم سوخته در پنج شنبه و بررسی علت آتش سوزی همچنان ادامه دارد. آسیب به Bonhomme ریچارد قابل توجهی است Sobeck گفت.

حدود 160 ملوانان بودند روی عرشه این کشتی هنگامی که آتش آغاز شد. بیش از 120 آتش پرسنل غیر نظامی و ملوانان دچار دود استنشاق. هیچ کس در بیمارستان بستری شده است.

مقامات نیروی دریایی گفت: تا به حال کشتی در دریا حاوی یک آتش این قدر می شده اند به مراتب کمتر چالش برانگیز است. به طور معمول هر آتش و یا آب در یک کشتی به کار گرفته شده است توسط بسته کردن محفظه تحت تاثیر قرار, اما از آنجا که Bonhomme ریچارد تحت ساخت و ساز آن را به حال کابل و تجهیزات پهن از طریق آن و بسته کردن محفظه امکان پذیر نخواهد بود, مقامات گفت.

این مقاله نوشته شده توسط Erika I. ریتچی از اورنج کانتی ثبت نام شد و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 اورنج کانتی ثبت نام کنید. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>