نظامی نزدیک 19,000 Coronavirus موارد به چندین پایگاه بازگردد محدودیت های مسافرتی

واشنگتن — بیش از 6 ، 000 سربازان آلوده شده اند coronavirus دادن ارتش حدود 1,000 موارد بیشتر از نیروی دریایی هنگامی که سخت ترین ضربه از خدمات نظامی با توجه به پنتاگون.

در اوایل هفته از این بیماری همه گیر کوروناویروس نیروی دریایی led از دیگر خدمات نظامی, در موارد, در بخشی به دلیل شیوع بیماری روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت و ناو یو اس اس کید.

از روز شنبه ارتش می ایستد در 6,104 موارد و نیروی دریایی اتحاد 5,084 ملوانان با coronavirus با توجه به پنتاگون داده است. نیروی هوایی اتحاد 2,805 موارد گارد ملی است 2,614 موارد و سپاه تفنگداران دریایی است 2,124 موارد است.

بین دوشنبه و چهارشنبه ارتش اضافه شده 302 موارد در میان سربازان خود را با توجه به پنتاگون. نیروی دریایی اضافه شده 128 بیشتر موارد ویروس از دوشنبه و نیروی هوایی اضافه شده 206 موارد است. گارد ملی اضافه 169 موارد و سپاه تفنگداران دریایی اضافه شده 132 مورد از دوشنبه.

تعداد coronavirus موارد در میان اعضای خدمات در حال حاضر در 18,968 با توجه به پنتاگون.

افزایش موارد در میان خدمات اعضا می آید به عنوان موارد در ایالات متحده همچنان به افزایش, در حال رشد به 3.5 میلیون نفر روز شنبه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در جولای 1, توماس McCaffery دستیار وزیر دفاع برای امور بهداشت و درمان گفت: وزارت دفاع است که شاهد افزایش در موارد نظامی در مکان های که در آن شده است وجود دارد افزایش در موارد غیر نظامی.

“در فلوریدا و تگزاس و آریزونا برخی از بخش هایی از کالیفرنیا به طوری که نمی خواهد جای تعجب است که ما یک بخشی از جامعه و به طوری که در آن وجود دارد برخی از upticks ما شاهد این هستیم که به عنوان خوب,” او گفت:.

آن چهار متحده باید در میان بالاترین تعداد موارد جدید طی هفت روز گذشته, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

برخی از کسانی که در همان متحده با رشد موارد در حال حاضر شاهد تاسیسات نظامی بازگردد محدودیت های مسافرتی با توجه به همه گیر با توجه به پنتاگون آمار منتشر شده در پنج شنبه.

محدودیت های مسافرتی در محل قرار داده شد در ماه مارس به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس در وزارت دفاع. وزیر دفاع علامت Esper امضا تفاهم نامه مارس 22 که گذاشته شرایط مورد نیاز برای مکان اجازه می دهد تا برای سفر به و از پایگاه.

این تاسیسات که ابقاء محدودیت های مسافرتی هستند: ارتش Fort McCoy در ویسکانسین; Naval Air Station کورپس کریستی در تگزاس; نیروی دریایی زیردریایی پایه پادشاهان خلیج در گرجستان; لوقا پایگاه نیروی هوایی در آریزونا; Nellis Air Force Base در نوادا; و سپاه تفنگداران دریایی کمپ پایه ساقی در اوکیناوا, ژاپن.

“اگر شرایط نصب و راه اندازی هستند و پس از آن آشنا نیست, تصویب سازمان تصمیم می گیرد اگر محدودیت های مسافرتی باید دوباره,” پنتاگون سند متحده است.

تاسیسات باید به معیارهای خاص به منظور سفر محدودیت برداشته و از جمله هیچ محلی stay-at-home سفارشات محلی کاهش موارد و در دسترس بودن خدمات ضروری با توجه به سند.

بین ژوئیه 6 و جمعه, 22 تاسیسات لغو محدودیت های اعمال شده قرار داده و در محل توسط پنتاگون به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. وجود دارد در حال حاضر 90 تاسیسات نظامی است که باید برداشته محدودیت با توجه به پنتاگون.

چند تا از این تاسیسات که لغو محدودیت های اعمال شده بر خارج از کشور در کشورهایی مانند آلمان و کره جنوبی. تاسیسات که به تازگی برداشته شدن محدودیت های مسافرتی شامل ارتش پست در کایزرسلاوترن آلمان نیروی دریایی ایستگاه نیوپورت در رود آیلند و ایستگاه هوایی نیروی دریایی Whidbey Island در ایالت واشنگتن.

کالیفرنیا و فلوریدا دو کشور با افزایش coronavirus موارد تنها هستند متحده در پنتاگون نصب و راه اندازی لیست پنج شنبه که با رنگ قرمز برجسته شده نشان می دهد آنها برآورده نشده پنتاگون معیار برای لغو محدودیت های مسافرتی. هیچ تاسیسات در این کشورها باید محدودیت برداشته.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>