آکادمی نیروی دریایی Plebes تبدیل جوانان به عنوان کلاس پس از اتمام نسخه دیجیتال از دریا محاکمه

برای کلاس 2023 پایان plebe سال بود مشخص شده با دریا محاکمه خسته کننده مجموعه ای از وظایف بیش از 14 ساعت.

در عوض به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس نیروی دریایی آکادمی کلاس رفت آنلاین midshipmen, plebes شامل ارسال شد صفحه اصلی و برخی از حوادث مانند نیروی دریایی, کشتی لغو شد.

دریا محاکمه شد E-محاکمه یک نسخه اصلاح شده از استقامت فیزیکی آزمایش با plebes شرکت کننده از راه دور. به جای 14 ساعت, E-محاکمه صورت گرفت بیش از هشت ساعت دوره روز شنبه. وجود هفت گل چالش های فیزیکی به در خانه انجام می شود.

E-آزمایشات کاملا داوطلبانه اگر چه حدود 75 درصد از این کلاس شرکت کردند فرمانده سروان. توماس Buchanan نوشت: در یک ایمیل.

“این تلاش انجام شده به عنوان وسیله ای برای جشن کلاس 2023 موفقیت و آنها را با هم در یک کوچک توزیع شده اما به یاد ماندنی راه” بوچانان گفت: در ایمیل خود.

پس از هر فعالیت کامل شد, plebe ارسال نمرات خود را به تیم ملی خود رهبر. این شرکت با واحد عملکرد خواهد بود با توجه به عنوان “آهن شرکت” با توجه به آکادمی نیروی دریایی را Instagram صفحه.

E-محاکمات آغاز شد و با videoed مراسم افتتاحیه شامل سرپرست میلر ، شان باک و بوکانان در بیمارستان نقطه سایت “مرطوب شنی” در نظر گرفته می شود خسته کننده ترین وظایف دریا محاکمه Buchanan گفت.

در حالی که plebe کلاس نمی خواهد بود قادر به شرکت در این کار در این سال Buchanan گفت که این امر می تواند یک تجربه به آن می تواند به جلو نگاه کنید.

E-دادگاه خواهد بود “بسیار غیر معمول نسخه” از دریا محاکمه باک گفت: اگر چه او را تشویق plebe کلاس به کلاس را نشان می دهد’ قدرت است.

“در حالی که شما قطعا باید به دست آورده شود به نام جوانی در حال حاضر انجام دریا خود را محاکمه امروز انجام آن با انعطاف پذیری شن مبارزه و صداقت را نشان می دهد همه ما در تیپ و پشت در آناپولیس چگونه قوی کلاس 2023 است” باک گفت.

دریا محاکمات تیم رهبری پرچمدار Joel اشنایدر دریا محاکمه فرمانده کار می کرد برای ایجاد یک نسخه از دریا دادگاه که می تواند انجام شود از راه دور اشنایدر گفت: در مراسم افتتاحیه.

“این یک آکادمی نیروی دریایی برای اولین بار, اما من به شما اطمینان دهم, E-محاکمات خواهد بود و هیچ دولا دولا راه رفتن,” اشنایدر گفت.

چالش اول شروع کردن با یک نیم مایل تنه زدن به عنوان یک warmup پس از 1 مایل بهنگام اجرا رسیدن تخته (که در آن یک فرد گسترش یک دست در یک زمان در حالی که در یک تخته) و همکاری ورزش که در آن plebes استفاده از زوم برای انجام آن با هم. شریک ورزش خواسته plebes به انجام به عنوان بسیاری از تکرار push-ups, ستاره جهش پا اهرم 15 هشت-تعداد بدنسازان (یک ورزش ایجاد شده توسط نیروی دریایی).

چالش به پایان رسید و با دور دیگری از رسیدن به قطعه هست.

چالش این است که به ثمر رساند به طور متوسط مایل بار و در مجموع به طور متوسط تعداد تکرار کامل به عنوان یک جفت. همه چالش های درگیر نوعی از ورزش است. برخی از آنها با تمرکز بر burpees. دیگران در حال اجرا است.

Plebes تشویق شدند برای آبرسانی و افزایش طول محاکمات و اگر چه هیچ یک از چالش های درگیر بودن در آب و بسیاری از آنهایی که بعد درگیر حمل گالن آب.

پس از اتمام قطعات از چالش plebes بودند را تشویق به ریختن گالن آب بیش از سر خود را تنها در صورتی که تا به حال توانایی برای دوباره پر کردن.

تمام آزمایش های led plebes به راه رفتن و یا اجرا 12 مایل و انجام صدها push-ups burpees squats و پرس اشنایدر گفت: در ثبت مراسم اختتامیه تصویری.

به عنوان E-آغاز محاکمه به آکادمی نیروی دریایی استفاده می شود Instagram داستان اجازه می دهد اشنایدر و دیگر رهبران برای نشان دادن چالش های مختلف. شرکت ها نیز ارسال شده تصاویری از plebes آنها به عنوان تکمیل وظایف مختلف با عکس محبوب بودن plebes آزادسازی آب است.

سرپرست و فرمانده نیز در زمان به بیوکنن فرمانده Instagram برای انجام یک نسخه اصلاح شده از دریا محاکمه به عنوان به خوبی.

خود را E-محاکمه به پایان رسید با یک paddleboard سفر کردن سورن رودخانه. افتخار آهن شرکت رفت و به 12th, شرکت, او گفت:.

“در حالی که آن را ناامید کننده است که اعضای کلاس از ’23 نمی تواند اجرای یک دریا محاکمه هم در اینجا در آناپولیس را به ارمغان آورد با هم بسیاری از midshipmen سراسر کشور در مناطق مختلف” بوچانان گفت: در ایمیل خود. “بسیاری از اعدام تمرینات خود را با دیگران اما آیا به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و راه پیوستن به محلی دستورالعمل های بهداشتی. وجود دارد برخی از اشکالات? بله اما آن را به یک تجربه است که بیش از انتظارات ما!”

در اختتامیه مراسم Cmdr. Kelly Lang 5 گردان افسر تبریک plebe کلاس. او همچنین یک تفاوت عمده برای محاکمه. در این سال به دلیل آن را انجام داده بود از راه دور, plebes خود را تکمیل آزمایشات بیشتر به تنهایی.

آنها هر یک از دیگر به تکیه و یا به جلو و قدرت از Lang گفت. اما کلاس متحد و وحدت کمک خواهد کرد که آنها را به عنوان آنها همچنان از طریق این آکادمی فارغ التحصیل و خدمت در نیروی دریایی است.

با اتمام E-محاکمه کلاس 2023 دیگر نمی خواهد در نظر گرفته شود plebes, او گفت:.

“تا حال حاضر شما به نام خودتان چهارم کلاس midshipmen, plebes اما در حال حاضر شما در حال کلاس سوم midshipmen of the United States Naval Academy,” Lang گفت. “من نمی تواند بیشتر افتخار می کنم.”

این مقاله نوشته شده توسط هدر Mongilio از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im