بیش از 210 پرسنل ارتش تست مثبت برای Coronavirus در دو آموزش پایگاه

بیش از 140 ارتش سربازان و کارآموزان در Fort Benning, Ga., و بیش از 70 در فورت لئونارد وود, Mo. آزمایش مثبت برای coronavirus ارتش گفت: این هفته است.

در Fort Benning, 142 سربازان و کارآموزان با 30th, AG گردان و 2 گردان 29th, Infantry Regiment آزمایش مثبت برای این ویروس از بیش از 600 بودند که آزمایش های پایه گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

تقریبا همه از 640 کل پرسنل قبلا تست منفی در طول 14 روز نظارت فاز در آغاز آموزش در ماه گذشته. چهار که تست مثبت که در آن زمان تحت 14 روز از انزوا و آزمایش منفی قبل از اینکه مجاز به پیوستن به دیگران و مقامات در بیانیه ای گفت:.

بیش از یک هفته بعد یک کارآموز طراحی و توسعه علائم و همه 640 دوباره مورد آزمایش قرار گرفتند. تست رخ داده است بیش از آخر هفته ، ژنرال گری بریتو پایه را به فرمانده کلی گفت: در Facebook تصویری به روز رسانی.

یک وضعیت مشابه رخ داده در فورت لئونارد وود, که در آن یک کارآموز گزارش علائم روز پس از 14 روز نظارت دوره به پایان رسید و منجر به دوباره تست از 500 نفر از اعضای 1 گردان 48 پیاده نظام بیش از آخر هفته پایه گفت: در بیانیه ای جداگانه نیز در روز یکشنبه.

همه سربازان و کارآموزان در گردان قبلا آزمایش منفی برای این ویروس زمانی که آموزش خود را آغاز آخرین ماه پایه گفت. این بار 70 کارآموزان آزمایش مثبت است.

“این یک سناریو است که ما امیدوار نمی خواهد اتفاق می افتد, اما من به شما اطمینان دهم که ما متخصصان مراقبت های بهداشتی ما, مته sergeants, کادر و زنجیره ای از فرمان کاملا در پاسخ سریع و دقیق و دقیق شیوه ای” گفت: مسلح ، ژنرال دونا مارتین پایه فرمانده طور کلی در یک Facebook تصویری در روز دوشنبه. “من بسیار افتخار از آنها و تلاش های خود را.”

تعداد سربازان آلوده شد منتشر شده در درخواست آموزش ارتش و دکترین دستور بالا به طور کلی به منظور ارائه شفافیت سرهنگ ژنرال تد مارتین گفت ستاره و راه راه در توییتر شنبه. مارتین TRADOC معاون فرمانده کل.

این 212 آلوده کارآموزان و سربازان در هر دو پایگاه جدا شده و یا قرنطینه و اکثر آنها بدون علامت پایگاه گفت: در اظهارات جداگانه. هیچ کدام در هر دو پایه در بیمارستان بستری شده بود به گفته مقامات و مربوط به همه ساختمان ها, سالن های غذاخوری و مناطق آموزش شده اند و مقادیر است.

“با توجه به تهاجمی استراتژی کاهش در محل تعدادی از آلوده و در معرض افراد شده است به حداقل برسد به بیشترین حد ممکن و موجود در یک آموزش واحد” فورت لئونارد چوب بیانیه ای گفت:.

به طور مشابه آلوده یا در معرض پرسنل در Fort Benning محدود شد به یک شرکت آموزشی در یک ایستگاه واحد آموزش گردان و 30th, AG دریافت گردان.

وجود دارد امکانات محل سکونت برای کسانی که در قرنطینه و کسانی که در پزشکی انزوا در گرجستان پایه بریتو گفت. آنها در حال نظارت توسط پرسنل پزشکی و تنها مجاز به بازگشت به آموزش پس از حداقل یک دوره 14 روزه و یک منفی نتیجه آزمون.

فورت لئونارد وود قطار حدود 80,000 شهروندان و خدمات اعضای یک سال و در درجه اول برای بوت کمپ 10-هفته روند تبدیل شدن به یک سرباز جنگی.

هر کلاس جدید در حال آزمایش است برای coronavirus در شروع آموزش و همچنین تحت دو هفته از “کنترل و نظارت” تیفانی چوب سخنگوی این پست روز دوشنبه گفت:.

مقامات در هر دو Fort Benning و فورت لئونارد وود گفت: پست در حال پیروی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری راهنمایی است که نشان می دهد که مته sergeants و کارآموزان پوشیدن پارچه پوشش صورت برای کاهش گسترش ویروس.

“اگر آنها قادر به انجام اجتماعی فاصله و سپس هدایت آنها باید از پوشیدن پارچه پوشش صورت” وود گفت.

به عنوان در هر کلاس بزرگی از اساسی مبارزه با آموزش هر کارآموز اختصاص داده شده است به شرکت های کوچکتر. معلوم بود روز دوشنبه در صورت شیوع این بیماری در ایالت میسوری پایه اتفاق افتاده در یک شرکت و یا در سراسر کل گردان.

فورت لئونارد چوب شرکت tinuing به جلو با ارتش بوت کمپ عملیات با وجود شیوع این بیماری در میان کلاس جدید از کارآموزان.

“در حال حاضر هیچ تغییر” چوب گفت.

Fort Benning آموزش دیده است در مورد 11,000 سربازان از اواسط ماه مارس حدود 8,000 که باید نقل مکان کرد و به اولین وظیفه ایستگاه و یا به زودی خواهد شد بریتو گفت.

“ما انتظار دارند در مورد 1,000 جدید سربازان آینده به زودی و شما می توانید بقیه مطمئن باشید که هر سرباز مواجه خواهد شد نمایش آزمایش و نظارت به مدت حداقل 14 روز و آزمایش دوباره قبل از آموزش مربوطه واحد” به طور کلی است. یک تریبون سرویس خبری داستان از St. Louis Post-Dispatch شد مورد استفاده برای تدوین این گزارش است.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de