چندین غیر نظامی کار در Sasebo پایگاه نیروی دریایی در جنوب غربی ژاپن را از دست داد پایگاه خود را دسترسی و رو انضباطی جلسات برای نقض یک coronavirus بهداشت عمومی به منظور نصب و راه اندازی فرمانده سروان. براد استالینگس این هفته اعلام کرد.

“ما هنوز در تلاش گرفتن 100 درصد از جامعه پردازنده با پیروی از بهداشت عمومی منظور و با در نظر گرفتن بهداشت عمومی اورژانس جدی او گفت:” در یک پیام ارسال به Facebook در روز دوشنبه.

استالینگس گفت: “برخی از مردمی” نقض نظم “در این آخر هفته و در حال حاضر خود را از دست داده پایه دسترسی داشته باشید.” بیشتر آنها به صورت یک “غیر نظامی و اداری فروم” و تحریم های اضافی, او گفت:. جزئیات بیشتری منتشر نکرده بودند.

آمریکا غیر نظامیان از جمله اعضای خانواده و کارکنان وزارت دفاع و پیمانکاران که سقوط تحت وضعیت نیروهای قرارداد قبل از یک فروم برای بررسی پرونده های قبل از خود امتیازات و دسترسی محدود هستند که در دراز مدت بر اساس پایه سخنگوی اکی نیکولز گفت ستاره و راه راه توسط پیام متنی چهارشنبه.

یک انجمن غیر رسمی فرایند که در آن یک قاضی صحبت می کند با فردی که ممکن است در حال حاضر یک دفاع یا شواهدی از شرایط تخفیف, او گفت:.

چندین غیرنظامی قبلا نقض Sasebo سلامت عمومی جهت که محدود اعضای نظامی به نصب و راه اندازی به جز در مواقع اضطراری و منع پرسنل غیر نظامی از بازدید از کافه ها و رستوران ها خاموش پایه. پرسنل امنیتی و دو غیرنظامی در خارج از پایگاه نوار در مارس 10.

متخلفان بلافاصله محدود در جنبش های خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus نیکولز گفت.

در اکثر موارد یک محدودیت موقتی و یک هشدار کافی است مجازات نیکولز گفت. اما در مواردی که جدی تر اجرایی در نظر گرفته شده است مانند اینکه منع از پایه غیر نظامی است که به عنوان یک شنوایی توسط یک فروم.

فروم دادستانی به دنبال الگوهای سوء تکرار جرائم شدت تخلف و احتمال است که فرد را از ادامه ارتکاب سوء رفتار او گفت:.

پایگاه debarment یک نتیجه آخرین و تنها می آید زمانی که شواهد نشان می دهد مجرم باقی بماند به عنوان یک تهدید برای سلامت و ایمنی پایه, او گفت:.

“این بسیار مایه تاسف است که یک چند به مخاطره می اندازد همه ما” استالینگس گفت: در Facebook. “با تشکر از شما به هزاران نفر که در حال انجام آن حق در هر روز است. همچنین, با تشکر از شما به آنهایی که درگیر هستند و مودبانه تصحیح مردمی که زمانی که شما چیزی اشتباه است.”

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im