اندازه گیری نیاز به ثبت نام برای پیش نویس چپ خارج از خانه دفاع از لایحه

یک گروه دو حزبی از خانه اعضای حمایت پنج شنبه برای یک اندازه گیری است که زنان نیاز به ثبت نام با انتخابی اما این پیشنهاد به آن را در اتاق دفاع ملی لایحه خارج شد برای رویه دلایل.

تشکر. Chrissy Houlahan یک پنسیلوانیا از حزب دموکرات و سابق نیروی هوایی کاپیتان مطرح اصلاحیه شامل توصیه های کنگره کمیسیون خدمات ملی در آمریکا را شامل می شود که نیاز به زنان برای شرکت در این پیش نویس سیستم ثبت نام.

ادامه مطلب: طرفداران تماس بگیرید و برای ارائه بودجه فدرال سقط جنین به جانبازان

کمیسیون ملی در ارتش ملی و خدمات عمومی منتشر شده یک گزارش در ماه مارس حاوی 164 توصیه های خدمات در امریکا پرداختن به فرصت های آموزشی و مدنی به فعالیت های داوطلبانه و خدمات عمومی از طریق سازمان های غیر انتفاعی و دولتی و سازمان های AmeriCorps آموزش برای امریکا سپاه صلح و خدمات نظامی.

در معرفی او متمم Houlahan گفت که او امیدوار کمیته نیروهای مسلح مجلس-و در نهایت همه از کنگره — این فرصت را به در نظر گرفتن توصیه از جمله نیاز به شرکت در انتخابی خدمات.

“این کمیته باید به طور جدی در نظر گرفتن شایستگی از این توصیه ها. زنان می توانند و انجام کمک به نیروهای مسلح ما فقط تا آنجا که خود را مردان همتایان” Houlahan گفت.

این کمیسیون در نگاه نقش خدمات عمومی در امریکا و وزن که آیا انتخابی خدمات سیستم باید برچیده شود با توجه به اینکه ایالات متحده رها پیش نویس در سال 1973.

اما در نهایت تصمیم گرفت که این سیستم باید دست نخورده باقی می ماند و شامل زنان و مردان که در حال حاضر مورد نیاز برای ثبت ظرف 30 روز از تولد 18 خود را.

این کمیسیون همچنین پیشنهاداتی در مراحل دولت فدرال می تواند به گسترش خدمات عمومی و تقویت میل به کمک به دیگران و کمک به جامعه.

چند اعضای کمیته از هر دو طرف راهرو حمایت این کمیسیون توصیه.

جمهوری خواه در کنگره مایکل والس از فلوریدا یک گارد ملی ارتش سرهنگ که همراه با تشکر. همین بیکن از نبراسکا cosponsored اصلاح گفت که او نمی تواند فکر می کنم از “هر چیزی مهم تر است که این کمیته می تواند انجام دهد “از کمک به پرورش حس سرویس در آمریکا جوانان است.”

“این که آیا آن نظامی یا ملی خدمات عمومی یکی از اغلب نادیده گرفته شده و جنبه — به خصوص در این زمان که کشور در حال رفتن را از طریق در حال حاضر — این که آیا شما در حال ایجاد یک خانه برای زیستگاه برای بشریت و یا مبارزه در سنگر شما آن را انجام دهید با افرادی که به نظر نمی آید مانند شما که نمی آیند از همان پس زمینه. شما یاد بگیرند که برای به اشتراک گذاشتن این تجربه [و بدانید] رهبری followership و نظم و کار گروهی” والس گفت.

کمیسیون ایجاد شد بحث در کنگره که آیا زنان باید ثبت نام کنید برای پیش نویس است. در سال 2017, بعد از همه, مبارزه با پوزیشن باز شد به زنان در سال گذشته دو نفر از اعضای خانه خدمات مسلح کمیته Rep. دانکن هانتر, R-کالیفرنیا و تشکر. رایان Zinke R-مونتانا هر دو جانبازان نظامی که مخالف تغییر معرفی یک لایحه به زنان نیاز به ثبت نام برای پیش نویس است.

این لایحه به تصویب کمیته 32-30, اما, اندازه, معرفی به سادگی به یک نقطه (شکارچی رای دادند و در برابر آن) نمی توان آن را به نسخه نهایی مالی 2018 دفاع ملی مجوز عمل می کنند.

نه از کسانی که حامیان باقی می ماند در کنگره: شکارچی محکوم به 11 سال زندان برای سوء استفاده از بودجه مبارزه انتخاباتی و Zinke سمت چپ برای تبدیل شدن به وزیر کشور در دست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او استعفا داد و از این موقعیت در حالی که تحت بررسی برای معاملات زمین و استفاده از ایمیل شخصی برای دولت کسب و کار.

با دامنه ملی کمیسیون توصیه هایی که بسیار گسترده آنها عبور نظارت و صلاحیت بسیاری از کمیته های کنگره علاوه بر کمیته نیروهای مسلح مجلس — دلیل Houlahan انصراف متمم قبل از رأی گیری.

او گفت که او امیدوار است این کمیته را برگزاری یک جلسه در ماه های آینده به در نظر گرفتن پیش نویس توصیه.

Rep. جکی Speier, D-کالیفرنیا مرجعیت HASC پرسنل کمیته فرعی وعده داده شده چنین مذاکرات.

“من فکر می کنم زمان آن رسیده است. من همیشه از اعتقاد به این که ما نمی خواهد که واقعی برابری در این کشور تا زمانی که زنان باید یک صندلی در پشت میز و کمک به ملی خدمات” Speier گفت.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: اجباری ملی خدمات خواهد ایجاد یک جامعه برابر سابق مشاور امنیت ملی می گوید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>