نظامی و افزایش دستمزد برای سال 2021 حرکت رو به جلو در سنا

این نیروهای مسلح سنا پرسنل کمیته فرعی تصویب آن بخشی از مالی 2021 دفاع ملی مجوز قانون سه شنبه صحه 3 درصد افزای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 21 خرداد 1399

این نیروهای مسلح سنا پرسنل کمیته فرعی تصویب آن بخشی از مالی 2021 دفاع ملی مجوز قانون سه شنبه صحه 3 درصد افزایش حقوق را برای سربازان و افزایش نظامی پایان قدرت است که "تا حد زیادی سازگار" با وزارت دفاع را از 5600 نفر درخواست.

کمیته فرعی تصویب یک بسته است که شامل 75 مفاد قانونی, 22 "موارد خاص علاقه" و شش بودجه ملاحظات در طول تنها باز شنوایی در کمیته مجلس سنا لایحه نشانه گذاری روند.

جزئیات بعدی: این رسمی: ژنرال CQ قهوه ای تایید به عنوان اولین آمریکایی آفریقایی تبار رئیس خدمات

در حالی که کمیته فرعی منتشر نکرد جزئیات کامل پیشنهاد رئیس کمیته فرعی بهداشت ، تهم Tillis R-کارولینای شمالی گفت: این شامل اقدامات برای بهبود کیفیت زندگی برای پرسنل نظامی و خانواده. این خدمات عبارتند از او نشان داد انگیزه پرداخت به حفظ نظامی افسران بهداشت استاندارد خدمات استثنایی از اعضای خانواده برنامه ها و 20 میلیون دلار برای ملکی مدارس به ارائه آموزش و پرورش به شدت غیر فعال نظامی کودکان است.

آن را نیز به دنبال بهبود نظامی استخدام دسترسی به مدارس و کالج ها و توقف پرسنل کاهش برنامه ریزی شده توسط وزارت دفاع فعالیت های آموزش. این DoDEA اعلام کرد در سال گذشته این امر افزایش معلم به دانش آموز نسبت در اکثر مدارس و بریده بریده 308 وقت موقعیت معلم به عنوان به خوبی به عنوان یک دوجین مدیر و معاون و شغل.

کمیته فرعی لایحه در صورت تصویب به عنوان نوشته شده بود توقف برنامه ریزی شده معلم از طریق کاهش 2024 و "حداکثر" دانش آموز به معلم نسبت با توجه به Tillis.

نیویورک بهداشت ، کریستن جیلیبرند کمیته فرعی بالاترین-رتبه بندی دموکرات ستایش شامل مقررات از جمله الزامات است که وزارت دفاع تهیه زره بدن که به درستی متناسب با زنان اعضای خدمات و بهبود ردیابی کودک آزاری موارد است.

او تشکر همکار سناتور از جمله گسترش حقوق قربانیان که نیاز به آنها اطلاع داده شود استیناف رسیدگی به موارد زیر دادگاه نظامی اعتقادات.

اما Gillibrand اضافه شده است که او نا امید شده بود که این لایحه را شامل نمی شود پیشنهاد او معتقد است که آیا افزایش تعداد نامحدود گزارش ظ برای تجاوز جنسی و یا بهبود مورد بررسی تجاوز جنسی به.

Gillibrand اضافه شده است که او نیز می خواهم برای دیدن یک نیاز است که نمایندگان مجلس با ارائه خدمات خود را به آکادمی اسکار آنلاین -- یک فرایند است که اجازه می دهد دولت به بهتر پیگیری اطلاعات دموگرافيک از کسانی که توصیه می شود برای حضور در آکادمی نظامی.

او گفت: چنین اطلاعاتی لازم است به توصیه های برای زنان و اقلیت های دانش آموزان کم باقی می ماند.

"تا زمانی که ما ارائه شفافیت که به ما توصیه و اجازه عمومی تصمیم می گیرید اگر ما در حال انجام بخشی از ما را برای ترویج و مردم از رنگ ما ادامه خواهد داد برای دیدن آکادمی ساخته شده عمدتا سفید و نر دانش آموزان" Gillibrand گفت.

در طول 15 دقیقه شنیدن دیابت Tammy Duckworth, D-ایلینوی خواست همکار اعضای کمیته فرعی برای حمایت از اصلاحیه برای کمک به خدمات اعضا و خانواده هایی که تجربه ناامنی غذایی.

با استناد به داده هایی که نشان می دهد 16,000 خدمت وظیفه فعال اعضای واجد شرایط برای مواد غذایی تمبر در سال 2017 و یک سوم از کودکان در مدارس نظامی -- 6,500 دانش آموزان -- واجد شرایط بودند به صورت رایگان و یا کاهش می یابد ناهار در DoD مدارس در ایالات متحده Duckworth گفت: بیشتر باید انجام شود برای کمک به نیروهای نظامی زندگی می کنند یا در زیر 200% از خط فقر.

"این به من می گوید که ما در حال مراقبت از مردم ما," او گفت:.

بهداشت اقدامات در پیش نویس لایحه همچنین شامل یک نیاز است که DoD بازرس کل حسابرسی شرایط پزشکی از خدمات اعضا و خانواده هایی که در زندگی خصوصی نظامی مسکن; یک دستور است که پس از استقرار سلامت ارزیابی های خاص عبارتند از: سوال در مورد رایت گودال قرار گرفتن در معرض و یک مجوز است که اجازه می دهد دفاع سلامت سازمان به چشم پوشیدن از co-پرداخت برای نسخه پر طریق پست در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

پس دوشنبه هر نیروهای مسلح سنا فرعی را تایید کرده است خود را در بخش مالی 2021 دفاع ملی مجوز, عمل, اولین گام در روند قانونگذاری به پیش نویس یک نسخه نهایی.

کامل کمیته طول خواهد کشید تا این لایحه در جلسه غیر علنی روز شنبه.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط: این رسمی: نیروهای نظامی دریافت 3 درصد افزایش حقوق در سال 2021 درخواست بودجه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن