ناسا جدیدترین تست خلبانان کهنه فضانوردان دوستان

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. (AP) — دو فضانورد خواهد شد که درایو تست SpaceX با نام تجاری جدید کشتی موشک هستند همکلاسی ها و دوستان جانباز spacefliers به جانباز spacefliers و پدران از پسران جوان.

با هم آنها را پایان نه سال خشکسالی برای ناسا زمانی که انفجار آنها به مدار هفته آینده از فلوریدا مرکز فضایی کندی.

بازنشسته دریایی سرهنگ داگ هرلی را مسئول پرتاب و فرود اتصالات واگذاری برای خلبان ناسا آخرین شاتل فضایی پرواز.

نیروی هوایی سرهنگ باب Behnken یک مهندس مکانیک با شش spacewalks در رزومه نظارت قرار ملاقات گذاشتن و متصل و در ایستگاه فضایی بین المللی.

هرلی و 53 و Behnken, 49, آیا ناسا اولین آزمون آزمایشی خدمه در دهه.

“این احتمالا یک رویای هر آزمون آزمایشی دانش آموز به این فرصت را به پرواز در یک نام تجاری جدید سفینه فضایی و من به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت کنید که فرصت با من دوست خوب” Behnken گفت.

پرواز خود را به بازگشت از ناسا فضانورد راه اندازی به آمریکا برای اولین بار توسط یک شرکت خصوصی است.

آنها رو رابرت Crippen احترام. Crippen و اواخر جان جوان سوار ناسا اولین شاتل فضایی کلمبیا به مدار در مارس 12, 1981. دو روز پرواز بود به خصوص خطرناک است: این اولین پرتاب شاتل با هیچ خشک اجرا در فضا در پیش است.

در حالی که SpaceX اژدها خدمه کپسول و آن فرار سیستم در حال حاضر نشان داده شده است در پرواز — با مانکن — هیچ تضمینی وجود ندارد.

در پروازهای فضایی وجود دارد هرگز هستند.

“بنابراین هر دو داگ و باب من فکر می کنم آنها در حال شجاع آقایان و من تحسین هر دو آنها” Crippen گفت.

SpaceX جمهور Gwynne Shotwell نیز ستایش بالا برای هرلی و Behnken که کار کرده اند و از نزدیک با شرکت او برای چند سال گذشته. او ساخته شده مطمئن شوید که کارکنان می دانستند و آنها را نه تنها به عنوان “badass” فضانوردان و خلبانان تست اما پدران و شوهران.

“من می خواستم به برخی از بشریت به این عمیقا ویژگی های تلاش به عنوان خوب,” او گفت:.

هرلی و Behnken ازدواج به اعضای خود 2000 فضانورد کلاس در ناسا: به تازگی بازنشسته Karen Nyberg و مگان مک آرتور. هر یک از زن و شوهر و یک فرزند پسر 10 و 6.

ازدواج به یک فضانورد مردان اذعان ساخته شده است آن را آسان تر به طور غیر منتظره در دراز مدت به خود SpaceX پرواز. همسران و فرزندان آنها پیوسته در نيمه قرنطینه بازگشت به خانه در هوستون که coronavirus ضربه به طوری که آنها قادر به سفر به کندی صورت مرسوم شمارش معکوس اندونزی. همه گیر کاهش بقیه از لیست مهمان.

در روز راه اندازی این فضانوردان پیش بینی نیست خیلی عصبی به عنوان یک آگاهی از “چه کاری می تواند برای شما اتفاق می افتد در هر نقطه داده شده” با توجه به Behnken.

هرلی در نظر یک کپسول و یک امن “خیلی سعی کردم و درست” طراحی شده است. او به خصوص دوست دارد اژدها را سکوی پرتاب به مدار سقط جنین قابلیت برای نجات خدمه در مواقع اضطراری چیزی ناسا شاتل فاقد.

بر خلاف شاتل هر چند Falcon 9 rocket خواهد سوخت — خطرناک عملیات — با فضانوردان در حال حاضر در هیئت مدیره.

Hurley که در Apalachin نیویورک هرگز فکر نمی کردم او می خواهم بعد تا زمانی که او صعود از آتلانتیس در ماه جولای 21, 2011 آوردن 30 ساله شاتل فضایی برنامه ،

اگر کسی پیشنهاد کرده بود که “من می خندید در آنها” او گفت:.

هرلی و Behnken — دو بار شاتل فضایی آگهی — در میان چهار فضانوردان انتخاب شده در سال 2015 برای NASA commercial crew program. در آن زمان Behnken خدمت شد و به عنوان رئیس ناسا فضانورد سپاه و تنها راه به و از ایستگاه فضایی در روسیه موشک.

تمام چهار روت در SpaceX و بوئینگ خدمه کپسول قبل از ناسا اختصاص داده هرلی و Behnken به ایلان SpaceX که به زودی رسید و پیش از بوئینگ در مسابقه برای پرواز ،

قرار داده است که Hurley جلوتر از سابق خود شاتل فرمانده کریس فرگوسن در حال حاضر مشغول به کار برای بوئینگ و اختصاص یافته به اولین Starliner کپسول خدمه.

“اکثر خلبانان جنگنده ها بسیار رقابتی هستند به طوری که ما شاید در سکوت تا به حال یک رقابت بین یکدیگر به برخی از درجه” هرلی گفت. “اما من فکر می کنم ما همچنین متوجه شدم تصویر بزرگتر.”

Behnken الهام گرفته شده بود با عکس هایی از سیاره مشتری و زحل از ناسا فضاپیمای ویجر در حالی که در حال رشد در سنت ان, Missouri.

در حال حاضر او را هیجان زده “را به انسان spaceflight به سواحل فلوریدا.”

این مقاله در نوشته شده بود توسط مارسیا دونن از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>