دیدار با قهرمان سرباز که در زمان پایین فعال تیرانداز با کامیون خود را در کانزاس پل

این مقاله توسط جف Schogol در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

سرباز قهرمانانه که آماج یک فرد مسلح با کامیون خود را در کانزاس است که یک مبارزه جانباز و نظامی افسر پلیس است که اختصاص داده شده به یکی از دو زندانهای نظامی در Fort Leavenworth با توجه به ارتش.

استاد گروهبان دیوید Royer, 34, است مورد ستایش قرار داد خود را برای اقدام سریع در روز چهارشنبه زمانی که او متوقف فعال تیرانداز در شهرستان لیونورت را Centennial پل.

Royer بعد از آن گفته است که او از صحبت کردن با نامزد خود را در یک بلندگوی گوشی در هنگام مسلح از وسیله نقلیه خود و باز آتش در وسایل نقلیه دیگر در پلی استور با یک تفنگ.

“من ارزیابی وضعیت بسیار سریع به اطراف نگاه کرد و فقط در زمان تنها عمل ممکن است که من احساس من می تواند به” رویر به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

رو فعال تیرانداز و با زندگی های بی شماری در خط Royer ضد حمله.

“من شتاب کامیون من به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و زده تیرانداز فعال دوخته و او را در زیر کامیون,” رویر به خبرنگاران گفت:.

مظنون دستگیر شده بود توسط پلیس در مدت کوتاهی پس از آن.

“این یک کتاب درسی پاسخ خود را در بخش” رویر گفت: از اجرای قانون محلی است. “آنها شگفت آور در مورد چگونه آنها رفتار کنند.”

یک سرباز دیگر که به ضرب گلوله کشته شد در این حادثه ذکر شده بود در بیماری جدی است.

Royer به ارتش پیوست و در ژانویه سال 2005 و پس از آن اعزام به عراق از جولای 2005 تا جولای 2006, با توجه به بیانیه ای از Fort Leavenworth.

او در حال حاضر اختصاص یافته به 705th پلیس نظامی گردان 15 پلیس نظامی تیپ و او در خدمت به عنوان توقیف/اسکان غیر سفارش افسر در میانه مشترک منطقه ای Correctional Facility.

Royer نیز فارغ التحصیل از گروهبان مته مدرسه حمله هوایی و نظامی ویژه پلیس واکنش تیم دوره آموزشی است.

“من شوکه شده بود که آن اتفاق می افتد اما آدرنالین در طول زمان و با آموزش های نظامی است که من دریافت کرده ام من در زمان مناسب اقدام و در زمان خطر به عنوان سریع که ممکن است” رویر گفت.

“آن را اجرا می کند در خون ما به ایستادن و انجام آنچه درست است و خودمان را در مقابل راه آسیب است اگر ما نیاز به,” او اضافه شده است. “(پدر و مادرم) نشان داده اند من اجازه ندهید که ترس را کنترل و از شما و آنچه حق و محافظت از بی گناه است.”

Leavenworth رئیس پلیس پت آشپزخانه شد effusive با ستایش برای Royer در طول روز پنجشنبه در کنفرانس خبری.

“او نمی خواهد خود را یک قهرمان اما من خواهد شد” آشپزخانه به خبرنگاران گفت:. “او را نجات داد بی شماری زندگی می کند. اقدامات خود را فوق العاده ای بودند و او باید تقدیر است.”

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>