دیدار با جدید Lieutenants پیوستن به ما فضا نیروی

جاناتان نواک می خواستم به یک stealth fighter pilot. Aaron Brooks شیفته با فضا همیشه از او شش سال است. و کتی Scheibner فقط می دانستم که او می خواست برای خدمت به کشور در برخی از راه.

پس از چهار سال در نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی این سه دوم lieutenants راه می رفت بر روی زمینه محوطه دانشگاه برای فارغ التحصیلی در اوایل این ماه پوشیدن پلاتین sashes در اطراف کمر خود را به آنها را متمایز از همکار خود دانشجویان که عینک سنتی طلا ، پلاتین روبان نمایندگی تحول: آنها در کنار 83 دیگر دانشجویان در حال حاضر را تشکیل می دهند اولین افسران به کمیسیون به طور مستقیم به فضایی آمریکا نیروی نظامی, جدیدترین شعبه تنها اختصاص به عملیات فضایی.

“این فقط یک فرصت به من تصویب نمی شود” گفت: Scheibner یک فضای مجازی افسر عملیات. Scheibner نواک و بروکس به تازگی صحبت با Military.com در مورد دلایل خود را برای دنبال کردن فضا نیروی افکار خود را در کمک به صنعت فرهنگ و افکار خود را در چه مرز نهایی به آنها معنی.

مرتبط: فضا نیروی مورد شروع به جمع آوری برنامه های کاربردی از سربازان به دنبال انتقال

Scheibner که بزرگ شد در مینه سوتا یکی از چهار افسر که تصمیم به تغییر از نیروی هوایی به فضا نیروی این سال پس از فارغ التحصیلی یک آرزو موقعیت وجود دارد چند شکافها سایبر باز در جدیدترین شاخه نظامی. کار او شامل دفاع از فضا و تجهیزات ماهواره. “همه ما واقعا هیجان زده و سپاسگزار برای دریافت یکی از کسانی که چند لکه,” او گفت:.

مانند Scheibner نواک رشد و نمو مهندس را دیدم فضا زور به عنوان دروازه ای به سوی شکوفایی فرصت های — به اندازه کافی به اجازه رفتن از خود آرزو خلبان حافظه.

تا کنون از او دیدم نیروی هوایی را Thunderbirds پرواز تظاهرات تیم سال اول flying high-end مبارزان مانند F-22 Raptors یا F-35 رعد و برق IIs بود و هدف نهایی خود را. اما پس از آن چیزی است که تغییر در ژانویه هنگامی که او شنیده ام در مورد شانس خود را برای ورود به فضای نیروی مستقیم از آکادمی.

“این همه تغییر در آخرین لحظه برای من بود. من که بر سر من و سپس در نهایت برای آن رفت” نواک گفت.

یک حرفه ای در حال تغییر ایمیل

در یک حرکت جسورانه او فرستاده ژنرال جان “جی” ریموند رئیس عملیات فضایی و فضایی آمریکا دستور مورد علاقه خود را در فضا نیروی گفتن ریموند او آماده بود به سوئیچ.

“من همیشه به یاد داشته باشید این ایمیل از آن فقط پنج کلمه” نواک گفت. “این یک ایمیل به طور مستقیم از ژنرال ریموند که گفت:” من را که اتفاق می افتد.'”

“او واقعا down-to-Earth رهبر … هیچ جناس در نظر گرفته شده,” او اضافه شده است.

نواک بود که عمدتا تحت تاثیر مطالعات خود به خصوص خود را فضانوردی کلاس و وقت او را صرف به عنوان یک فضای سیستم های اپراتور برای FalconSAT برنامه یک آکادمی نیروی هوایی پروژه که تحت آن دانشجویان مدیریت و حفظ واقعی ماهواره ای.

بروکس همچنین شرکت در FalconSAT; او در نهایت یک مربی در برنامه.

“از آنجایی که چهار رشته-سال تجربه من نه تنها سقوط در عشق با فضای حرفه ای در زمینه … اما همچنین بسیاری از مربیان وجود دارد و این چیزی است که واقعا کمک درایو من در انتخاب من به سمت رفتن به فضا نیروی” گفت بروکس, که گفت که او الهام گرفته شده بود به دنبال خدمت نظامی خود را در اواخر پدربزرگ دریایی خلبان که در پرواز کره جنوبی. بروکس مورد مطالعه استراتژی نظامی و فضانوردان مهندسی و فرصتی برای ارائه تحقیقات خود را از capstone کلاس به معاون دستیار وزیر دفاع برای فضای سیاست استیو Kitay در پنتاگون.

بروکس, میشیگان, مادری می داند که او ممکن است به همان وسعت تجربه به عنوان عضو سرویس در حال حاضر اجرای عملیات فضایی, اما معتقد است که با نام تجاری جدید lieutenants باید چیزی برای ارائه: “روشن و تصورات بزرگ.”

دانشجویان با کلاس 2020 تحصیلات تکمیلی در نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی Colo., مارس 18 سال 2020 است. نزدیک به 1000 دانشجوی سفارش به هر دو هوایی ایالات متحده و نیروهای فضای. (نیروی هوایی ایالات متحده)

نواک که او نیز تحسین کرد از یک خانواده نظامی و یک مریلند بومی گفت: او معتقد است فضای نیروی می تواند در نهایت گسترش ماموریت خود را فراتر از حفاظت از خاک ریشه دوانده warfighters با تماشای بیش از دارایی ها مانند ارتباطات و GPS. روز بعد او پیشنهاد فضا زور می دفاع از حقوق بشر در فضا پرواز. نیروی هوایی وزیر باربارا برت در ماه دسامبر اشاره کرد در همان احتمال است.

“من فکر می کنم این ماموریت این است که واقعا مهم است” نواک گفت. “ما در حال رفتن به شروع به کار با فن آوری لبه برش; بسیاری از مردم [که] با استعداد هستند و مشتاق در مورد آنچه که آنها در حال رفتن به انجام و آن را مانند نهایی پیش شرط برای دستیابی به چیزهای بزرگ در فضا.”

ایجاد یک فرهنگ

این lieutenants نیز نگه داشتن این سرویس را توسعه فرهنگ در ذهن است. در طی چند هفته آینده مقامات می گویند آنها اعلام کند چه فضایی زور نیروهای نظامی نامیده خواهد شد و فاش کردن طرح های یکنواخت و خدمات نشان. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رونمایی رسمی فضایی نیروی مهر و موم در یک صدای جیر جیر در ماه ژانویه است.

بروکس Scheibner و نواک گفت: همه آنها به دنبال به جلو به اطلاعیه ها در این مسائل اما نشده دلچسب با سوالات.

“من در مورد آن با دانشجویان رسمی” بروکس گفت: هر چند او کاهش یافته است به اشتراک گذاشتن هر گونه نامگذاری ایده هایی که تا به حال منتشر شده است.

در یک نقطه نواک نگاه به کمک سرویس وردپرس ابتکار شروع در ماه فوریه توسط الک را از طریق یونانی و لاتین کلمات ریشه برای یک نام برای تماس با فضایی نیروی حرفه ای — ساخته شده اما هیچ اکتشافات بزرگ.

در کنار هر چند بروکس است انتظارات بالا.

“همه این خدمات را بسیار متمایز لباس که ارسال [یک پیام در مورد] هویت خود را که آیا آن ارتش pinks و سبزی و یا دریایی سپاه, لباس بلوز. از دیدگاه فرهنگی ما بسیار آگاه است که [ما یکنواخت است] رفتن به ارسال یک پیام — آنچه در آن است” بروکس گفت.

“ما مشتاق به … چیزی برای تماس با ما خود را به تشخیص فضای زور و واقعا به ما متصل به هم” Scheibner اضافه شده است.

یک نظامی جدید واقعیت

این lieutenants توافق یک چیز قطعی است: فضا زور است و نه فقط یک مفهوم دیگر. و برخی از آنها در حال تلاش برای انتقال آن به دوستان خود.

“من فکر می کنم فضا است که اغلب تا خیالی, راست?” Scheibner گفت. “هنگامی که شما یک بچه کوچک فضایی است که یک فرصت برای فقط خلاق و تخیلی به دلیل آن چیزی است که [به شما] اینجا ایستاده بر روی زمین و نگاه کردن و … آن را سخت به مانند لمس و احساس یا درک. اما در واقعیت, آن را یکی از مهمترین و تعاونی و رقابتی دامنه به طور همزمان … آن را بسیار پیچیده و آن را در واقع کاملا پویا است.”

“جدید ‘فضا نیروی’ نشان می دهد با Steve Carell, من فکر می کنم یک مثال کامل از چگونه بسیاری از دوستان شما ممکن است فکر می کنم در مورد آن” اضافه شده بروکس. “و سپس بروم و به آنها توضیح تاریخچه از آنچه که ما انجام داده ایم در فضا, چگونه نخستین جنگ دوم خلیج فارس بود و در واقع به عنوان اولین فضای جنگ توسط [نیروی هوایی] کلی [مریل] McPeak به دلیل مزایای آن فضا دارایی به نیروهای زمینی. و هنگامی که من آن را توضیح دهید و از منظر … آن شروع به تغییر است.”

“در حال حاضر که آن را در واقع اتفاق می افتد, من فکر می کنم که چیزی است که تقریبا به نظر می رسد حقیقی” نواک گفت. “دیگری وجود دارد [عنصر] به این گفتگو و این که افرادی وجود دارند که واقعا در هماهنگی با آنچه که در فضا و درک فضا دامنه.”

سه lieutenants مسیرهای نمی متقابل حق دور: نواک شروع خواهد شد انتساب خود را در موسسه تکنولوژی ماساچوست قبل از انتقال به دانشگاه MIT لینکلن آزمایشگاهی که همکاران با Hanscom پایگاه نیروی هوایی در ماساچوست برای انجام تحقیقات در فضا سیستم ها و فن آوری است. Scheibner اهدا شد مارشال بورس تحصیلی برای حضور در دانشگاه سنت اندروز در انگلستان به مطالعه بین المللی مطالعات امنیتی قبل از انتقال به یک cybersecurity-برنامه گرا. بروکس بعدی سر به Vandenberg پایگاه نیروی هوایی کالیفرنیا برای شروع کارشناسی خود را آموزش پایه.

“من صادقانه نمی دانم چه آینده میخوام نگه دارید برای من یا برای [فضا نیروی],” بروکس گفت.

“اما من می دانم که من بسیار هیجان زده به در و یادگیری از افرادی که وجود دارد و پس از آن کار side-by-side با هر کس به کمک این یک واقعیت است.”

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @oriana0214.

ادامه مطلب: تهمت اجازه فعال شدن نیروهای بیشتر برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im