واشنگتن– ملوانان در 26 کشتی های نیروی دریایی باید coronavirus در حال حاضر و 14 کشتی های دیگر داشته اند موارد تایید شده بیماری هر چند خدمه را بهبود یک نیروی رسمی گفت.

تمام کشتی ها در بندر و هیچ کدام از 90 کشتی ها در دریا باید موارد این ویروس با توجه به رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن. نیروی دریایی اتحاد 297 کشتی های جنگی.

نیروی دریایی رسمی می گویند که کشتی تا به حال مواردی از ویروس و یا چگونه بسیاری از ملوانان آلوده شدند تنها که آن را کوچک و اعداد.

مرتبط با: این گروه از اعضای خدمات را دریافت کنید اولویت برای Coronavirus آزمون

نیروی دریایی بوده است, سخت ترین ضربه از خدمات نظامی توسط coronavirus با 997 موارد در حال حاضر. در مجموع 1,298 ملوانان آلوده شده توسط virus.

بسیاری از نیروی دریایی این موارد در میان خدمه ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت که لنگر انداخت در گوام در تاریخ 27 مارس به دلیل شیوع در میان ملوانان که شماره مورد 4,800. همانطور که از چهارشنبه 777 ملوانان باید آزمایش مثبت که 63 بهبود یافته اند. شش روزولت ملوانان در بیمارستان بستری هستند و در حال حاضر در یک بیمارستان نیروی دریایی در گوام است. یکی روزولت ملوان Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker جونیور, 41, درگذشت مارس 13 از ویروس.

بیشتر بخوانید: تفنگداران دریایی ممکن است جدید گرمسیری در زمان برای گرمای تابستان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im