نیروی دریایی لغو امتحانات پیشرفت برای 20,000 ملوانان

دهها هزار نفر از ملوانان امیدوار به کسب افسر کلاغ در سال جاری خواهد شد در حال حاضر در نظر گرفته شود تا حد زیادی در عملکرد شغلی خود به جای پیشرفت نمرات آزمون است.

نیروی دریایی روز دوشنبه اعلام کرد که آن را لغو E-4 پیشرفت امتحانات برای فعال وظیفه و پشتیبانی تمام وقت ملوانان بودند که مجموعه را به محل مارس 21. با 20000 ملوانان را به امتحان رهبران تعیین می شود آن را امن برای نگه داشتن آنها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“اجرای آزمون در مارس ارائه معرض خطر به نیروی” فرمانده نیروی دریایی پرسنل میلر ، جان نوول ارشد نیروی دریایی پرسنل نوشت: در یک خدمات گسترده اداری پیام اعلام تغییر دهید.

مرتبط با: Coronavirus را به تاخیر می اندازد تبلیغات برای حدود 160,000 ملوانان

امتحانات در حال حاضر به تاخیر افتاده است یک بار جهانی بیماری همه گیر به عنوان آنها به طور معمول انجام شده در گروه های بزرگ در کشتی و یا در پایگاه نیروی دریایی. در حال حاضر که آنها لغو عملکرد شغلی خواهد بود که بزرگترین عامل در تعیین که E-3s دریافت ارتقا به افسر کلاس سوم.

پیشرفت امتحانات به طور معمول را تا 47 درصد از E-3 نهایی چند نمره; عملکرد شغلی است که 38 درصد است. در حال حاضر عملکرد شغلی را تا 72 درصد از E-4 امیدوار است نمره.

عوامل دیگر در بازی را شامل جوایز تصویب نشده پیشرفته امتیاز سرویس در paygrade و آموزش و پرورش.

Military.com گزارش ماه گذشته که به عنوان بسیاری از 159,500 ملوانان و افسران می تواند تبلیغات خود را با تاخیر توسط coronavirus به عنوان نیروی دریایی لغو و یا به تعویق افتاد انتخاب تخته و پیشرفت و امتحانات و مته تعطیلات آخر هفته.

ملوانان امید به E-5 یا E-6 هنوز هم نیاز به تکمیل پیشرفت امتحانات به واجد شرایط برای ارتقاء. بسیاری از 70,000 ملوانان مورد نیاز برای این آزمون در حال حاضر به اتمام آنها نوول نوشت.

از 5,000 آرایش امتحانات مورد نیاز رهبری معتقد است که می توان آنها را تجویز زیر مناسب اجتماعی-فاصله دستورالعمل های او اضافه شده است. دستورات را از مارس 21 ژوئن 3 برای نگه داشتن کسانی که در امتحانات.

نیروی دریایی شده است در سخت ترین ضربه از coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان یک نتیجه, آن مستقر شده برخی از تهاجمی ترین سیاست های کاهش شرایط برای کمک به جلوگیری از این بیماری را گسترش.

نیروی دریایی که برای اولین بار به آن اعلام شد, آرامش بخش, مو, مقررات برای کاهش تعداد بازديد ملوانان و افسران نیاز را به سالن ها و آرایشگاه ها ، آن را نیز لغو آزمون های آمادگی جسمانی و مانند دیگر شاخه ها به طور موقت متوقف محموله های استخدام جدید در بوت کمپ.

— Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

بیشتر بخوانید: تلفن های همراه و دی ماسک: تفنگداران دریاییparris در جزیره بوت کمپ باز می شود به استخدام جدید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر