بیش از 2000 VA کارکنان در حال حاضر COVID-19

تعداد تایید COVID-19 coronavirus موارد در میان Department of Veterans Affairs, کارکنان, گل رز به 2,153 که از سه شنبه 11 درصد افزایش در کمتر از یک هفته. اما تعداد مرگ و میر بدون تغییر باقی می ماند در 20 یک بیت از یک خبر خوب برای کارمندان در این کشور بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی.

با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط اداره موارد span 114 و امکانات اما با عفونت های مؤثر در کمتر از 1 ٪ از VA کل نیروی کار و نرخ پایین تر در و از در بزرگ چند سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله 4.4 درصد ميزان عفونت در دانشگاه واشنگتن پزشکی و 2.1 درصد از Detroit-مبتنی بر سیستم بهداشت هنری فورد گفت: VA سخنگوی کریستینا Noel شنبه.

“VA شخصی تجهیزات حفاظتی شیوه کمک کرده اند محدود جانبازان اداره بهداشت و درمان COVID-19 کارمند عفونت نرخ” Noel گفت: در یک نسخه.

و مکان های با 100 یا بیشتر از اعضای هیات مبتلا به کروناویروس شامل جامائیکا Plain, Mass., برانکس و منهتن, نیویورک, VA, مراکز پزشکی, شرق, نارنجی, N. J., و نیواورلئان.

آن محل در میان بالاترین درمان جانبازان با COVID-19. در روز سه شنبه 7,481 VA بیماران تشخیص داده شده بود و از زمان شروع این بیماری همه گیر و 461 فوت کرده است. همانطور که از چهارشنبه 7,925 VA بیماران تشخیص داده شده بود و پس از این موارد و 482 مرگ و میر گزارش شده بود افزایش بیش از 400 نفر در یک روز. مکان با بسیاری از موارد شامل برانکس با 471 موارد New Orleans با 466 موارد و بندر نیویورک سلامت سیستم با 560 موارد است. مکان های بیش از بیش از 200 مورد عبارتند از واشنگتن دی سی و شیکاگو و بوستون.

مرتبط با: VA را 16 میلیارد دلار پرونده سلامت الکترونیک نوسازی طرح شکست خورده است, IG می گوید:

ماه گذشته آمریکا و فدراسیون کارکنان دولت شکایت کرد وزارت امور جانبازان و همچنین اداره زندانها به دنبال خطرناک وظیفه پرداخت هزینه برای سازمان های فدرال کارگران است. آنها به دنبال یک خطر پرداخت 25% دیفرانسیل.

AFGE اعضای هفته گذشته به خیابان ها ریختند و در سراسر کشور از جمله Baltimore, مریلند; Salem, ویرجینیا; و Carrollton, گرجستان در اعتراض به شرایط کار و تقاضای گسترده تر تست برای COVID-19 اضافی و تجهیزات حفاظت شخصی.

اعضای اتحادیه نیز در حال برنامه ریزی یک مجازی تاون هال پنج شنبه با چندین دموکراتیک اعضای کنگره از جمله خانه امور جانبازان رئیس کمیته Rep. علامت Takano D-کالیفرنیا در AFGE Facebook صفحه.

پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: نیروی دریایی گسترش دریا وظیفه پرداخت به اعزام کشتی های نبرد ویروس, شیوع بیماری

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de