نیروی دریایی کاپیتان که نظارت بحرانزده حامل فورد برنامه Reassigned

به عنوان فن آوری-غیرمنتظره supercarrier Gerald R. Ford همچنان تلاش خود را برای به دست آوردن یک مجموعه کامل از کار سلاح های آسانسور, نیروی دریایی افسر مدیریت برنامه حذف شده از پست خود و reassigned به گفته مقامات با نیروی دریایی دریا سیستم فرمان.

معاون وزیر نیروی دریایی جیمز “هندو” Guerts کشیده سروان. ران Rutan از نقش خود به عنوان فورد (CVN 78) مدیر برنامه جولای 1 و reassigned او را به NAVSEA کارکنان روری اوکانر یک NAVSEA سخنگوی گفت: Military.com در بیانیه ای.

جزئیات بعدی: ارتش خصوصی پنجه نرم می کند گناه نیست به توطئه مرگبار در کمین واحد خود را

نیروی انسانی تغییر شد و بر اساس توصیه عقب Adm. جیمز داونی برنامه اجرایی برای ناوهای هواپیمابر و “با توجه به عملکرد در طول زمان” با توجه به این بیانیه.

USNI اول اخبار گزارش های خبری.

“ما باید اطمینان حاصل شود که این تیم می کشد این فرصت را برای شارژ و اجازه می دهد تا برای چشم های تازه در چالش های آینده به عنوان مورد نیاز” اوکانر در بیانیه ای گفت:. “در حالی که وجود دارد هیچ زمان مناسب برای رهبری انتقال محتاطانه را در تجدید انرژی در حال حاضر منجر به CVN 78 تیم را از طریق چالش های پیش رو است.”

او اشاره کرد که حامل 10 ماه پس از تحویل تست و آزمایش همچنین به عنوان شناخته شده PDT&T با full-کشتی شوک آزمایش های دقیق ارزیابی از نحوه کشتی دستگیره انفجار در زیر آب مجموعه, بعد از سال مالی.

در حالی که اوکانر توصیف فورد زمان PDT&T فاز به عنوان “تحت جلوتر از برنامه” توجه زیادی کرده است با تمرکز بر تلاش های نیروی دریایی به تمام کشتی سلاح های 11 دستگاه آسانسور کار یک وظیفه هنوز هم تنها نیمه کامل است.

در سال 2019 پس از آن-وزیر نیروی دریایی ریچارد V. اسپنسر معروف گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “شما می توانید آتش من” اگر آسانسور نمی شد همه کار که از تابستان است.

او بعدها نسبت از دست رفته مهلت به مسائل با shipbuilder Huntington Ingalls صنایع. در حالی که اسپنسر بود و در نهایت در خواست استعفای خود را در ماه نوامبر سال 2019 بیش از یک نامربوط موضوع مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به فورد در توییتهایی دربارهی این بیمارستانها در حال تمام شدن.

Rutan که در جریان خبرنگاران در مورد وضعیت فورد تحولات بزرگ در سطح نیروی دریایی انجمن ملی سمپوزیوم در نزدیکی واشنگتن دی سی در ماه ژانویه موفق فورد-کلاس حامل برنامه از سال 2013. فورد است که در خدمات پس از 2017, برای اولین بار در یک کلاس از سه حامل است که ترکیب فن آوری های جدید از جمله پیشرفته دستگیری دنده و الکترومغناطیسی, راه اندازی, سیستم, شناخته شده به عنوان EMALS.

تکنولوژی جدید led قابل توجهی به تاخیر می اندازد و سرریز هزینه در اوایل فاز فورد توسعه است.

سلاح های کشتی آسانسور که هیچ کدام به درستی به کار شد هنگامی که آن را وارد خدمت ادامه به یک نقطه چسبیده. Geurts به تازگی به خبرنگاران گفت که نیروی دریایی در حال حاضر امیدوار است شش تن از 11 مشغول به کار خواهد شد توسط این تابستان.

زمانی که فورد به اتمام پست-shakedown در دسترس بودن اکتبر گذشته Rutan اشاره کرد که حامل دردهای در حال رشد به نفع کشتی است که به دنبال.

“طراحی و اجرای چالش در ارائه اول-از-کلاس warfighting پلت فرم است که نه تنها به CVN 78 بهتر اما همچنین به منظور افزایش تولید در آینده کشتی ها در کلاس — آینده USS John F. Kennedy و آینده USS Enterprise,” او گفت: با توجه به Seapower مجله گزارش.

سروان. برایان متکالف که قبلا موفق به LPD 17 سن آنتونیو-کلاس خاکی حمل و نقل بارانداز برنامه جایگزین خواهد شد Rutan اوکانر گفت.

“حتی در مواجهه با جهانی همه گیر این تیم نگه داشته است رعد و برق سرعت و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار برای نیروی دریایی ما و ملت ما تا USS GERALD R. FORD کامل پس از تحویل تعهدات است و به طور کامل در دسترس و آماده برای آماده سازی توسط ناوگان” اوکانر گفت. “… سروان Metcalf ثابت برنامه مدیریت فراست و گسترده اسکله تجربه خواهد بود یک دارایی فوق العاده به CVN 78 تیم در ماه های آینده.”

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط با: Supercarrier فورد به زودی می تواند بیش از نیمی از سلاح های خود را کار آسانسور

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>