مدال افتخار دریافت کننده Bennie Adkins می میرد از Coronavirus در 86

بازنشسته ارتش فرمان Sgt. مسلح ، Bennie Adkins یک مدال افتخار دریافت کننده و نیروهای ویژه افسانه طریق سه تورها

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 فروردین 1399

بازنشسته ارتش فرمان Sgt. مسلح ، Bennie Adkins یک مدال افتخار دریافت کننده و نیروهای ویژه افسانه طریق سه تورهای در ویتنام درگذشت جمعه در سن 86 پس از 23 روز از آخرین نبرد در برابر coronavirus.

"ما از دست داده بزرگ, شوهر, سکس پدر و جنگجو امروز. Bennie G. Adkins گذشت این بعد از ظهر. لطفا نگه داشتن خانواده خود را در نماز خود را" Adkins' خانواده گفت: در توییتر ارسال.

Adkins تشخیص داده شد با کروناویروس و نارسایی تنفسی هنگامی که او بستری شد به شرق آلاباما مرکز پزشکی در البا, آلاباما, مارس 26.

مرتبط با: افسانه ای مدال افتخار دریافت کننده در حال حاضر بدحال با کروناویروس

پسرش, کیت گفت: اوپلیکا-Auburn اخبار در آلاباما در این زمان است که "ما بسیار سپاسگزار از نماز و حمایت از مردم رک و پوست کنده از سراسر کشور است. ما امیدواریم برای بهترین اما واقع بینانه به عنوان به خوبی."

این Bennie G. Adkins بنیاد ایجاد شده توسط MOH گیرنده به ارائه کمک هزینه تحصیلی به نیروهای ویژه سربازان و خانواده های آنها گفت: در Facebook که "COVID-19 همه گیر است آمار صفحه اصلی. Bennie شده است در بیمارستان بستری است و بدحال با COVID-19 نارسایی تنفسی."

Adkins اهدا شد ملت را بالاترین افتخار برای شجاعت در سپتامبر 2014 در کاخ سفید مراسم توسط رئیس جمهور باراک اوباما در به رسمیت شناختن خود را از سه روز نبرد 48 سال قبل از آن با خمپاره و نارنجک و یک اره-off shotgun در ویتنام نهی یک Shau دره.

"روحش شاد. این از دست دادن بزرگ به آمریکا گفت:" بازنشسته دریایی مسلح ، ژنرال جیمز لیوینگستون یک مدال افتخار دریافت کننده برای اقدامات خود را در ویتنام نبرد دای را در سال 1968 و یک دوست طولانی مدت و تحسین Adkins ساخته شد.

"ما نسبتا نزدیک" در طول سال لیوینگستون گفت. Adkins ساخته شده یک نقطه برای پیوستن به لیوینگستون یک Auburn التحصیل در حوادث در دانشگاه آبرن در آلاباما و لیوینگستون خواهد حضور سالانه جمع آوری اعانه در بیرمنگام Adkins' پایه و اساس است.

در آبرن یکی از اخوت ارسال خواهد بیش از یک جیپ را انتخاب کنید تا Adkins برای رویدادهای که در آن دانش آموزان در ترس از خود رکورد زده و با او شود صاف و پوست کنده فروتنی.

"او مطلق مدل نقش" لیوینگستون گفت.

"او می خواهم خود داستان چگونه او یک مرد فروتن از اوکلاهما" که در بر داشت راه خود را در ارتش و "او قطعا انگیزه مردم است. Bennie همیشه دست آورده است."

Adkins' شجاعت در یک Shau دره نیز تا به حال رزونانس خاص برای لیوینگستون. او به یاد می آورد شنیدن قصه از واحد رنج می برند تلفات سنگین در دره زمانی که وی به عنوان فرمانده اکو شرکت 2 گردان چهارم تفنگداران دریایی در اواخر سال 1967.

در ماه مارس سال 1966 Adkins فرستاده شد برای پیوستن به دو افسر و 10 داوطلب خدمت سربازی سربازان از پنجم نیروهای ویژه در اردوگاه یک Shau در سه گانه-تاج دره زد که غرب از شهرستان هانوی به Ho Chi Minh trail در کامبوج.

در حدود 2 صبح در 9 مارس سال 1966 "آنها ما" Adkins گفت: در سال 2018 مصاحبه با Military.com. "آنها گذاشته برخی از ملات 82 و 120 خمپاره ما در ابتدا. سپس جرم ضرب و جرح."

در یک نقطه ویتنام شمالی بود و واحد خود را احاطه شده در شب. "ما شروع به شنیدن سر و صدا و پس از آن ما می توانید ببینید چشم-حدود 400 پوند اندونزی ببر بود و ما را وسیله آن شب.

"ویتنام شمالی سربازان -- آنها حمایت از ما دور" به دلیل ببر "و به ما اتاق و ما قادر به دور" او گفت:.

در حالی که "ببر نیمه' کمک به او گفت:" نبرد ادامه داد: برای دو روز.

او مدال استناد اظهار داشت که:

"در طول سی و هشت-ساعت نبرد و چهل و هشت ساعت پس از فرار و فرار از مبارزه با خمپاره و مسلسل و recoilless تفنگ, سلاح های سبک و نارنجک دستی آن برآورد شد که گروهبان کلاس اول Adkins کشته بين 135 و 175 دشمن در حالی که حفظ هجده مختلف زخم به بدن خود را."

لیوینگستون به یاد می آورد که با Adkins ساخته شد و بیش از 25 تن دیگر مدال افتخار دریافت کنندگان زمانی که آنها افتخار در اتباع پارک در واشنگتن, دی سی, قبل از شروع سال 2018 بیس بال All-Star Game.

Adkins ساخته شد و اولین ستاره شرق, با استفاده از واکر برای رسیدن به محل خود را بر روی پایه. او در زمان خود دست به واکر آمد به توجه به جمعیت یک ترد سلام. غرفه فوران در طولانی مدت به سلامتی و ballplayers بعد ایستاده در خط برای دیدار با او.

"آنها همه توسط" Adkins گفت: از ballplayers. "آنها یک گروه از مردان جوان است. شما می توانید بگویید که آنها با کیفیت به مردم است."

بازیگر Bradley Cooper روایت یک ویدئو در تاریخ مدال افتخار است که در شب:

"شما نمی برنده مدال افتخار. آن را به دست آورده است توسط کمیاب ترین قهرمانان, قهرمانان, که نشان می دهد ظرفیت قابل توجه از شخصیت خود را. آنها با ما در ارتباط باشید از طریق آرمان های آنها با افتخار به نمایندگی. امشب در پایتخت کشور ما افتخار ما این است که به استقبال این واقعی آمریکایی قهرمانان."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب: دریایی می میرد در طول آموزش در 29 Palms

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن