مینه سوتا گارد حمل اسلحه و مهمات در پاسخ به ” تهدید,’ کلی می گوید

به عنوان مقامات اجرای قانون بریس برای یک شب دیگر از خشونت در مینیاپولیس, مینه سوتا, اعضای گارد ملی فعال برای حمایت از آنها در حال حاضر مسلح و حمل مهمات به طور کلی مسئول گفت:.

اعضای گارد در حال حمل تفنگ sidearms و مهمات در پاسخ به یک “تهدید” با هدف به طور مستقیم در برابر آنها را به عنوان گزارش شده توسط FBI ارتش مسلح ، ژنرال جان Jensen یاور کلی از مینه سوتا گارد ملی گفت: در جلسه توجیهی با خبرنگاران.

“سربازان ما در حال حاضر در حال حمل مهمات در مجله بوکس” جنسن گفت. “ما نمی بحث در مورد قوانین نامزدی,” او اضافه شده اما به طور کلی گفت که نیروهای “نمی تواند تا حد زیادی بیش از نیروی” که با آنها ممکن است تهدید شود.

تعدادی از اعضای گارد فعال در مینه سوتا برای حمایت از اجرای قانون محلی گزارش می تواند رسیدن به 10 ، 000. شنبه شب وجود دارد نزدیک به 2000 سرباز آماده برای پاسخ.

در سراسر کشور انتظار می رود که تظاهرات به کشش به یک ششم شب جمعه بیش از 25 مه مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست یک افسر پلیس سفید دیده می شود در ویدئوها زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است.

یاوران کل کلرادو و گرجستان که در پیوست جنسن در این تماس گفت: نیروهای نظامی خود را دریافت نکرده اند هر گونه مستقیم معتبر تهدید.

نیروی هوایی مسلح ، ژنرال مایکل لوح یاور کل کلرادو گفت که نیروهای او مستقر شده تا از اجرای قانون در دنور بودند مسلح و ارتش مسلح ، ژنرال توماس Carden جونیور, آجودان کل گرجستان گفت: نیروهای حمل تنها sidearms.

هر سه ژنرال گفت: آنها نمی بینم یک نیاز فوری برای فدرال فعال-سربازان وظیفه در آنچه که آنها به عنوان یک وضعیت در تمام سه متحده که در آن اجرای قانون محلی بود درک بهتر در برخورد با تظاهرات.

“در این زمان ما باید پرسید نه برای وزارت دفاع را به ما بدهد فعال وظیفه نیروهای خود را برای حمایت از این عملیات” جنسن گفت اما افزود که کمک از گارد ملی واحد در کشورهای دیگر در قالب پلیس نظامی امکان بود اگر خشونت آمیز تظاهرات ادامه داشت.

جنسن داد هیچ نشانه ای از این گروه و یا افراد پشت تهدید رله به مینه سوتا گارد توسط FBI اما مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در یک کنفرانس خبری روز جمعه گفت: “در خارج از آشوبگران” از کشورهای دیگر به دنبال بهره برداری مشروع خشم بیش از فلوید مرگ به دنبال خود برنامه.

در یک کنفرانس خبری روز شنبه, دادستان کل ویلیام Barr گفت: این تظاهرات بودند که دستکاری شده توسط “هرج و مرج” و “چپ های افراطی گروه های تندرو.”

در کنفرانس تلفنی جنسن گفت: مینه سوتا از اعضای گارد مستقر به مینیاپولیس و سنت Paul نمی شد مجهز به گلوله های لاستیکی و اسلحه تیزر علاوه بر سلاح و مهمات خود را.

لوح گفت: کلرادو دارای گارد سپر و باتوم اسلحه تیزر و اسپری فلفل اما “ما تا به حال به استفاده از هر یک از آن.”

Carden را فاش نمی کند چه نیروهای خود بودند حمل اما گفت: “من در درجه اول با sidearms” برای گرجستان سرباز گارد مستقر به آتلانتا و دشت.

هر سه یاوران به طور کلی گفت که فعالانه برای کمک به اجرای قانون محلی نمی شد باشیم از خود را در حال انجام ماموریت برای کمک به مبارزه با COVID-19.

هر سه همچنین گفت که ماموریت های اضافی را به بالا و اجرای قانون محلی در برابر معترضان بودند و نه آنهایی که از آنها استقبال می شود.

“ما در آمریکا باید استفاده نمی شود و یا قبول [فراخوانی نگهبان] به امن مردم در ایالات متحده آمریکا” Carden گفت. “این نشانه ای از زمان که ما نیاز به انجام بهتر در کشور ما است.”

در یک بیانیه های قبلی گارد ملی و مسئولین اداره گفت که در مجموع حدود 5000 سربازان گارد و نیروی هوایی بوده است فعال که از صبح یکشنبه “در پاسخ به عمران اختلالات در 15 ایالت و ناحیه کلمبیا با یکی دیگر از 2,000 آماده برای فعال کردن اگر مورد نیاز است.”

دفتر اضافه شده است که “وضعیت مایع است بنابراین تعداد کسانی که می توانند به سرعت در حال تغییر” و اشاره کرد که “Guardsmen زندگی در جوامع آنها در خدمت هستند و وجود دارد برای محافظت از خود و همسایه حق اعتراض مسالمت آمیز است.”

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im