بیش از 2.5 میلیون ماسک صورت در حال حاضر تحویل داده شده است به ارتش

بیش از 2.5 میلیون دولت-موضوع ماسک صورت تحویل داده شده اند به خدمات شعب از جمله مبارز دستورات و سازمان های فدرال و در حال حاضر آن را تا به فرماندهان برای تصمیم گیری در مورد نحوه و زمان توزیع, دفاع, تدارکات مقامات آژانس روز دوشنبه گفت:.

اعداد ارائه شده به Military.com توسط DLA نشان داد که نیروی دریایی, سخت ترین ضربه از خدمات شعب در نظر COVID-19 موارد دریافت شده ترین ماسک های صورت: 1,072,500.

دیگر تحویل اعداد ارائه شده توسط DLA به شرح زیر است:

  • نیروی هوایی 627,500
  • ارتش 170,000
  • تفنگداران دریایی 430,000
  • گارد ملی 2,000
  • گارد 2,000
  • دفاع سلامت سازمان 19,500
  • دیگر DoD سازمان 192,000
  • دیگر آژانس های فدرال, 17,500

مجموع 2,533,500 ماسک حمل تا کنون بیش از برنامه ریزی برای تحویل در ابتدا داده شده توسط الن پروردگار وزیر دفاع برای خریداری و تقویتی. او اعلام کرد در ماه آوریل که به وزارت دفاع دستور داده بود سه میلیون پارچه ماسک صورت برای لباس و پرسنل غیر نظامی.

مرتبط با: ارتش می گوید آن را پیدا کرده است, بهترین پارچه برای تبادل نظر ماسک صورت

“ما دستور داده اند که پوشش صورت برای نیروی کار” گفت: خداوند در مارس 20, پنتاگون, تلفنی, و اضافه کرد که بیشتر تحویل شد و انتظار نمی رود تا در تابستان.

در مارس 30 پنتاگون جلسه گفت: خداوند دستور به صورت ماسک صورت بوده است رشد به پنج میلیون و “تحویل بیش از پنج میلیون غیر پزشکی پارچه پوشش صورت به ما خدمات نظامی مبارز دستورات, U. s. Coast Guard و چندین آژانس های فدرال آغاز شده است.”

او به هیچ اعداد در تحویل. اما DLA روز جمعه گفت که از آن شروع به پر کردن requisitions از خدمات شعب و دیگران در آوریل 24 و “سفارشات خود ادامه خواهد داد به پر شود به عنوان موجودی دریافت کرده است.”

تحویل نیز آغاز شد مارس 24, یک DLA سخنگوی گفت.

به DLA عمل بود که در پاسخ به یک آوریل 5 یادداشت از وزیر دفاع علامت Esper کارگردانی تمام لباس و پرسنل غیر نظامی در وزارت دفاع امکانات به پوشیدن پارچه پوشش صورت زمانی که آنها نمی تواند حفظ اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus با توجه به دستورالعمل از کاخ سفید و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

“بلافاصله موثر به حدی عملی همه افراد در وزارت دفاع اموال و تاسیسات و امکانات را پارچه پوشش صورت زمانی که آنها نمی تواند حفظ شش پا از فاصله اجتماعی در اماکن عمومی یا مراکز کار,” Esper memo گفت.

نتیجه این شد که بسیاری از متوسل به دست دوخته شده و دیگر انجام آن را به خودتان انواع پوشش صورت به را تشکیل می دهند به صورت کلی کمبود غیر پزشکی ماسک صورت.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected].

ادامه مطلب: F-15 سورتمه به توقف در طول فرود اضطراری در اندروز

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>