مریلند گارد ملی کار به بازپرداخت سربازان که از دست رفته و حقوق

مریلند سرباز گارد ملی که رفت بدون ژوئن 15 حقوق باید بازپرداخت گمشده و دستمزد 1 ژوئیه به یک نگهبان گفت: جمعه.

بسیاری از اعضای گارد باید دریافت چک در ژوئن 24, و استراحت خواهد پرداخت در ماه جولای 1, گفت: سروان ، بن هیوز یک گارد ملی مریلند میگویند.

جزئیات بعدی: ارتش در مورد به دریافت آن سبز کلاه بره

او نیست که یک تعداد چگونه بسیاری از مریلند گارد اعضای فعال برای COVID-19 پاسخ و ناآرامی های مدنی از دست رفته پرداخت می شود اما گفت: “همه نشانه ها” شد که جمع شدن خواهد شد تا در پایان ماه.

پرداخت مشکل به نظر می رسد جدا شده در مریلند گارد ملی و وجود دارد هیچ گزارش فوری از مسائل مشابه در سایر 49 متحده چهار سرزمین و منطقه کلمبیا که در آن از اعضای گارد ملی فعال شده اند در تعداد بی سابقه ای.

این نشانه های اولیه بودند که “هیچ سیستمیک درگیر مسائل در پرداخت برای اعضای گارد” در دیگر حوزه های قضایی, سخنگوی گارد ملی اداره گفت.

چند تن از اعضای کنگره ابراز نگرانی در مورد پرداخت قطعی در حالی که ستایش گارد تلاش در طول زمان بحران ملی.

ایالت و سناتور ” بن کاردین D-مریلند به حال کارکنان خود را با تایید مریلند گارد که حقوق بوده است missedm و دریافت اطمینان “است که هر از دست رفته پرداخت می شود ساخته شده تا به سرعت” یک سخنگوی گفت. “این مربوط است که چنین خطایی رخ می دهد,” او گفت:.

تشکر. آنتونی براون D-مریلند یک سرهنگ بازنشسته ارتش گفت: حقوق از دست رفته نشان داد که نیاز به ادامه نظارت برای اطمینان از پرداخت به موقع گارد اعضای حیاتی انجام ماموریت.

“مریلند گارد ملی این کشور برای خدمت به جوامع ما در طول این زمان بحران کمک در تست میدان بیمارستان ها و دیگر نقش حیاتی” و ادامه خدمات “حیاتی خواهد بود که دولت ما همچنان نسبت به بازیابی و آماده برای عفونت های اضافی” براون در بیانیه ای گفت.

“من اعتماد وجود خواهد داشت و خواستار حل و فصل سریع به پرداخت مسائل مربوط به این guardsmen و خانواده های آنها گفت:” قهوه ای, معاون رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس.

Rep. ترنت کلی R-می سی سی پی یک سرتیپ در می سی سی پی گارد ملی ارتش گفت: ملت ایران مدیون بدهی قدردانی به اعضای گارد “خود را فارغ از خود گذشتگی پاسخ دادن به تماس در طول COVID-19 بیماری همه گیر.”

“من درک می کنم که تاخیر در پرداخت به خصوص بعد از اینکه به دور از سنتی خود را کارفرمایان اماکن بار غیر ضروری در خدمات ما-اعضای” گفت کلی رتبه بندی عضو HASC پرسنل کمیته فرعی.

“من خواهد بود نظارت بر این موضوع نزدیک به اطمینان حاصل شود که هر سرویس-عضو که به تماس پاسخ داده به وظیفه دریافت خود را به علت پرداخت” کلی در بیانیه ای گفت.

در بیانیه ای که اواخر روز پنجشنبه مریلند گارد ملی نسبت به پرداخت مشکل به یک فرمت از دستور دولت فدرال برای اعضای گارد در COVID-19 پاسخ تحت عنوان 32 از ایالات متحده کد.

هنگامی که به دستور تمدید شد, “آن را ناشی از تاخیر در دریافت پرداخت به طور منظم 1 و 15 چرخه ماهانه” از فدرال مدیریت اضطراری دولت در بیانیه ای گفت:.

FEMA دخالت ناشی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 22 سفارش کارگردانی وزیر دفاع به مجوز کامل فدرال بازپرداخت توسط FEMA به کشورهای با گارد اعضای فعال تحت عنوان 32.

یک FEMA سخنگوی گفت که تصویب 50 گارد ملی درخواست برای حمایت دولت فدرال برای استفاده از گارد ملی پرسنل در 32 عنوان وظیفه وضعیت از طریق اوت 21 اعطا شده بود و در مجموع 31,970 سرباز گارد ملی شده بود فعال تحت دستور دولت فدرال به عنوان ژوئن 24.

این سخنگوی نیست پاسخ به طور مستقیم بر روی چک مشکل در مریلند گارد ملی و ارجاع سوال به گارد ملی اداره است.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: مریلند سربازان گارد دست ژوئن حقوق

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>