مدال افتخار دریافت کننده مرده در 41 بعد از Yearslong سرطان ریه مبارزه

سرویس مخفی ایالات متحده روز پنجشنبه اعلام کرد که سابق گروهبان دوم ارتش ، Ronald J. Shurer آمریکا نیروهای ویژه ارتش طبیب که به دست آورده و مدال افتخار برای قهرمانی در افغانستان مرده است پس از یک نبرد طولانی با سرطان ریه است. او 41.

Shurer که به این نتیجه رسیدند ارتش خود را از خدمات در سال 2009 و در ادامه برای خدمت در این سرویس دریافت و ملت را بالاترین افتخار نظامی در ماه اکتبر 2018. او تشخیص داده شد در سال 2017 با سرطان ریه است.

او موفق به دریافت مدال افتخار برای اقدامات در طول نبرد Shok ولی در سال 2008.

در ابتدا او اعطا ستاره نقره ای بعد از عمل, اما آن را به روز رسانی پس از پنتاگون بررسی جوایز.

مرتبط با: 41-سال مدال افتخار قهرمان در حال حاضر چهره خود را در سخت ترین مبارزه در یک میدان جنگ جدید

“امروز ما از دست یک قهرمان آمریکایی: شوهر, پدر, پسر, مدال افتخار دریافت کننده — نماینده ویژه Ronald J. Shurer دوم” سرویس مخفی گفت: در توییتر. “از یک سپاسگزار ملت و آژانس — حافظه خود را و میراث زنده خواهد برای همیشه لطفا برای. استراحت در صلح است.”

Shurer تا به حال به عضویت این سرویس در سال 2009 و عوامل در زمان های بسیار زیاد پراید زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او اعطا مدال افتخار در Oct. 1, 2018 متراکم کاخ سفید شرق اتاق برای مراسم.

Shurer شده بود در داخل و خارج از بيمارستان از او مبتلا به سرطان در سال 2017, اما او همچنان یک عامل و گزارش کار هنگامی که او می تواند.

او ارسال شده در آوریل 30 در Instagram and Twitter: “نه فقط داشتن شانس زیادی با بیمارستان ها به تازگی … فقط پذیرفته شدم دوباره برای تنفس مشکل. صفحه اصلی اکسیژن ماشین آلات نبودند قادر به نگه داشتن من از راه دور راحت تا ما ببینیم که چه چیزی در بیمارستان می تواند انجام دهد.”

Shurer ارسال شده دوباره آوریل 1: “فقط قرار بر استخراج در Netflix بکشد. اینجا نشسته در icu در لباس زیر, خوردن ژله, تماشای Chris Hemsworth; چگونه من می خواستم من جمعه شب برای رفتن.”

آخرین پست May 13 گفت که پزشکان او قرار بود به سعی کنید چیزی اما “آنها نمی توانید به من بگویید اگر آن کار خواهد کرد.”

بازنشسته دریایی ژنرال جان کلی سابق کاخ سفید رئیس ستاد Shurer خدمات با ارتش و سرویس مخفی و راه او زندگی می کردند زندگی خود را مطرح دندان شکن به سوال: “از کجا ما چنین است؟”

“من در کنار او ایستاده زمانی که او مطلع شد او را به دریافت مدال افتخار. من با او راه می رفت به مراسم” کلی گفت Military.com پنج شنبه شب. “آخرین چیزی که او به من گفت قبل از او راه می رفت به اتاق شرق به دریافت مدال شد که او فقط انجام کار خود را, که بسیاری از دیگران سزاوار این به رسمیت شناختن. که او نیست.

“من مفتخر به دیدار با این مرد و خانواده فوق العاده در کاخ سفید کند.” “او پا به جلو دو بار در زندگی خود را هنگامی که او را ندارد به ما خدمت به کشور و مردم آن است.”

او افزود که Shurer “شد الهام بخش در هر دو نقش است.”

به عنوان یک سبز کلاه بره مبارزه با طبیب در افغانستان در سال 2008 Shurer تا به حال “نگاه مرگ در چشم” رفته و در مورد صرفه جویی “در زندگی از دوستان خود که زخمی شدند در حالی که درگیری شدید بود و هنوز هم جاری کند.”

در یک مصاحبه طولانی با Military.com در ژانویه نرم-صحبت Shurer صحبت کرد بیشتر از اعمال دیگران در نبرد Shok ولی از خود است.

او صحبت از مدال به عنوان یکی دیگر از “مسئولیت” در زندگی است که او را دیدم به عنوان یک تعهد برای رفع مسئولیت.

او تا به حال یک مسئولیت به سایر جانبازان به پوشیدن مدال با توجه آن را سزاوار.

او مسئولیت همسر خود را از 13 سال میراندا و پسران کامرون 12 و تایلر 8 به بهترین شوهر و پدر.

او مسئولیت را به دیگران مبارزه با سرطان به کنسول و برای کمک به.

او گفت که او سعی خواهد کرد به توضیح به دیگران مقابله با سرطان که با او تماس که “همه چیز می تواند کمی ترسناک” اما آنها باید هرگز.

مثل همیشه آن را یک تلاش با میراندا. “آن را نمی خواهد حق را به پنهان کردن آن. ما سعی می کنیم برای کمک به, که در آن ما می توانیم” او گفت:.

“من می دانم که زمانی که من برای اولین بار تشخیص داده شد کسی من می توانم صحبت کنم که تا به حال برخی از تجربه در همه داد که حس راحتی,” او گفت:. “اگر من فقط می توانید انجام دهید که بیش از حد آسان است سعی کنید برای کمک به.”

Shurer گفت که او با او انجام شده همیشه حس هدف و روح تیم تعهد او احساس به عنوان بخشی از عملیاتی جدا آلفا 3336 در Shok دره.

در کنفرانس خبری قبل از مدال خود را ارائه کرد و گفت: “من نه یک قهرمان. من فقط اتفاق افتاده است به پزشک وجود دارد که بعد. بچه ها به من اعتماد به آنها کمک کند و من می خواهم به انجام همه چیز را من می توانم به آنها اجازه پایین.”

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

ادامه مطلب: سابق و دکتر تحت تعقیب به اتهام بیمار سوء استفاده جنسی, نقض حقوق مدنی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im