جت های نظامی پرواز بیش از شهرهای آمریکا از ادای احترام به خط مقدم کارگران

پرواز جت های نظامی بیش از شهرهای ایالات متحده روز شنبه با ادای احترام به خط مقدم کارگران در کشور با بالاترین coronavirus caseload و مرگ و میر در جهان است.

ساکنان پایتخت کشور واشنگتن را به عنوان به خوبی به عنوان بالتیمور و آتلانتا تحت درمان قرار گرفتند به مناظر نیروی دریایی آبی فرشتگان و نیروی هوایی را Thunderbirds قوس در سراسر آسمان است.

جمعیت معلوم شد در بازار ملی برای دیدن جت پرواز در تشکیل گذشته سایت های مانند کنگره و بنای یادبود واشنگتن.

بسیاری از کسانی که در حضور و غیاب به نظر می رسد به زیر اجتماعی, فاصله, قوانین, و بسیاری از عینک ماسک صورت.

“افتخار به #AmericaStrong سلام به ما بهداشت و درمان و خط مقدم کارگران با دیدنی روگذر امروز در واشنگتن با تشکر از شما به @AFThunderbirds و @BlueAngels برای این صفحه نمایش زیبا از همبستگی” بانوی اول Melania Trump توییتی از جمله یک عکس از خودش به تماشای پرواز از خارج از کاخ سفید است.

این Thunderbirds مورد ستایش قرار داد کارگران بهداشت و اولین پاسخ دهندگان مبارزه رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 1.1 میلیون نفر در آمریکا و کشته شدن بیش از 66,000.

“آنها الهام بخش برای کل کشور در طول این زمان به چالش کشیدن و این یک افتخار برای پرواز برای آنها امروز” گروه گفت: در توییتر.

آبی فرشتگان و Thunderbirds ماه گذشته پرواز بیش از ایالات متحده ویروس کانون شهر نیویورک و همچنین نیوآرک و ترنتون نیوجرسی و فیلادلفیا.

اين مقاله از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im