نظامی, سفر بان کی مون تمدید تا 30 ژوئن; برخی از محدودیت ها کاسته

پنتاگون را گسترش ممنوعیت نظامی ترین و مسافرت داخلی از جمله تغییر دائمی از ایستگاه حرکت می کند نزدیک به دو ماه به عنوان COVID-19 موارد همچنان به افزایش در سراسر نیروی.

وزیر برای پرسنل و آمادگی متی داناون به خبرنگاران گفت: در صبح روز شنبه تماس بگیرید که یک سفارش را به اثر دوشنبه را گسترش پایان تاریخ برای سفر منع از مارس 11 تا 30 ژوئن. وی افزود: وجود خواهد داشت و افزایش انعطاف پذیری برای معافیت در نظم جدید را به عنوان نظامی وارد آن تابستان مشغول عدد فصل.

مقامات مبهم در مورد چه محدودیت ها کاسته خواهد شد در فرمت جدید به منظور باقی می ماند که در فرم پیش نویس و هنوز به امضا توسط وزیر دفاع علامت Esper. داناون گفت: اعزامهای نظامی و redeployments تا حد زیادی متوقف اولیه توقف-حرکت جهت است که اثر در زمان 13 مارس در حال حاضر حرکت به جلو در یک مورد به مورد و بر اساس انتظار اختیار مربوطه فرماندهان. سفر برای استخدام و ورود به سطح آموزش نیز تایید شده است.

مرتبط با: پنتاگون ممنوعیت مسافرت داخلی برای نیروهای خانواده ها به عنوان ویروس گسترش می یابد

“درک ما در حال نزدیک شدن به ما عمده تغییر دائمی از ایستگاه های نجومی گروه به طور فعال به ارائه پشتیبانی از گزینه های برای کمک به مردم ما” داناون گفت. “جدید راهنمایی … اجازه می دهد تا مسافران که در وسط موقت وظیفه مسافرت و یا تغییر دائمی از ایستگاه حرکت ادامه به خانه خود و یا ایستگاه های جدید ایستگاه های وظیفه. آن را نیز معاف سفر به دلایل پزشکی.”

چشم پوشی ادامه خواهد اعطا شده برای سفر غیر ضروری به دلیل مشکلات شخصی بشردوستانه و ماموریت های مربوط به دلایل و کسانی که در انتظار بازنشستگی یا نظامی جدایی را مجاز به سفر.

“هنگامی که آن را مطابق با نیازهای عملیاتی ما را در نظر بگیرید در محل تخصیص پسوند و یا چشم پوشی برای رایانه های شخصی حرکت برای اعضای خدمات در سن مدرسه وابستگان به حداقل رساندن مدرسه-سال اختلال و آموزش و پرورش هزینه,” او گفت:.

در حالی که جزئیات کامل در مورد که رایانه های شخصی در حرکت خواهد بود waivered تحت سیاست جدید بودند دسترس نیست داناون اشاره کرد که خدمات نظامی اجازه داده می شود مشخص است که حرکت داده می شود باید بالاترین اولویت است.

“من فکر می کنم تقریبا ما حرکت 100000 نفر در طول [تابستان عدد] فصل,” او گفت:. “از آنجا که از محدودیت های از coronavirus خواهد شد که مرحله به مرحله و در یک دوره طولانی تر است.”

داناون گفت: Military.com که رایانه های شخصی و سفر چشم پوشی بودند اعطا می شود به طور منظم تحت ایستاده راهنمایی; U. s. Transportation Command او گفت: “تا به حال نشان داد که ارتش در حال وقوع در حدود 30 درصد از معمولی نرخ خدمات نظامی باید هر گفت: آنها در حدود 10 درصد از عادی خود حرکت حجم.

ممکن است منظور می توان توسعه یافته بیشتر و یا محدود قبل از 30 ژوئن اگر شرایط تغییر داناون گفت: Esper او گفت: به طور رسمی بررسی ممنوعیت سفر هر 15 روز در رابطه با کاخ سفید و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از راهنمایی و عزم.

قوانین سختگیرانه در سفر اعمال شده در مارس تحت تاثیر قرار بیش از 2.8 میلیون نظامی و غیر نظامی و پرسنل در وزارت دفاع گفته اند.

Esper را یادداشت گفت که تمام تاسیسات نظامی و وزارت دفاع و آژانس تا به حال به تسلیم همه اما “ماموریت ضروری” سفر می کند. استثنا را باید تایید شده توسط یک ژنرال و یا پرچم افسر و یا یک عضو ارشد اجرایی خدمات این یادداشت گفت.

“این استثنا هستند انجام می شود بر اساس مورد به مورد باید در تعداد محدود و باید با هماهنگی بین به دست آوردن و از دست دادن سازمان” Esper نوشت. “افراد در انتظار بازنشستگی یا جدایی ظرف مدت 60 روز آینده معاف هستند.”

DoD تخمین زده می شود در آن زمان که حدود 90000 خدمات اعضا بودند که برنامه ریزی شده برای استقرار و یا نقل و بیش از 60 روز از اولیه متوقف کردن جنبش سفارش خواهد بود نهفته است.

اصلی استثنا اجازه داده شد برای کسانی که در حال حاضر در آغاز سفر و سفر بیماران و ارائه دهندگان خدمات پزشکی به منظور درمان پزشکی برای DoD پرسنل و خانواده های آنان است.

برنامه ریزی استقرار و redeployments از کشتی های نیروی دریایی و سوار واحد نیز به استثنای ارائه شده است که آنها در حمل و نقل حداقل به مدت 14 روز و با پیروی کاخ سفید و CDC دستورالعمل حفاظت در برابر coronavirus.

علاوه بر این کسانی که وظیفه موقت تکالیف به پایان رسید در حالی که 60 روز توقف حرکت بود در اثر نیز به استثنای.

یکی دیگر از استثنا بود برای خروج برنامه ریزی شده نیروهای خود از افغانستان است. داناون نمی توان گفت شنبه که آیا هر واحد تا به حال در واقع بازگشت از منطقه از محدودیت های رفت و به اثر.

داناون را رد نکرد که این محدودیت می تواند تبدیل به “یک کمی شل تر” قبل از 30 ژوئن با توجه به گسترش COVID-19.

بسیاری از تصمیم گیری در مورد تایید برای سفر, گفت, خواهد بود تا به فردی نصب فرماندهان.

“ما باید مطمئن شوید که محرک آماده” در هر دو به پایان می رسد از سفر, تنظیم, او گفت:.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر