نظامی تیم فرستاده شده به 5 بیمارستان کالیفرنیا در میان Coronavirus کمبود نیروی انسانی

فعال-وظیفه نیروی هوایی ایالات متحده و پزشکان و پرستاران و دیگر ارائه دهندگان خدمات پزشکی در حال ارسال به کار در بیمارستان کالیفرنیا برای کمک به یک افزایش شدید در coronavirus موارد که تیره و تار است برخی از سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور.

100 مراقبت های بهداشتی حرفه ای شروع به کار جمعه در پنج بیمارستان دچار شدید کمبود کارکنان پس از یک درخواست برای کمک های دولت است. 60 بیشتر ارائه دهندگان مستقر خواهد شد در هفته های آینده یک سخنگوی نظامی گفت.

بیمارستان در حال خدمت هستند Adventist Health لدی یادبود در لودی, جامعه, مرکز پزشکی منطقه ای در فرزنو Dameron بیمارستان در استاکتون آیزنهاور مرکز پزشکی در رانچو مایراج و Kaweah دلتا مرکز پزشکی در ویسالیا سخنگوی گفت.

این حرکت به عنوان برخی از مقامات را تشریح بیمارستان نیروی انسانی-و نه ظرفیت تخت — به عنوان رئیس سد وقتی که می آید به پوسته پوسته شدن تا عملیات به جای بیماران بیشتر است.

Dr. Alan E. Williamson, افسر ارشد پزشکی در آیزنهاور مرکز پزشکی گفت: تیم خود را با ارسال یک درخواست به محلی عمومی در بخش بهداشت و درمان دو هفته پیش پس از خسته عادی راه برای کارکنان اضافی مانند استخدام مسافرت پرستاران و عدم پیدا کردن به اندازه کافی پرسنل به دلیل در سراسر کشور تقاضا برای کارگران پزشکی. خود را در بیمارستان دریافت کرد یک تیم از 21 نیروی هوایی از جمله سه پزشکان, 12, پرستاران, سه تنفسی درمانگران دو افسران رابط و یک دستیار پزشک. گروه برنامه ریزی شده است به کار برای 30 روز.

“ما انتظار نیست یک تیم بود,” ویلیامسون گفت. “آنها شده ایم به کار است. آنها بسیار می تواند انجام دهد. گفتند: فقط به ما بگویید آنچه شما نیاز دارید به ما و ما به شما کشف کردن که چگونه به آن را انجام دهد.'”

ویلیامسون گفت: بیمارستان است و در حدود 80 درصد ظرفیت تخت اما هیچ بیشتر در دسترس کارکنان است. با حدود 70 COVID-19 بيمار از 90 در اوایل هفته گذشته خود تسهیلات تا به حال در میان بالاترین تعداد در شهرستان ریورساید.

سرهنگ مارتین اودانل یک سخنگوی ارتش آمریکا شمالی گفت: ایالت کالیفرنیا در هماهنگی با سازمان مدیریت اضطراری فدرال را تعیین می کند که کدام مناطق بیشترین نیاز برای باقی مانده 60 پرسنل با امکان بیشتر بیمارستان دریافت کمک.

تیم اضافی “هنوز در حال تشکیل و مستقر خواهد شد به COVID-19 نقاط داغ در سراسر کشور از جمله شهرستان امپریال” برایان فرگوسن سخنگوی فرماندار کالیفرنیا دفتر خدمات اورژانس گفت: روز شنبه در یک ایمیل. Imperial County باقی مانده است مداوم مشکل نقطه: جدید ترین سه روز به طور متوسط روزانه بستری شدن در بیمارستان نشان دهنده یک 18 درصد افزایش با توجه به بار’ coronavirus ردیاب و در دسترس تخت های مراقبت ويژه کاهش یافته اند به شش.

در San Joaquin County, که تا کنون موفق به دریافت دو تیم های نظامی, مقامات روز جمعه گفت که بیمارستان بودند عامل در 75 درصد ظرفیت اما بخش های مراقبت ويژه رسیده بود 114% ظرفیت. در مجموع 198 COVID-19 بيمار در شهرستان را هفت بیمارستان و 63 شد در بخش مراقبت های ویژه هر دو شماره در بالاترین خود را پس از همه گیر شروع شد و با توجه به شهرستان دفتر خدمات اورژانس.

در Adventist Health لدی یادبود که تا به حال 39 COVID-19 بيمار و شش در بخش مراقبت های بالینی تیم از 21 پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی است برای کمک به ارائه منابع اضافی سخنگوی لورن نلسون گفت: در یک ایمیل.

“آنها همچنین ارائه تشویقها برای ما متخصصان پزشکی که در خط مقدم خدمت به بیماران در سراسر ما COVID-19 پاسخ به” بیمارستان در بیانیه ای گفت.

این تیم وجود خواهد داشت حداقل 30 روز هر چند ترتیب پتانسیل را دارد که می تواند تمدید شود, Nelson گفت.

Dameron بیمارستان در استاکتون که همچنین دریافت نظامی, پزشکی, تیم, تا به حال 16 COVID-19 بيمار و پنج در بخش مراقبت های ویژه از روز شنبه با توجه به دفتر خدمات اورژانس.

مقامات بر این باورند انتقال این ویروس شروع به افزایش در اواخر ماه مه به عنوان بیشتر مردم خانه های خود را ترک برای رفتن به محل کار مراجعه به تازگی بازگشایی کسب و کار و شرکت در گردهمایی های اجتماعی.

کالیفرنیا دیده است بستری شدن در بیمارستان افزایش به طور پیوسته از اواسط ماه ژوئن پس از افزایش موارد جدید آغاز شد که پیش از آن در ماه.

تقریبا 6,900 بیماران با تایید coronavirus عفونت در بیمارستان ایالت شنبه. که بیش از دو برابر میانگین روزانه در زمانی که حدود 3000 نفر در بیمارستان بستری شدند ایالت با تایید عفونت.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط مایا لاو و الکس Wigglesworth از لس آنجلس تایمز بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 لس آنجلس تایمز. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>