‘قتل Hornets’ یک چالش مشترک برای ما نظامی کنترل آفات کارگران در ژاپن

YOKOTA پایگاه هوایی ژاپن — ارتش آمریکا اصرار پرسنل خود را در ژاپن به تماس کنترل آفات اگر آنها نقطه غول های آسیایی اورلئانز — همچنین به عنوان شناخته شده “قتل اورلئانز” — تودرتو نزدیکی بر پایه مسکن.

Exterminators در خانه نیروهای ایالات متحده و ژاپن در غرب توکیو را در پاسخ به چند رؤیت کشنده حشرات در هفته های اخیر گفت: گروهبان دوم ، وینسنت Sarver, 26, از Markleysburg Pa. یک حشره شناس با 374th مهندس عمران اسکادران.

بزرگترین اورلئانز که می تواند به رشد دو اینچ طولانی و نسبتا سمی زهر برداشت عناوین اخیرا پس از برخی از آنها کشف شده در ایالت واشنگتن-اولین رویت در شمال امریکا است.

در ژاپن, آسیایی, غول پیکر اورلئانز به یک چالش مشترک نظامی برای مبارزه با آفات کارگران است. کشتن آنها حدود 40 نفر در این کشور هر سال معمولا به این دلیل است که قربانی پیاده روی و نمی تونم فوری پزشکی درمان Sarver گفت.

Yokotas متخصص حشره شناس در پاسخ به 50-70 تماس در مورد آفات در هر سال. آنها می پوشند پرورش زنبور عسل مناسب و استفاده از استخر تور برای حذف لانه و یک ماده شیمیایی به نام “زنبور یخ” برای کشتن اورلئانز.

محلی شناخته شده به عنوان “suzumebachi,” اورلئانز شناخته شده برای preying در زنبور عسل, هر چند آنها اغلب کشته شده توسط زنبورها هنگامی که آنها را وارد کنید کهیر خود را Sarver گفت.

“انواع دیگری از زنبورها آنها را بکشند به راحتی,” او گفت:.

یک نیش غول های آسیایی هورنت منتشر فرمون که جذب دیگر اورلئانز برای حمله به قربانی Sarver گفت. پزشکان برای درمان قربانیان با پنی سیلین برای جلوگیری از واکنش های آلرژیک است که باعث التهاب و نارسایی ارگان ها.

چند غیر نظامی کنترل آفات کارگران در Yokota شده اند نیش میخوره Sarver اضافه شده است.

“من مطمئن هستم که آن وحشتناک بود,” او گفت:.

Yokotas کنترل آفات دفتر خانه به یک مجموعه ای از غول های آسیایی زنبور لانه از جمله یکی به اندازه یک توپ ساحل که کشیده شد و یک شاخه درخت در نزدیکی اجاره کابین در Tama تپه منطقه تفریحی یک نظامی ایالات متحده در رفت و آمد مکرر در توکیو. برخی از آنهایی که کوچکتر یافت شده در نزدیکی مسکن در Yokota.

اورلئانز به طور معمول قطع لانه خود خارج شاخه ضمیمه آنها را به ساختمان و یا co-انتخاب کردن در سوراخ درختان. لانه می توانید خانه بین 100 و 500 hornets Sarver گفت.

حشرات فعال هستند از آوریل و تهاجمی ترین از ماه اوت تا اکتبر زمانی که آنها در خواب زمستانی, او گفت:.

“مردم به احتمال زیاد به نیش زده زمانی که آنها رویکرد با یک زن و شوهر از لانه” او هشدار داد.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>