نظامی بالا دادگاه تجدید نظر بگیرید که آیا به بازنشستگان می تواند در دادگاه-Martialed

مورد بازنشسته ملوان بود که در دادگاه-martialed پس از ترک نیروی دریایی رسیده نظامی بالاترین دادگاه تجدید نظر به طور بالقوه تنظیم صحنه برای ایالات متحده دیوان عالی کشور جنگ نیست.

استفان Begani بازنشسته نیروی دریایی chief petty officer بود که دادگاه-martialed پس از برداشت توسط ماموران فدرال حدود یک ماه پس از ترک وظیفه فعال گرفته شده در مورد او به ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای نیروهای مسلح.

جزئیات بعدی: دریایی واحد غیر فعال در تهاجمی برنامه ریزی برای تغییر شکل سپاه

Begani ثبت یک دادخواست در اواخر ماه گذشته برای بالا نظامی دادگاه استیناف به شنیدن در مورد او پس از یک نیروی دریایی دادگاه تجدید نظر در ماه ژانویه تعیین بازنشسته ملوان بود beenrightfully دادگاه-martialed. بود که پس از نیروی دریایی-دریایی سپاه دادگاه کیفری و تجدید نظر صادر 2019 نظر thatcourt-martialing نظامی بازنشستگان خلاف قانون اساسی است.

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای نیروهای مسلح شناخته شده به عنوان CAAF است آخرین توقف قبل از تجدید نظر نظامی جنگ را به دیوان عالی کشور. Begani وکیل نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد درخواست برای CAAF مورد نظر.

بازنشسته chief petty officer, درخواست تماس در دادگاه به در نظر گرفتن که آیا او در دادگاه نظامی ناعادلانه بود از آنجا که برخی از بازنشسته نیروهای منوط به کد عدالت نظامی پس از خروج نظامی و دیگران نیست.

ملوانان و تفنگداران دریایی که ترک وظیفه فعال با بیش از 20 سال در اما کمتر از 30 است که می خواهید به جمع آوری بازنشسته پرداخت حرکت به ناوگان رزرو و یا ناوگان دریایی سپاه رزرو. در این وضعیت آنها اساسا دریافت نگهدارنده پرداخت و آورده می شود می تواند به عقب بر روی وظیفه فعال و بدون رضایت در شرایط شدید, ترک آنها را منوط به UCMJ.

آن نیست تا زمانی که بازنشسته تفنگداران و ملوانان آمار 30 سال علامت فعال یا غیر فعال سرویس زمانی که آنها در حال نقل مکان به طور منظم بازنشسته لیست که تحت آن آنها دیگر موضوع را به UCMJ.

همان کسانی که قوانین اعمال نمی به بازنشسته ذخیره هر چند که برخی از سمت چپ با توجه به Begani مورد خلاف قانون اساسی است.

در سال 2019 نیروی دریایی ستوان دانیل Rosinski که نماینده Begani استدلال که هیچ تفاوت بین یک بازنشسته که برگ وظیفه فعال در مقابل کسی که برگ های ذخیره. همه آنها در خارج از مدرسه نیست به وظایف نظامی در یک روز به صورت روز و همه می تواند به یاد می آورد به وظیفه فعال, او گفت:.

بر خلاف Begani هر چند که سعی کردم در یک دادگاه نظامی رزرو بازنشستگان سعی کردم به عنوان شهروندان است.

Begani مورد قدمت آن به سال 2017, زمانی که او دستگیر شد توسط Naval Criminal Investigative Service عوامل پس از او می خواهم به سمت چپ وظیفه فعال و منتقل شد به ناوگان رزرو. او مشغول به کار بود به عنوان یک پیمانکار در Marine Corps Air Station Iwakuni در ژاپن زمانی که او نشان داد تا در محل اقامت که در آن به اعتقاد او 15 سال با او شده است می خواهم برقراری ارتباط زندگی می کردند.

Begani کرده است که در برقراری ارتباط با یک پلیس مخفی NCIS عامل. او موفق به دریافت یک بد-انجام تخلیه و محکوم به 18 ماه حبس.

نظامی بالا دادگاه تجدید نظر ساخته شده است یک گروه از شهروندان و قضات است. آنها بررسی تنها موارد آنها را انتخاب کنید به این معنی درصد کمی از موارد ارائه شده توسط فرجام در نظر گرفته شده است توسط دادگاه.

آیا دادگاه عطا خواهد کرد که بررسی این مورد می توانید ماه, با توجه به نیروی هوایی قاضی مدافع عمومی سپاه. اگر درخواست برای اعطای نقد و رد شده است و درخواست تجدید نظر از این مورد آمده است و هیچ اقدام دیگری. که شامل قادر به دادخواست دیوان عالی ایالات متحده در نظر گرفتن این مورد.

اگر CAAF آیا اعطای دادخواست دادگاه در نهایت موضوع نظر در مورد معکوس و یا تایید این مورد در قسمت یا در کل. اگر این اعتقاد تاکید شده است با توجه به دندانه دار کردن سپاه وجود دارد 90 روز به درخواست دیوان عالی ایالات متحده.

دادگاه عالی قبلا تایید وزارت دفاع اقتدار به تلاش بازنشستگان. در 2019 در courtopted در برابر شنیدن در مورد بازنشسته دریایی بود که در دادگاه-martialed برای یک تجاوز جنسی مرتکب چند ماه پس از خروج نظامی است.

توسط امید بستن در برابر شنیدن که مورد وضعیت موجود تایید شد, خروج برخی از بازنشستگان نظامی موضوع را به UCMJ.

— پاتریشیا Kime و امید هاج سکک کمک به این گزارش.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مربوط به: New ‘بمب’ نظر حقوقی می گوید بازنشستگان نظامی نمی تواند دادگاه-Martialed

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>