مودی تظاهرات هندی, سربازان پس از چین مرز برخورد

نخست وزیر نارندرا مودی ساخته شده یک سفر به تجمع نیروهای هندی در نزدیکی یک مناقشه مرزی با چین جمعه گفتن آنها را دشمنان کشور دیده بود خود را “آتش و خشم” پس مرگبار مرز clash ماه گذشته.

این حادثه در Galwan ولی در Ladakh دیدم 20, هندی, سربازان کشته شده در, وحشیانه دست به دست مبارزه و شد اولین بار در 45 سال است که سربازان درگذشت در مبارزه در giants’ آستین مناقشه مرزی هیمالیا.

چین اذعان کرده آن را نیز متحمل تلفات شده است اما حاضر به فاش کردن که چگونه بسیاری از.

همراه با سر از هند نظامی و فرمانده ارتش مودی در بازدید از یک اردوگاه ارتش حدود 60 کیلومتر به عنوان کلاغ مگس از محل نبرد قبل از ملاقات با سربازان مجروح در بیمارستان نظامی.

“در این شرایط دشوار شما محافظت از سرزمین مادری” گفت: Modi, ورزشی, خاکی, سبز, پارکر, ژاکت, عینک آفتابی هوانورد و کلاه از “آتش و خشم” سپاه در آنجا مستقر هستند. “دشمنان از هند خود را دیده اند آتش و خشم.”

بدون نام بردن چین مودی افزود که “دوران توسعه طلبی است ، تاریخ نشان داده است که چگونه توسعه طلبی تحت فشار قرار دادند بشریت را به سوی نابودی است.”

“هند همواره به دنبال راه صلح در جهان است اما در همان زمان کسانی که ضعیف هرگز نمی تواند آغاز مراحل را برای صلح است. شجاعت و شهامت است که یک پیش نیاز برای صلح” او اضافه شده است.

متقابل سرزنش

چین و هند به مدت طولانی به حال خاردار ارتباط است.

هر دو طرف باید سرزنش یکدیگر برخورد و پس از ارسال هزاران نفر از نیروهای اضافی به این منطقه است.

آنها در چند دور از نظامی-سطح مذاکرات و گفت: آنها می خواهند مذاکره حل و فصل اما کمی آشکار پیشرفت است.

در میان خشم در رسانه های اجتماعی هند تلاش کرده است به نوبه خود پیچ در چین از لحاظ اقتصادی این هفته ممنوعیت 59 چینی تلفن همراه از جمله برنامه های wildly محبوب Infinite با استناد به نگرانی های امنیت ملی.

واردات چین از جمله مواد خام حیاتی به هند بزرگ صنعت داروسازی گزارش شده است تا ستون در بنادر با توجه به دقیق تر مرز چک.

وزیران در این هفته گفت که هند دیگر نمی خواهد به خرید چینی تجهیزات برای ایستگاه های برق و چینی شرکت های ساخت و ساز خواهد شد محروم از جاده جدید پروژه های.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian در به طور منظم جلسه روز جمعه آمار را در “اظهارات غیر مسئولانه” توسط سیاستمداران هند و خواهان همکاری است.

“اختلاف بین دو طرف است که راه را اشتباه رفتن و می رود در برابر خواسته های اساسی مردم در هر دو طرف” ژائو گفت.

“هند باید یک استراتژیک قضاوت در چین است.”

اين مقاله از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>