کشیش نظامی محوری برای خدمت به سربازان در شیوع ویروس

فورت براگ, N. C. — مسلح ، برایان Minietta چشم در حال قفل کردن بشکه از یک لنز دوربین است. او نفوذی به آرامی به عقب و جلو در سکوت و سپس خود امکان کمربند در singsong: “کمی صبر … آره آره!”

او پس از اتمام کر — این 1989 Guns N’ Roses آمار “صبر و شکیبایی است.” و او می گوید Green Berets او مشاوره به عنوان یک ارتش قاضی عسگر: “آره. صبر و شکیبایی است. این کلمه ما قصد داریم به بحث در مورد امروز است.”

برای دو سال Minietta, 46 خدمت 3rd نیروهای ویژه گروه مستقر در فورت براگ در کارولینای شمالی هر چند بسیاری از این سربازان صرف زمان بیشتری تندرست از استقرار به مناطق جنگی در افغانستان و عراق و سوریه از در خانه. به عنوان Green Berets — بهتر شناخته شده نام مورد برای نخبگان سربازان نیروهای ویژه — این اپراتور تخصص در غیر متعارف جنگ خارجی و داخلی دفاع و ضد شورش.

در حال حاضر شیوع کروناویروس است طرح میتوانست به هنجار در پایه و فراتر از آن. برخی از آموزش و استقرار در ادامه اما بسیاری شده اند کنار. تنها کارگران ضروری هستند, گزارش, پست, طلیعه طریق دروازه گشت نظامی توسط افسران پلیس با پوشیدن ماسک.

یک روحانی وزارت — بدون توجه به دین — همواره در مورد فرد اتصالات. چگونه است که همچنان که گله مجبور است از هم جدا ؟ Minietta و دیگران بدانند آن را در پرواز با کمک از فن آوری در حالی که تنش ها بالا هستند برای سربازان.

“آیا که اضطراب, آیا این ترس اینکه پویایی خانواده است که می آیند تا از بودن در خانه — ما باید از این فرصت برای حمایت از” او گفت:. “این به ما این فرصت را داده بود نوآورانه و خلاق است.”

Minietta صبر مضمون پیام ویدئویی سوم او را ثبت و پس از همه گیر آغاز شد. او همچنین موعظه در مورد ترس و امید در ویدئو کلیپ های ارسال شده به گروه خود را در Facebook صفحه.

The Green Berets او در خدمت شناخته شده به عنوان آرام و حرفه ای است. آنها را انجام داده ایم زیادی, زیادی دیده — اما آنها نمی بحث در مورد آن بسیار است. به دست آوردن اعتماد خود را طول می کشد زمان و تلاش Minietta گفت. و در حالی که بسیاری از کشیش نمی رفتن را از طریق نیروهای ویژه روند انتخاب آنها قطار اعزام و در حال هوابرد واجد شرایط بیرون پریدن از هواپیما در کنار اپراتورهای آنها خدمت می کنند. Minietta پس از گذراندن سال ها به عنوان یک مبلغ و کشیش جوانان راه اندازی شد و در سال 2007 مستقر هفت بار.

زمانی که سروان. اسکات Britton همکار فورت براگ روحانی که در خدمت Green Berets از 3 گروه 3 گردان به ارتش پیوست و در سال 2012 او احساس او راه رفتن در میان غول های. اما خود را از طریق آموزش و ایجاد روابط او در حال حاضر احساس متصل به سربازان خود.

“این سبک از وزارت اجازه می دهد تا چوپان به بوی مانند گوسفند” Britton, 42, گفت:. “ما به تجربه بسیاری از چیزهایی که همان سربازان انجام دهد و من فکر می کنم برای بسیاری از کشیش که یک جای راحت بود.”

این ماه Britton موعظه خطبه های عید پاک خود به تنهایی در پشت ایوان در حالی که 35 سربازان آموزش در این زمینه گوش بر روی گوشی. این بود قطعا او گفت: “ما در پیدا کردن راه.”

هر دو کشیش می گویند که آنها در حال استفاده می شود به خارج از منطقه راحتی خود را. کار با سربازان که زندگی مبتنی بر هرج و مرج و از دست دادن می تواند سخت باشد.

از سال 2002 3rd نیروهای ویژه گروه دهکدهای از دست داد 60 Green Berets در عمل است. شانزده بار Minietta اتحاد زدم در درب در کنار مصدوم کمک افسرانی که در حال دادن خانواده ها بدترین نوع اخبار.

“هر بار که من دست کشیدن بر روی درب وجود دارد یک مقدار باور نکردنی از, اعصاب,” او گفت:.

Minietta به ارمغان می آورد تا آن درب می زند در پایان پیام ویدئویی خود. او می گوید دوربین او نمی تواند آن را انجام داده اند بدون صبر — صبر بدانید که بدترین چیز این است که هرگز این آخرین چیزی است که, آیا, این, مرگ, طلاق و یا یک بیماری همه گیر.

“ممکن است ما به یاد داشته باشید که Axl Rose در نهایت آن را به حال حق گفت:” او تصویری مخاطب است. “همه ما نیاز به کمی صبر.”

این مقاله در نوشته شده بود توسط SARAH BLAKE مورگان از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: Megadestroyer Zumwalt تحویل به نیروی دریایی پس از سالها شکست

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر