ارشد نظامی: نیروهای صادر شد سرنیزه در DC ناآرامی

شارلوت N. C. (AP) — رئیس ستاد مشترک ارتش تایید کرده است به گزارش آسوشیتد پرس که برخی از اعضای خدمات بودند که بسیج به واشنگتن دی سی در ماه گذشته در واکنش به ناآرامی های مدنی بیش از کشتن جورج فلوید صادر شد سرنیزه. دفاع از اسناد و مدارک به دست آمده توسط آسوشیتدپرس نشان می دهد برخی از آموزش دیده نمی شد و در شورش پاسخ.

اعضای ارتش 82nd Airborne Division از فورت براگ در کارولینای شمالی و 3 متحده هنگ پیاده نظام است که در سی و به طور معمول نگهبانان آرامگاه سرباز گمنام بودند و بسیج در ماه گذشته برای پاسخ به اعتراضات گسترده در بیش از درمان سیاه آمریکایی ها و مسائل سیستماتیک از خشونت پلیس. اما نیروهای نظامی شد و در واقع هرگز به ارسال اعتراضات پس از آنها وارد شده است.

سربازان صادر شد سرنیزه خود را برای 2 ژوئن استقرار — اما گفت آنها به ماندن در scabbards و نه متصل به خدمات خود را تفنگ رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال Mark A. Milley نوشت: دو نماینده ایالات متحده در نامه ای که به دست آمده توسط AP. سربازان نیز گفت: هیچ سلاح بودند برای ورود به سرمایه و بدون پاک کردن سفارشات و تنها پس از nonlethal گزینه های ابتدا مورد بررسی است.

Milley گفت: به منظور بسیج نیروهای آمد از ارتش مسلح ، ژنرال عمر جونز که در خدمت به عنوان فرمانده نظامی منطقه واشنگتن است. Milley نامه مورخ 26 ژوئن فرستاده شد به دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه رجا Krishnamoorthi از ایلینوی و تشکر. تد به جای کالیفرنیا که خواستار توضیح پس از AP اولین گزارش در مورد استفاده از سرنیزه در تاریخ 2 ژوئن.

حدود 700 نفر از اعضای 82nd Airborne Division فرستاده شد و در آن روز به دو پایگاه نظامی در نزدیکی منطقه کاپیتول منطقه است. AP گزارش سربازان مسلح بودند با دور سرنیزه و شورش دنده. بلومبرگ گزارش داد در ژوئن 11 که 3rd آمریکا پیاده نظام نام مستعار “گارد قدیمی” بود نیز صادر سرنیزه.

به محض ورود نه 82 و نه گارد قدیمی که تا کنون به نام پایه و به شهر برای پاسخ به اعتراضات. لشکر چتربازان به عقب فرستاده شد فورت براگ در 4 ژوئن.

اما این گزارش منجر به تیز محکومیت و خشم در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

یک طبقه بندی نشده, نظامی, سند به دست آمده توسط آسوشیتدپرس همچنین نشان می دهد که برخی از سربازان آماده شد برای مقابله با معترضان. در عوض فرماندهان برنامه ریزی شده به آنها آموزش مناسب ظرف 96 ساعت از ورود آنها در واشنگتن است.

در حالی که برخی از سربازان پیاده نظام آموزش در کنترل جمعیت به ویژه کسانی که در حال آماده شدن برای خارج از کشور اعزام آنها به طور معمول نمی تحت آموزش برای شورش کنترل داخلی و ناآرامی های مدنی.

در نامه ای به Milley در ژوئن 22, Krishnamoorthi و جای ابراز نگرانی کرد که استفاده از سرنیزه می تواند تشدید هر گونه پتانسیل خشونت در تظاهرات. آنها را به خود جلب کرد شباهت به سال 1970 ایالتی کنت تیراندازی است که در آن چهار نفر کشته شده توسط ملی Guardsmen.

“تشدید خشونت منجر و پس از این قتل شامل کسانی که همان نیروهای جلسه صلح آمیز تظاهرکنندگان با سرنیزه” این نمایندگان نوشت.

او در پاسخ Milley متوقف کوتاه از موافقت با نوار اعضای خدمات از استقرار به اعتراضات داخلی با سرنیزه در آینده است. او گفت: هر وضعیت را با رسیدگی می شود به صورت جداگانه.

در یک بیانیه مشترک به AP در روز پنجشنبه نمایندگان آمریکا نوشت: “در حالی که ما سپاسگزار برای کل Milley پاسخ به سوالات ما در مورد پشتیبانی از سربازان با سرنیزه به صورت بالقوه استقرار علیه معترضان, ما نا امید شد او مایل به ارتکاب به ممنوعیت عمل.”

آنها افزودند: “ما تشخیص ضرورت از نیروی مشترک حفظ انعطاف پذیری در واکنش به تغییر شرایط, اما آن را دشوار است برای ما به تصور شرایطی که می تواند ضروری و یا توجیه استقرار سرنیزه در مقابل آمریکا غیرنظامیان است.”

این سرنیزه اخبار شکست در همان زمان AP اولین گزارش داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد هواپیماهای نظامی به پرواز بالاتر از تظاهرکنندگان در یک “نمایش قدرت است.” که اطلاعات از دو وزارت دفاع مقامات که اصرار بر گمنامی چرا که آنها مجاز به بحث در مورد در حال انجام عملیات publicly.

نشان می دهد-از-نیروی ماموریت در ارتش ایالات متحده طراحی شده برای ارعاب یک نیروی مخالف و به هشدار از پتانسیل اقدام نظامی اگر باعث بیشتر است. ارتش, منشی, رایان مک کارتی به خبرنگاران گفت که این حادثه مربوط به یک گارد ملی ارتش تخلیه پزشکی هلیکوپتر ماند که کم و بیش از معترضان در واشنگتن دی سی است که تحت بررسی است.

Milley نیز در بر داشت خود را درگیر در بحث های پس از او راه می رفت و با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یک عکس-op خارج از سنت جان کلیسا پس از عبور از پارک لافایت که ارتش پاک از معترضان از قبل.

او بعد عذرخواهی کرد و گفت که او “نباید وجود داشته اند.”

این مقاله در نوشته شده بود توسط SARAH BLAKE مورگان و جیمز لاپورتا از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>