آناپولیس, Md. — به کسی که بازدید از آکادمی نیروی دریایی یادبود سالن سرهنگ جان فرانکلین فقط ممکن است یک نام حک شده در سنگ. اما به خانواده و همکار ملوانان او بوچ. او تا به حال یک داستان و یک زندگی قبل از او کشته شد.

پت مک کانل می خواستم به یاد بگیرند که داستان مانند فرانکلین و به اشتراک گذاری آنها به طوری که دیگران می تواند به یاد داشته باشید فرهنگستان کاهش یافته است. به طوری که او جمع آوری بیش از 2,700 از آنها ایجاد مفصل صفحات وب را برای هر مرد و زن در آکادمی سالن یادبود در USNA مجازی یادبود سالن.

جزئیات بعدی: نوشابه برای افزایش مزایای جانبازان عبور می کند خانه

مک کانل یک سال 2002 فارغ التحصیل و معاون رئيس جمهور از موسسه خیریه اجرا به افتخار کار کرده است در usnamemorialhall.org پس از سال 2016. وب سایت با استفاده از ویکیپدیا-قالب سبک برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و خاطرات در مورد فارغ التحصیلان.

برای فرانکلین, خواهر, روندا, Harrison کمک به صفحه برای برادر او ضروری بود به نگه داشتن یاد و خاطره او را زنده. و آن چیزی بود که او می تواند انجام دهد از خانه اش در آلاباما.

“این فقط مهم است که کسی نمی داند در مورد این افراد که کسی اهمیت میدهد و کسی به دنبال آنها — که آن را فقط یک اتلاف زندگی” هریسون گفت. “همیشه از طریق داستان ها و مستندات است که مردم وجود داشته باشد از طریق تاریخ است.”

بدون اعضای خانواده مانند هریسون رسیدن وظیفه گفتن هر دریانورد داستان آسان نبود برای مک کانل.

سالن دارای پلاک برای هر کلاس سال همراه با یک لیست از فارغ التحصیلان از آن سال که کشته شدند در عمل گم شده در عمل یا که درگذشت در حالی که آنها اعزام شدند, آماده شدن برای استقرار و یا در آموزش.

مک کانل رفت از پلاک به پلاک, گرفتن عکس, برای دریافت افتاده ملوانان نام و سپس رو به کار تحقیق. با خوش شانس کیسه سالنامه او قادر به دریافت اطلاعات کافی به فروشگاه ملوانان با کلاس و شروع به گوگل.

او آغاز شده و با کلاس سال 2010 و کار عقب مانده است. آکادمی نیروی دریایی در سال 1845 ،

“این جشن یا قحطی گاهی اوقات هنگامی که شما در سراسر آمده کسی” مک کانل گفت. “آنها ممکن است تا به حال یک زندگی حرفه ای طولانی و پیدا کردن من سه کلمه در مورد آنها.”

برخی از مطالب در زمان بیش از یک سال کامل با مک کانل تماس با منابع مانند پرو گورستان برای پیدا کردن اطلاعات.

دیگران حتی حک شده در سنگ. مک کانل گفت: او نوشته شده است مطالب به صورت چند دوجین مردان و زنان او معتقد است باید در سالن یادبود.

“برخی از آنها بسیار واضح است. آنها در جریان دقیق همان سقوط به عنوان کسی که در حال حاضر در یادبود سالن” مک کانل گفت. “برخی از آنها نادیده گرفته شده است. برخی نمی فارغ التحصیل چرا که آنها به سمت چپ به هر دلیلی.”

از آنجا که این پروژه تکمیل شد سقوط 2019 در آکادمی کار کرده است با اجرای به افتخار به مطمئن شوید که نسل بعدی midshipmen به یاد کسانی که قبل از آنها. به عنوان یک بخش جدید از لینک خود را در زنجیره ای از برنامه این سقوط midshipmen در کلاس 2023 شد هر یک از اختصاص یک نام از سالن شده اند و با پیدا کردن تا آنجا که آنها می توانند در مورد آن فرد است.

این برنامه معمولا متصل ارشد midshipmen به اعضای باقی مانده از کلاس 50 سال قبل از آنها. در حال حاضر آنها را نیز متصل شود با یک آلام را از طریق سالن یادبود به عنوان به زودی به عنوان آنها وارد شد.

“ما گفت: ما نیاز به شروع به آنها را هر چه زودتر از آن و نه فقط اوراق قرضه آنها را به کلاس اما به قهرمانان ما” اجرا به رئیس جمهور و در سال 1977 تحصیلات تکمیلی دیوید حصار گفت.

هریسون هیجان زده است برای midshipmen برای یادگیری در مورد برادرش.

“این باعث می شود آن را کمی واقعی تر به آنها,” او گفت:. “زمانی که شما جوان بیرون آمدن از وجود شما نمی فکر می کنم هر چیزی را برای رفتن به اتفاق می افتد به شما. ما فکر نمی کنم هر چیزی که قرار بود به اتفاق می افتد به بوچ.”

در حالی که این سایت و در حال اجرا کاری است که هرگز بیش از.

“اگر شما را از طریق این لیست و شما می دانید کسی اجازه دهید ما می دانیم” حصار گفت. “ما هنوز هم افرادی که هرگز به رسمیت شناخته شده برای خود را از دست دادن.”

نویسنده کارکنان راشل Pacella کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط SELENE SAN FELICE پایتخت روزنامه از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im