مایکروسافت برنامه ای برای مطبوعات پیش با یک سطح محصول تازه این بهار با حداقل یک مجازی راه اندازی رویداد برنامه ریزی شده با توجه به گزارش.

این شرکت در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک نسخه جدید از سطح Go, قرص, و همچنین به عنوان یک سطح کتاب 3 لپ تاپ و شاید حتی کسانی که طولانی مدت با تاخیر سطح Earbuds.

کلمه می آید از Mary Jo Foley از ZDnet که احتمالا به خوبی متصل خبرنگار در بلوک وقتی که می آید به اخبار مایکروسافت. او منابع می گویند سطح به 2 می تواند راه اندازی به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده در حالی که سطح کتاب 3 راه اندازی شده است در حال حاضر ثابت برای ماه ژوئن. تاریخ انتشار منوط به تغییر در حال حاضر.

گزارش های اخیر به ما داده اند سرنخ بیش از آنچه انتظار می رود از سطح به 2 قرص. هفته گذشته Windows مرکزی منابع ادعا کردند که این تبلت را به یک بزرگتر 10.5 اینچ صفحه نمایش (1800×1200) که خواهد آمد از طریق کوچکتر ناهنجاری به جای یک قطعه از سخت افزار به طور کلی. با در نظر گرفتن این گزارش اشاره می کند که این نوع پوشش فرم اصلی خواهد بود و قابل استفاده مجدد برای نسل دوم مدل.

مرتبط: بهترین لپ تاپ سال 2020

این گزارش همچنین با اشاره به امکان یک نسخه LTE در حالی که ویندوز 10 در حالت S است به احتمال زیاد به قدرت دستگاه در ابتدا اگر چه آن ممکن خواهد بود برای به روز رسانی به ویندوز 10.

همانطور که برای سطح کتاب 3 این شرکت در حال کار بر روی یک بالا پایان لپ تاپ با 10-Gen Intel Core پردازنده و همچنین شامل گزینه ای برای یک کارت گرافیک Nvidia Quatro GPU. یک درز اروپایی, خرده فروشی, فروشگاه, لیست, نشان داد 13 اینچ و 15 اینچ با گزینه های ذخیره سازی داخلی گرفته تا 1TB و تا 32GB از ساخته شده است در رم.

همچنین حدس و گمان مایکروسافت می تواند راه اندازی به روز رسانی به سطح حوض که باعث می شود آن را ممکن است برای تبدیل یک سطح دستگاه را به یک کامپیوتر رومیزی.

وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی از مایکروسافت هنوز, اما ما ممکن است این شرکت تایید برنامه های خود را قبل از پایان ماه, اگر خروجی در واقع ورودی.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im