نظامی خطرناک وظیفه پرداخت می تواند به 10 ٪ افزایش می دهد زیر پیشنهاد جدید

نیروهای نظامی می تواند خطرناک وظیفه پرداخت افزایش 25 دلار در سال آینده تحت یک ماده اضافه شده شنبه به خانه دفاع ملی مجوز لایحه.

این طرح را افزایش ماهانه پرداخت اعطا شده به برخی از پرسنل مستقر در مکان های خاص و کسانی که تحت شرایط خطرناک به عنوان بخشی از وظایف نظامی از $250 $275.

جزئیات بعدی: مشکوک به, نام, جزئیات جدید منتشر شده در مورد گم سرباز ونسا Guillen

می سی سی پی در کنگره ترنت کلی یک ارتش ذخیره سرتیپ و رتبه بندی از اعضای نیروهای مسلح مجلس پرسنل کمیته فرعی, معرفی, اندازه که تصویب شد به اتفاق آرا توسط کمیته نیروهای مسلح مجلس و فرستاده خواهد شد به تمام خانه برای رای دادن.

“ما بپرسید ما warfighters برای استقرار در راه آسیب است و این افزایش حداقل یک گام در مسیر درست را به آنها نشان می دهد که ما از آنها به عنوان آنها مبارزه برای دفاع از این کشور و متحدان ما در حالی که جدا از دوستان و خانواده خود را” کلی گفت: در لایحه مذاکرات.

این اندازه گیری خواهد شد که برای روشن شدن خانه می شود و به توافق در سنا قبل از آن می تواند تبدیل به قانون ،

افزایش اعمال را به اعضای خدمات در مناطق جنگی که دریافت تا 450 دلار در ماه در ویژه می پردازد.

کلی نسبت به تصمیم برای افزایش پول به Rep. ریچارد Hudson, R-N. C., که او نیز خواسته است که خانه را در نظر بگیرید در حال گسترش پارامترهای پرسنل برای دریافت پرداخت, همچنین شناخته شده به عنوان خطرناک وظیفه تشویقی پرداخت.

هادسون منطقه شامل فورت براگ و پاپ در نزدیکی میدان فایت N. C.

کلی گفت که او قصد دارد به درخواست کمیته فرعی برای بررسی خطر و دیگر انگیزه ای برای پرداخت پرسنل “به خصوص کسانی که در عملیات ویژه جامعه است.”

سنا لایحه سیاست دفاعی شامل هیچ مشابه اندازه گیری خطرناک وظیفه پرداخت. آن, اما, این, شامل, یک پیشنهاد از سوی دیگر ، جیم Inhofe R-Oklahoma رئیس مجلس سنا مسلح خدمات کمیته به ارائه خطرناک وظیفه پرداخت به پرسنل نظامی در پاسخ به COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مربوط به: پول اضافی برای کم درآمد خانواده های نظامی 3 درصد افزایش حقوق در خانه پیشنهاد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>