نیروی دریایی پذیرفته شده تحویل نسل بعدی stealth ناوشکن بیش از سه سال پس از آن راه اندازی این سرویس در جمعه اعلام کرد.

ناوشکن Zumwalt کاری سیستم مبارزه و حرکت بر روی یک مرحله جدید از رشد و نمو و دریا تست با توجه به انتشار اخبار از نیروی دریایی دریا سیستم فرمان. کشتی راه اندازی شد در سال 2016 و خراب شد یک ماه بعد در حالی که عبور از کانال پاناما.

به 4 میلیارد دلار کشتی پس از مواجهه دیگر تاخیر و عدم تخطی از هزینه.

مرتبط با:عمده مشکلات باقی بماند با JLTV, Zumwalt ناوشکن GAO می یابد

مقامات نیروی دریایی آنها خواستار تحویل یک “نقطه عطف مهمی” برای Zumwalt شناخته شده به عنوان DDG 1000.

“مبارزه با آزمون تیم متشکل از … ملوانان Raytheon مهندسین و نیروی دریایی در زمینه فعالیت های تیم کار کرده اند و مجدانه برای دریافت USS Zumwalt آماده برای پیچیده تر و چند ماموریت در دریا, تست” سروان. کوین اسمیت مدیر برنامه های با نیروی دریایی را در برنامه اجرایی کشتی در بیانیه ای گفت. “من هیجان زده برای شروع به نشان دادن عملکرد این باور نکردنی کشتی.”

نیروی دریایی قطع برنامه های اصلی خود را به خرید بیش از دو دوجین از این کشتی های جدید به سه. دولت پاسخگویی دفتر در سال گذشته ناودان نیروی دریایی برای مشکلات مداوم با 155mm عرشه اسلحه که برنامه ریزی شده برای Zumwalt کلاس ناوشکن.

در توسعه خدمات یافت هزینه برای یک دور به اسلحه شد در مورد $800,000 ترک آن را اساسا غیر قابل جراحی.

نیروی دریایی در سال 2018 تغییر ناوشکن’ ماموریت اولیه از زمین حمله توهین آمیز به سطح اعتصاب. تغییرات مورد نیاز را که سوئیچ در مورد هزینه $1 میلیارد و گائو اشاره کرد.

این Zumwalt در حال پیوستن به ایالات متحده ناوگان اقیانوس آرام و رسما می توانید تعداد نسبت به نیروی دریایی کشتی بالغ. آن شکل و ساختار آنتن ترتیبات “به طور قابل توجهی کاهش radar cross section, ساخت کشتی کمتر قابل مشاهده” به دشمنان با توجه به انتشار.

“هر روز کشتی است که در دریا افسران و خدمه کسب اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت و می توانید بلافاصله ادامه داد: توسعه تاکتیک ها و تکنیک های و روش نه تنها ادغام Zumwalt وارد ناوگان اما برای پیشبرد نیروی دریایی را درک عملیات با یک خفا ناوشکن” گفت: سروان ، اندرو کارلسون به Zumwalt را افسر فرمانده.

دوم Zumwalt کلاس ناوشکن های مایکل Monsoor است homeported در سن دیگو است و تحت سیستم مبارزه فعال سازی. سوم و نهایی کشتی از کلاس آینده Lyndon B. Johnson, تحت ساخت و ساز در ایالت مین است.

— ریچارد Sisk کمک به این گزارش.

— Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب:برترین نیروی دریایی رهبران خواهید Crozier ابقاء به عنوان روزولت افسر فرمانده: گزارش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im