ملی سوار جنگجو موزه برنامه ریزی شده در فورت هود تگزاس

AUSTIN تگزاس – برنامه ای برای ساخت فاز اول از 11 میلیون دلار نصب شده جنگ موزه در فورت هود تگزاس تایید شده اند پس از نزدیک به 10 سال از برنامه ریزی مالی و طراحی پایه و رهبری این مرکز اعلام کرد.

ملی سوار جنگجو موزه است که میله میله برای باز کردن در سال 2022 خواهد شد از ویژگی های خط داستان از امریکا warfighting از جنگ و انقلاب به درگیری های امروز است.

ساخت و ساز خواهد شد در حدود یک سال و می تواند شروع در اوایل سپتامبر گفت: باب دولا بازنشسته ارتش سرهنگ و معاون رئیس جمهور از ملی نصب شده جنگ های پایه است که باعث شده است تلاش برای ساخت موزه. فورت هود مقامات تصمیم نهایی در زمانی که خدمه می توانید شروع به کار می کنند.

“هدف این است که برای انجام یک پیشگامانه مراسم” دولا گفت و اشاره کرد هر برنامه ای را دنبال دستورالعمل های لازم از coronavirus بیماری همه گیر. “ما امیدواریم که همه چیز در یک نقطه که در آن ما می تواند یک معامله بزرگ از آن.”

هر چند این بیماری همه گیر ایجاد کرده است چالش های اضافه شده به فرد جمع آوری کمک های مردمی تلاش دولا گفت: آنها نه پیش بینی تاثیر بر ساخت و ساز.

موزه ساخته خواهد شد در یک میدان بزرگ در نزدیکی فورت هود را ماروین Leath مرکز بازدیدکنندگان و اصطبل از 1 بخش سواره نظام اسب سواره نظام جدا شدن. این منطقه در فورت هود زمین اما در خارج از پایگاه دروازه به طوری که آن را در دسترس است ،

ارتش, منشی, رایان مک کارتی تا به حال به ثبت نام در این طرح به این دلیل که زمین ارتش ملک و موزه خواهد بود و متعلق به اداره شده توسط ارتش پس از اتمام با توجه به انتشار اخبار.

هر چند پایه مشغول به کار بوده است از سال 2011 به جمع آوری کمک مالی برای موزه, آن را ارائه نمی کند و برای تصویب تا 11 میلیون دلار مورد نیاز برای فاز اول ساخت و ساز و باز کردن امن شد.

فاز اول شامل یک 58,000 فوت مربع موزه با 13,000 فوت مربع از فضای نمایشگاه دائمی و 7000 متر مربع از نمایشگاه موقت فضا با توجه به انتشار اخبار. ارتش مرکز تاریخ نظامی ایجاد خواهد شد نمایشگاه.

در حالی که این موزه به معنای ملی موزه اختصاص داده شده به تاریخ جنگ های مدرن آن نیز از ویژگی های تاریخ فورت هود و واحد های آن که شامل III سپاه 1st بخش سواره نظام و 3 سواره نظام. دو بعد واحد در حال حاضر موزه اختصاص داده شده به تاریخ خود را بر پایه آن حرکت خواهد کرد و به موزه جدید.

“به دلیل آن خواهد شد بحث در مورد که تاریخ و تاریخ از ترکیب اسلحه است که ما در راه مبارزه با آن را به آن را منحصر به فرد موزه در ارتش را موجودی” دولا گفت.

n ماه گذشته بحث باید مطرح در مورد نامگذاری تاریخچه فورت هود که نامگذاری شد در طول جنگ جهانی دوم در به رسمیت شناختن جان بل هود فارغ التحصیل از آکادمی نظامی ایالات متحده که در خدمت به عنوان یک مؤتلفه به طور کلی در طول جنگ داخلی.

دموکرات ها در کنگره در حال هل دادن برای 2021 دفاع ملی مجوز عمل به شامل زبان برای شروع تغییر نام فورت هود و نه دیگر پایگاه ارتش که خرس نام مؤتلفه ژنرال.

“من مطمئن هستم که در داستان ما به آدرس این تاریخچه بسیار مختصر از اسم. نمی توان آن را در شکوه شیوه ای. این یک واقعی شیوه” دولا گفت.

با این فاز اول این موزه تامین می شود و مورد تایید بنیاد خود را ادامه خواهد داد اعانه برای حمایت از پروژه های آینده مراحل از جمله 11,000 فوت مربع گسترش دائمی نمایشگاه فضای چهار بزرگ چند منظوره کلاس های درس و اتاق کنفرانس یک فروشگاه و دفاتر بنیاد و موزه کارکنان.

“فورت هود فوق العاده هیجان زده به زودی میزبان ملی سوار جنگجو موزه” مسلح ، ژنرال اسکات Efflandt, III, معاون فرمانده سپاه در بیانیه ای گفت:. “خانه در امریکا زرهی سپاه محل ایده آل برای نمایش تاریخ و نوآوری نصب شده و جنگ های زرهی. این موزه خواهد ایستاد به عنوان شهادت به چابکی و قدرت است که جنگ های زره پوش به ارمغان می آورد به مدرن میدان جنگ.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه به https://nmwfoundation.org/.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>