آکادمی نیروی دریایی آماده برای القای روز و Plebe تابستان

آکادمی نیروی دریایی آغاز خواهد شد به اعتراف plebes دوشنبه یک ظاهر عادی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اما در این سال Plebe تابستان را نگاه متفاوت است. از چهار روز از القاء به جای مفرد من روز به محدوديت دوره آکادمی دارای تنظیم سنتی Plebe تابستان به منظور آن را امن برای plebes بازگشت midshipmen و مدرسان.

به محض ورود plebes و midshipmen بازگشت برای Plebe تابستان خواهد بود و تست شده برای COVID-19 قبل از ورود به یک هفته دو محدوديت دوره گفت: Cmdr. کلی Laing, افسر مسئول برای Plebe تابستان است.

این 1,185 plebes و 15 دانشجویان بین المللی خواهد بود محدود به اتاق خود که آنها را به اشتراک گذاری با دیگر plebe.

14-بعد از محدودیت حرکت است که در اصل یک دوره قرنطینه مانند کشورهای دیگر درخواست کرده اند از کسانی که سفر به این کشور به ویژه از مناطق پر خطر گفت: سروان. دکتر آدم Saperstein.

در پایان از 14 روز plebes تست خواهد شد دوباره Saperstein گفت.

“آنچه که به ما اجازه خواهد داد به انجام این است که اطمینان حاصل شود که وجود دارد را نمی توان از فرد به فرد در طول آن دوره از زمان,” او گفت:. “به جز آنها خواهد بود در اتاق دو, به طوری که آن را به حداقل رساندن آن است.”

اگر یک plebe تست مثبت برای COVID-19 آنها را منتقل به یک جداسازی فضای Saperstein گفت. آکادمی پزشکی پرسنل پس از آن نظارت بر plebe.

اگر یک plebe می رسد با این بیماری ناشی از SARS-CoV-2 آکادمی نیروی دریایی خواهد شد و گزارش آن به نیروی دریایی سپاه مرکز بهداشت عمومی و همچنین Anne Arundel County گفت Cmdr. Alana Garas سخنگوی آکادمی نیروی دریایی. آنها همچنین هشدار مقامات بهداشتی در plebe وطن.

در علاوه بر این به ارائه خدمات پزشکی آکادمی همچنین دارای توانایی برای ارائه به تماس با ردیابی اگر یک plebe شد برای تبدیل شدن به بیمار در حالی که در آکادمی Saperstein گفت.

آکادمی رهبری reassesses هر روز صبح به دنبال نیازهای خود را, او گفت:. در مورد شیوع رهبری را بررسی آنچه پرسنل پزشکی و فضا نیاز دارند.

“من واقعا تحت تاثیر قرار چگونه آکادمی رهبری به حفر ادبیات و درک درستی از این کار شده است و واقعا به حمایت بگو هی اجازه دهید ما می دانیم آنچه که ما نیاز به انجام به قادر به مراقبت از midshipmen به درستی و ما تنظیم به عنوان مورد نیاز به مطمئن شوید که ما در حال مراقبت از نیازهای خود را'” Saperstein گفت.

محدودیت حرکت تغییرات

چون plebes محدود به اتاق خود آنها را دریافت رایانه های خود را در اوایل Laing گفت. این غیر معمول است برای plebes به عنوان آنها معمولا دریافت لپ تاپ در پایان از تابستان است.

آن را “متفاوت سال” Laing گفت و فراهم کردن لپ تاپ ها اجازه می دهد midshipmen به درس از اتاق خود را. این به این معنی کلاس خواهد بود frontloaded با روانی و اخلاقی درس.

اما حتی با کامپیوتر plebes هنوز هم نیاز به پیگیری دقیق تکنولوژی محدودیت. نیروی دریایی آکادمی فناوری اطلاعات وزارت قادر خواهد بود برای نظارت بر آنچه که plebes انجام دهید و زمانی که آنها با استفاده از کامپیوتر است. فیلترها نیز استفاده شود Laing گفت.

آکادمی نیروی دریایی آگاه است که محدودیت حرکت ممکن است استرس اضافی در plebes گفت: Cmdr. سفت ریس مدیر Midshipmen مرکز توسعه.

اما حتی با زای اضافی در بالای شدید Plebe, تابستان, ریس انتظار ندارد افزایش midshipmen به دنبال خدمات روانشناختی.

برای کسانی که نیاز به کمک مقابله آکادمی ارائه می دهد خدمات روانشناختی. Plebes را برای اولین بار مشورت با اختصاص کشیش و اگر به کمک بیشتری نیاز است آنها می توانید به یک روانشناس ریس گفت.

آکادمی ماموریت برای آموزش midshipmen به رهبران و محدودیت حرکت ارائه می دهد درس ریس گفت. یکی از کلمات بزرگ پرتاب در اطراف این ایده از انعطاف پذیری است. او می گوید غیر نظامی همکاران که در این دوره مربوط به زمان که در آن او آزادی محدود به عنوان یک خدمت وظیفه فعال عضو.

“و مطمئن شوید که آن را سرگرم کننده نیست و آن را می افزاید: کمی از استرس,” او گفت:. “اما انتظار این است که شما را به چالش افزایش به منظور دیدار با عملیاتی در ماموریت خواسته است. و این فقط یکی از فرصت های بیشتر برای آنها را به شروع به یادگیری و استفاده از مهارت های انعطاف پذیری است.”

وجود دارد برخی از midshipmen که در حال حاضر رفته از طریق محدودیت حرکت دوره از جمله کسانی خواهد شد که detailers برای Plebe تابستان است. این Midshipmen مرکز توسعه می شنود برخی از نگرانی ها و پیشنهادات خود را از کسانی که در حال حاضر از طریق آن رفت و پاسخ داد: ریس گفت.

مانند تنقلات. یکی از اولین شکایت شد در مورد مواد غذایی و Midshipmen توسعه مرکز ارسال شده در Instagram سری میان وعده پیشنهادات که midshipmen می تواند غذا خوردن در طول محدوديت دوره است.

مرکز مانند دیگران در آکادمی استفاده کرده اند Instagram و دیگر رسانه های اجتماعی برای برقراری ارتباط با midshipmen در حالی که همه دور شده است ریس گفت.

پس از این رام

هنگامی که plebes پایان محدودیت حرکت دوره آنها قرار داده خواهد شد به 30 شرکت از 40 با نه detailers هر شرکت Laing گفت.

“که غلاف از 49 با هم کار خواهد کرد در قطار با هم زندگی می کنند با هم خوردن و با هم آنها را انجام خواهد داد همه چیز را با هم” Laing گفت. “است که یک تفاوت بزرگ در سال گذشته چرا که در سال گذشته این بود کل کلاس چهارم نظام است که در واقع انجام می دهند همه چیز را با هم. إنترمكسنج, intramurals همه که. در این سال ما در حال نگه داشتن هر یک از این 30 شرکت از 40 plebes بسیار منزوی.”

نگه داشتن plebes در شرکت از 40 مشابه به دیگر دانشکده Laing گفت که باید دانشجویان ورودی در شرکت های 30-40. این است که بر مبنای مدل سازی به دنبال گسترش coronavirus.

این شرکت به حضور در کلاس های حضوری و همچنین تربیت بدنی. وجود دارد خواهد بود قوی روش در محل, او گفت:.

بر خلاف اکثر سال plebes نمی خواهد اجازه تمرین با تیم های ورزشی تا پس از Plebe تابستان است.

ماسک صورت مورد نیاز خواهد بود و آکادمی عرضه خواهد شد یک چرخش سهام از ماسک است که قابل شستشو برای plebes را به او گفت. تنها زمان plebes نمی خواهد به پوشیدن ماسک در طول تربیت بدنی, اما پس از آن نزدیک ترین plebe خواهد شد به هر یک از دیگر است که حداقل 17.5 ،

وجود خواهد داشت هیچ تماس فیزیکی بین کارکنان و plebes در طول آموزش به جز در مورد ایمنی, او گفت:.

آکادمی هنوز هم اجرا سلاح محدوده دقیق شیوه های بهداشت. Plebes اخذ خواهد شد خود را شخصی و تجهیزات ایمنی مانند عینک ایمنی.

آکادمی را نیز نگه نمی Plebe تابستان رژه این سال Laing گفت.

درس هایی از تغییرات

فقط به عنوان midshipmen می توانند یاد بگیرند که انعطاف پذیری از محدودیت حرکت دوره Laing گفت plebes این فرصت را برای پیوند با دیگر اعضای شرکت خود را احتمالا بیش از دیگر plebe کلاس.

تغییر نیز یک درس برای plebes و detailers به عنوان یک حرفه ای در نیروی دریایی به این معناست که در محیط های پویا, او گفت:.

“و به عنوان رهبران آینده ما باید بسیار به سرعت قادر به پیش بینی کردن برای دیدن آنچه که در افق پیش بینی چه خواهد بود و تغییر قبل از آن اتفاق می افتد به طوری که ما می تواند جلوتر از دشمن. و بنابراین ما می تواند پیش از آن تغییر شرایط” Laing گفت.

برای آکادمی این همچنین بدان معنی استقبال رسانه های اجتماعی به عنوان Midshipmen مرکز توسعه انجام داده است. فرمانده midshipmen نیز تبدیل به Instagram داستان به نگه داشتن mids مطلع است.

درس ها نیز تغییر با آموزش بلوک در ضمنی و تعصب در حال اضافه در پاسخ به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. این درس علاوه بر تنوع برنامه های آموزشی در حال حاضر در محل.

آکادمی نیروی دریایی هدف برای تیم وحدت و plebes از سراسر کشور و جهان Laing گفت. هنگامی که آنها همه با هم آکادمی آنها را هل می دهد به فرانک بحث است که کمک به آنها در درک که چگونه آنها رشد متفاوت از دیگران است.

“من فکر می کنم یکی از کلید […] قطعات به این درک است که ما قصد آموزش آنها را به آنچه که این پایین می آید به حذف هر گونه دیوار[s] حذف هر گونه تعصبات شخصی و یادگیری به چالش راه است که شما فکر می کنید در حال رشد لزوما هر کدام پس زمینه شما می آیند و متوجه می شوند که تنها با از بین بردن این ترس به دلیل آنچه که شما می بینید ممکن است متفاوت باشد که شما می توانید و سپس حذف هر گونه تعصبات شخصی و تعصب و نفرت و یا مشکلات گذشته و یا اشتباهات است که نسل های دیگر ساخته شده اند”او گفت:.

Plebe تابستان است و نه فقط برای ورودی کلاس. در حالی که Laing به نظر می رسد به جلو به رشد plebes بیش از هفته آینده بخش مورد علاقه خود را می آید از تماشای detailers.

وجود دارد 608 detailers انتخاب شده از آکادمی کلاس یک موقعیت است که پس از midshipmen, او گفت:.

او لذت می برد تماشای آن انتخاب شده بود detailers تبدیل شدن به رهبران.

Laing گفت که او شنیده است که برخی از فارغ التحصیلان گفت: این Plebe تابستان واقعی است نه به دلیل تغییرات. او را هل در مقابل شدند.

“در واقع من می گویند که چالش های خود را بسیار مهم” Laing گفت. “آنها در حال رفتن را از طریق یک plebe تابستان و یکی از سخت ترین و چالش برانگیز ترین سال است که این کشور تا به حال در سال های اخیر است. و من فکر می کنم از آنجا که وجود دارد یک فرصت باور نکردنی برای رشد است.”

این مقاله نوشته شده توسط هدر Mongilio از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>