دیدار با مبارزه با کهنه پشت Auburn Tigers ” رسانه های اجتماعی

AUBURN, Ga. (AP) — جاش Wetzel تا به حال شمردن اطراف با پیوستن به ارتش در گذشته است.

این Glencoe, آلاباما, بومی, عمیق روابط خانوادگی به نیروهای مسلح: پدرش خدمت در ارتش ایالات متحده در طول عملیات طوفان صحرا. پنج تن از عمه و پدربزرگ خود را در ارتش خدمت کرده است.

اما Wetzel مبارزه در برابر پیوستن به ارتش برای “مدت زمان طولانی او گفت:” بیش از این گوشی به تازگی. اما پس از نانامی به بازی بازی بیس بال برای جوان هریس و گدسدن دولت Wetzel کشف کردند که مدرسه واقعا برای او. پس از انتقال به دانشگاه آلاباما شمال و سقوط در مطالعات خود او تصمیم به رها کردن و پیوستن به ارتش در ژانویه 2010.

“من فقط می خواهم flunked از مدرسه” Wetzel گفت. “من می دانستم که من نیاز به انجام کاری با زندگی من. … آن زمان برای من به جدی گرفتن با من زندگی و کاری انجام دهد. بنابراین ارتش در آن بود.”

او را به نام همسرش پیج Wetzel, در حال حاضر مدیر عملیات برای Auburn تیم والیبال, زمانی که او تصمیم پس از آن رهبری مستقیما به ارتش دفتر استخدام. تنها اعزام به افغانستان است.

یک روز سرنوشت ساز

Wetzel مهم نیست رفتن به جزئیات. او به خاطر “تقریبا” تمام چیزی.

در مه 31, 2012, Wetzel و سلاح های خود را تیم ملی را در 1-23rd, در, 2nd پیاده نظام تقسیم شدند و در سه روز از هفته طولانی میشن. آن 115 درجه خارج و جوخه نقل مکان کرد به آرامی و با دقت. این گروه می تواند هدف نهایی خود را در فاصله.

“ما در حال حرکت بودند به خوبی” جاش گفت.

بزرگترین تهدید در افغانستان با توجه به جاش بودند بمبهای فشار صفحه دستگاه به طور معمول ساخته شده از فلز. این گروه منتقل شد “مثل اردک در یک ردیف” پشت یک آشکارساز فلز انجام شده توسط یک فرد در مقابل. در این مورد بود که جاش.

گروه منتقل گذشته یک جاده خاکی از طریق یک فیلد و وارد یک دیوار. جاش پاکسازی بخشی از منطقه و سپس پا به سمت دیگر دیوار و بر روی یک کربن میله بمبهای دست ساز که تا به حال هیچ محتوای فلز.

انفجار راه اندازی جاش هفت پا در هوا. او به خاطر کوه در می رم و فرود بر روی زمین است.

به عنوان به زودی به عنوان او به زمین برخورد او می دانست که چه اتفاقی افتاده است. او حتی نمی باید به نگاه.

“من می دانستم که پاهای من رفته بودند که در آن نقطه” جاش گفت.

این انفجار در زمان هر دو پا شکست هر دو اسلحه و باعث C4 در شکستن گردن خود را.

طبیب درمان او را که او نیز خود را بهترین دوست, خورد شد. جاش نیاز به آرام کردن او بنابراین او با استفاده از طنز برای پراکندن این وضعیت است.

“به عنوان به زودی به عنوان او به من سوال اول من بود ‘کشیدن, آیا شما می بینید که بیمار تلنگر?'” جاش گفت.

او در مورد گرفتن تیغه های در حال اجرا شبیه به کسانی که مورد استفاده توسط اسکار پیستوریوس قهرمان ملی و میزبانی کباب cookout زمانی که بقیه گروه بازگشت به ایالات متحده

زمانی که جاش لود شد بر روی یک هلیکوپتر پس از حادثه از او پرسید: خلبانان به بند بازوی راست ، او می خواست به “شست” مانند بازیکنان فوتبال زمانی که آنها دریافت carted کردن این زمینه است.

جاده به بازیابی

جاش نمی رسند در ایالات متحده تا ماه ژوئن 7.

او و پیج “آیا همه چیز را خیلی جدی” در رابطه خود گفت: اما زمانی که جاش گذاشته شده در چشم همسر خود را در مرکز پزشکی والتر رید ارتش او شکست را به اشک.

“چه چیزی اشتباه است؟” پیج خواسته هنگامی که او را دیدم ،

“من فقط … من از دست پاهای من” جاش پاسخ داد.

“ما می دانیم که آنها در” پیج جواب داد. “ما فقط نمی خواهید برای رفتن به عقب و get ’em.”

هر دو آنها شروع به خنده. که مجموعه ای از تن برای جاش بهبود که شامل نزدیک به دو سال در والتر رید.

پیج همراه با جاش می ماند با او در بیمارستان “در همه زمان ها است.” پیج انگیزه او در بازیابی و بازتوانی. سابق باراک اوباما رئیس جمهور شد, تصویر نماز با زن و شوهر در یک بیمارستان اتاق تزئین شده با Auburn پوستر.

جاش دریافت پروتز, پاهای, درست قبل از کریسمس 2012.

“او می دانست که چگونه به من فشار و درایو من به سمت سالم شدن” جاش گفت.

از خط مقدم تا خطوط

جاش پزشکی بازنشسته از ارتش در ماه اوت 2014, یک سال پس از او و پیج استقبال از یک نوزاد دختر هارپر.

پیج مربی والیبال در نقطه دانشگاه در سال 2014 و جاش داوطلب در کالج ورزشی وزارت اطلاعات برای Austin پنی که در حال حاضر به عنوان Auburn football مدیر از محتوای استراتژی است. او محبوس در وزارت ارتباطات در آبرن یک سال بعد در خدمت به عنوان اصلی تماس با رسانه ها برای زنان تنیس.

که کار تبدیل به کارآموزی پرداخت که تبدیل به در حال اجرا Auburn Tigers حساب های رسانه های اجتماعی. او مسئول نظارت از تمام رسانه های اجتماعی استراتژی در دو و میدانی و مدیریت Auburn Tigers و بسکتبال مردان حساب های رسانه های اجتماعی.

زن و شوهر دریافت ویژه اقتباس از خانه برای ما سربازان, یک سازمان است که می سازد وام مسکن-رایگان اقتباس خانه به شدت مجروح جانبازان در ژوئن 2016.

“من به مردم در همه زمان ها, یکی از دلایل من ارتش بسیار است چرا که من بهترین من ‘من’ هنگامی که گلوله پرواز بودند” جاش گفت. “من واقعا به خوبی تحت فشار است. و فشار بیشتر بهتر.”

فشار در حال اجرا Auburn بسکتبال رسانه های اجتماعی در طول ببر نهایی چهار اجرا در سال گذشته ممکن است نسبت به مبارزه با در این میانه اما به عنوان یک نام تجاری قابل تشخیص مانند Auburn را فراهم می کند و یک “پازل بزرگ” برای جاش و آبرن ارتباطات ورزشی کارکنان برای حل هر روز.

“راستش این نوع تمام تاری” جاش گفت. “ما نمی راستش انتظار می رود آن را که دور اما ما آماده شد. و ما آن را انجام داد.”

این مقاله در نوشته شده بود توسط جاشوا MIXON های معین-Enquirer از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر