آکادمی نیروی دریایی Midshipman را تجاوز جنسی محاکمه می آید به عنوان نظامی دستخوش خود را #MeToo جنبش

به عنوان وکلای دولت و گاهی دفاع, سوال بالقوه عضو برای هشت عضو پنل آنها تقریبا همیشه تبدیل به یک سوال.

“آیا شما بر این باورند که زنان می گویند که آنها شده اند sexually assaulted?”

پرسیدن سوال های ساخته شده حس. وکلای سؤال شد هر بالقوه عضو برای دیدن اگر آنها می تواند نشستن بر روی عضو پانل — دادگاه-رزمی نسخه از یک هیئت منصفه در دادگاه Midshipman 3 کلاس نیکسون Keago.

Keago است به اتهام تجاوز جنسی اقدام به تجاوز جنسی انسداد عدالت و سرقت.

در این آزمایش اقدام با وجود COVID-19 گیر با دادگاه با استفاده از روش های متعدد برای به حداقل رساندن گسترش این بیماری است.

در علاوه بر این به همه گیر به نظر می آید در وسط دو جنبش های اجتماعی: Black Lives Matter و نظامی خود #MeToo جنبش است.

به عنوان بخشی از COVID-19 کاهش هر یک بالقوه عضو پر کردن یک مکمل نظرسنجی چند روز پیش قبل از اینکه عضو انتخاب شده است.

سوال در مورد زنان مؤمن در پرسشنامه با تقریبا همه پاسخ مثبت. که موجب حکومت سرهنگ Cmdr. پل LaPlante دگرمن. Cmdr. Chris Cox یا ستوان جاش برنده به بیشتر سوال بالقوه هر عضو.

تقریبا تمام پاسخ همان راه است. اگر یک زن با نزدیک شدن به آنها و گفت: او تا به حال شده است sexually assaulted آنها خواهد او اعتقاد دارند. اما در دادگاه گوش دادن به محاکمه آنها بر این باورند Keago بی گناه است تا اثبات جرم و آنها نیاز به مدارک و شواهد برای تعیین اگر یک زن بود, تجاوز جنسی.

چند شفافی با بحث در مورد این #MeToo جنبش آغاز شده است که حدود سه سال پیش و آدرس میزان آزار و اذیت جنسی و حمله به زنان با آن مواجه هستند.

آگاهی از #MeToo نیز یک سوال.

کاکس و LaPlante نیز خواسته بالقوه اعضا به شرح مثبت پاسخ هایی که وجود دارد یک تجاوز جنسی مشکل در آکادمی نیروی دریایی و نظامی است.

در حالی که تقریبا همه گفتند: “بله” گفت: مشکل این است که منحصر به فرد به آکادمی نیروی دریایی و یا نظامی است.

“یک مشکل وجود دارد و وجود یک مشکل در آکادمی نیروی دریایی به دلیل وجود یک مشکل در فرهنگ ما” یکی از پتانسیل اعضای گفت.

در 2018-2019 سال تحصیلی وجود دارد 33 گزارش از تجاوز جنسی در آکادمی نیروی دریایی تا پنج از سال قبل است. رسمی آزار و اذیت جنسی گزارش توسط دو افزایش یافته است.

نظامی است که ابتدا به صورت خود #MeToo جنبش در روزهای اخیر پس از مرگ سرباز ونسا Guillen که کشته شد پس از گزارش تجاوز جنسی.

در نیروی دریایی, کهنه سرباز, Sadie قوی در زمان به Instagram به اشتراک بگذارید او تجاوز جنسی. پست شده توسط بیش از 496,500 مردم است.

به تازگی یک midshipman نیز تبدیل به Instagram برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را از تجاوز جنسی.

حتی در پتانسیل اعضای آن را آسان برای دیدن آمار تجاوز جنسی. حداقل هفت نفر از پتانسیل اعضای دانست کسی که تجاوز جنسی اغلب آن شریک زندگی خود را.

یکی از پتانسیل اعضای, بود, تجاوز جنسی. برخی از حوادث در ارتش.

گفت: همه آنها هنوز هم می تواند به Keago یک محاکمه عادلانه با وجود باورهای خود را مورد تجاوز جنسی.

دیگر جنبش های اجتماعی معلق در هوا بیش از محاکمه سیاه زندگی مهم است.

جنبش تاسیس شد در سال 2013 پس از جورج زیمرمن بود تبرئه در مرگ نوجوان آمریکایی Trayvon Martin. آن را به تازگی دستگیر تمدید توجه ملی پس از کشته جورج فلوید باعث هفته تظاهرات علیه خشونت پلیس.

Keago سیاه و سفید است.

در طول دادرسی پیش از محاکمه در هفته گذشته هر دو دولت و وکلای دفاع خواسته برای سوال از نژاد و تعصب در مکمل شد.

دفاع ستوان دن Phipps و سرهنگ Cmdr. Andrea Kissner حال نگرانی در مورد سوالات در زندگی مهم جنبش در این پرسشنامه از جمله اگر یک فرد خواهد بود نگران اگر یک گناه اعتقاد در این مورد می تواند مخل به زندگی مهم است.

Phipps و Kissner هم می خواستم باز سوال در مورد تعصب نژادی. قاضی سروان. هارون عمیق گفت: یک سوال در پرسشنامه درخواست است اگر پتانسیل عضو اعتقاد سیاه مردان مرتکب تجاوز جنسی بیش از مردان سفید پوست کافی خواهد بود.

مفقود شد و تنها یک بار در طول دولت یا دفاع كردم.

برنده هنگامی که بازجویی سیاه بالقوه عضو پرسش و پاسخ در مورد پلیس پروفایل در مسابقه پس از مرد گفت که او تا به حال یک تجربه منفی با پلیس است.

دولت و دادستان از او پرسید که اگر تعصب نژادی به گسترش Naval Criminal Investigative Service, اما مرد نمی دانم.

مرد نیز تا به حال یک دوست است که سیاه به دروغ متهم به سرقت یک کیف پول.که تحت تاثیر بالقوه عضو ادراک از اجرای قانون, او گفت:.

یکی از پتانسیل عضو که با این نسخهها کار در آکادمی نیروی دریایی تنوع دفتر آورده نژادی و بی عدالتی به عنوان یک فشار در این مورد.

پتانسیل عضو گفت: با توجه به تعصب نژادی در سیستم عدالت کیفری او نیاز به پیدا کردن یک تعادل بین ساخت مطمئن شوید که او به اشتباه محکوم کردن کسی, در حالی که همچنین مطمئن شوید قربانیان احساس توجیه می شود.

پتانسیل عضو همچنین با اشاره به تاریخچه سفید زنان دروغ گفتن گاهی اوقات در گروه مورد تجاوز جنسی توسط یک مرد سیاه و سفید.

معلوم نیست اگر مسابقه خواهد بود یک عامل در دادگاه. دفاع درخواست یک کپی از جمعیت از جمله نژاد و جنس از غیر افسران نیروی دریایی آکادمی Phipps گفت: در طول یک دادرسی پیش از محاکمه.

Keago بی گناه است تا اثبات جرم و چندین بالقوه اعضای سوال در درک خود را از این بخش از قانون است.

اکثر پاسخ داد که Keago در حال حاضر بی گناه در مطابق با قانون گفت: اگر چه برخی از آنها می تواند تعیین کند بی گناهی و بدون شواهد. همه قابل درک است که قانون تعیین میکند بی گناهی خود را مگر اینکه خود را گناه ثابت شده است فراتر از شک معقول.

اما یک جواب ایستاده بود تحویل داده شده توسط آخرین بالقوه عضو مورد سوال است.

“است که یک فرض آقا نیست یک واقعیت است” فرد گفت.

در پایان دو روز دولت و دفاع مورد سوال 19 نفر. هشت نفر از کسانی که مورد پرسش خواهد بود انتخاب شده برای پنل.

با وجود Keago مسابقه تنها یکی از 19 بالقوه اعضای — چهار زن و 15 مرد) — سیاه و سفید بود.

Keago را محاکمه خواهد شد در روز دوشنبه با انتخاب اعضای پانل.

این مقاله نوشته شده توسط هدر Mongilio از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>