میرامار مستقر در دریایی حمل و نقل هوایی واحد غیر فعال به عنوان سپاه کوچکتر می شود

3rd بال هوایی دریایی پشتیبانی واحد-یک بار بر اساس در حال حاضر توقیف Marine Corps Air Station, El Toro -- غیر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 تیر 1399

3rd بال هوایی دریایی پشتیبانی واحد-یک بار بر اساس در حال حاضر توقیف Marine Corps Air Station, El Toro -- غیر فعال شد در روز جمعه 17 جولای در Marine Corps Air Station میرامار.

واحد دریایی بال گروه پشتیبانی 37, مسئول هماهنگ سازی تلاش های چهار اسکادران و چگونه آنها ارائه پشتیبانی زمینی.

غیرفعال کردن واحد frees تا زمان و منابع را به سمت یک طراحی مجدد دریایی سپاه به عنوان دستور فرمانده ژنرال دیوید برگر که تاکید کرد در سال 2019 برنامه ریزی اهمیت شاخه نظامی تبدیل شدن به "سبک تر و سریع تر" در سراسر اقیانوس آرام.

"ما ملت را در پاسخ به بحران نیروی که نیاز به قادر و آماده خاکی جنگ-مبارزه با سیستم عامل و یک خانواده مدرن اتصالات" ایران برگر گفت: در راهنمای برنامه ریزی برای تعمیرات اساسی تفنگداران دریایی. "ما اعزامی جنگ باید سیستم شبکه کشنده ارتجاعی و باید سریعتر فعال جنبش به فن آوری های جدید و قابلیت های سریع تر از دشمنان ما."

تفنگداران دریایی در حال آزادسازی برخی از آنها میراث تجهیزات و واحد های مانند شرکت هایی که در ساخت پل ها و یا عمل مخازن. وجود دارد برنامه های بیش از پنج سال آینده برای کاهش بیشتر از سن دیگو-بر اساس هوا بال از جمله یک عقاب اسکادران و دو اسکادران هلیکوپتر.

سپاه تفنگداران دریایی خود را کاهش پرسنل توسط 12,000 دهه آینده. آن را به سرمایه گذاری منابع به مبارزه با فن آوری های مانند هواپیماهای بدون سرنشین دوربرد و دقت موشک های شناسایی ربات ها و سیستم های بدون سرنشین.

به طور معمول در روز جمعه از کار افتادگی را شامل "sundowner" مراسم به صورت تقریبی 50 تفنگداران دریایی که ارسال خواهد شد برای خدمت در واحدهای دیگر. اما به دلیل coronavirus احتیاطی پایه مقامات تصمیم به جمع آوری یک گروه بزرگ بخشند. ژاک Bodner سخنگوی air wing.

واحد فعال شد در تاریخ 1 ژوئیه سال 1953 در میامی. دریایی واحد منتقل به ال تورو در سال 1955 و پس از آن میرامار در سال 1998 که در آن باقی مانده است تا به حال.

نیروی طراحی مجدد تضمین می کند که حمل و نقل هوایی پشتیبانی زمینی خواهد بود ارائه شده توسط هر یک از چهار دریایی بال پشتیبانی اسکادران که سقوط خواهد کرد و زیر دریایی و هواپیما گروه 11, 13, 16 و 39 بود. هوا بال خود ادامه خواهد داد به ادغام با نیروی دریایی است. در انجام این کار, 3rd شکم خواهد سبقت گرفتن تهدیدات در حال ظهور و حمایت از من اعزامی تفنگداران دریایی نیروی دریایی, مقامات گفت. ___

این مقاله نوشته شده توسط Erika I. ریتچی از اورنج کانتی ثبت نام شد و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 اورنج کانتی ثبت نام کنید. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب