نظامی Coronavirus سیاست های سخت باقی می ماند حتی به عنوان متحده استراحت قوانین

وزیر دفاع علامت Esper روز دوشنبه گفت که نظامی است که در ادامه به دنبال دستورالعمل های دقیق گذاشته شده توسط Dr. Anthony Fauci برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus حتی به عنوان بسیاری از کشورهای استراحت محدودیت به عنوان آنها به دنبال بازگشایی اقتصاد خود را.

“وجود خواهد داشت های جدید طبیعی است که ما باید برای انطباق با برای یک دوره طولانی از زمان, حداقل تا زمانی که ما یک واکسن است که ما با اعتماد به نفس در,” Esper گفت: در طول یک موسسه بروکینگز فروم.

او گفت: وجود دارد هیچ برنامه فوری و قابل توجهی در آرامش دستورالعمل در پایگاه های نظامی اما پنتاگون ساختمان خود را ممکن است یک استثنا.

مرتبط با: Tricare محدودیت های برخی از پر کردن مجدد نسخه در طول همه گیر

“هر یک از خدمات متفاوت است هر آموزش وضعیت متفاوت است و هر آموزش سناریو متفاوت است,” او گفت:.

اما به طور کلی ارتش است “تطبیق خود اصول و دستورالعمل به نیروی” Esper گفت: از Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت.

Fauci هشدار داده است در برابر لغو دستورالعمل های اجتماعی فاصله ماسک صورت و سایر اقدامات پیشگیرانه تا زمانی متحده نشان می دهد حداقل 14 روز پایدار کاهش عفونت های جدید.

فردی فرماندهان ممکن است برخی از راه گریز در زیر Fauci دستورالعمل “به طوری که آنها می توانید حداکثر رساندن آموزش در امن ترین راه ممکن برای خود سربازان و ملوانان نیروی هوایی و تفنگداران دریایی” Esper گفت: اما به طور کلی هدف این است که برای محافظت از نیروی.

اما یک استثنا می تواند ساخته شده برای پنتاگون که در آن بسیاری از نیروی کار شده است از راه دور دسترسی محدود شده است و رعایت دقیق اجتماعی فاصله و ماسک صورت سیاست اجرا شده است برای کسانی که گزارش به کار در ساختمان است.

“برای چند هفته گذشته ما ارشد مدیریت مامور شده است در حال توسعه برنامه ای برای بازگشایی پنتاگون” Esper گفت: اما او به هیچ جدول زمانی برای هر گونه تغییر.

برای بقیه از نیروی وزارت دفاع در حال آماده سازی برای انطباق با سیاست های خود در آمادگی, آموزش, استخدام و حفظ و نگهداری بلند مدت اثر COVID-19, او گفت:. “در دراز مدت مشاهده است: چه کنیم در آینده 6, 12, 18 ماه؟”

این داستان به روز خواهد شد.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

ادامه مطلب: خطای خلبان و مربی تاخیر ناشی از کشنده T-38 تصادف در ونس گزارش می یابد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im