مارتا McSally نمی خواهید به یک خلبان جنگنده — تا زمانی که او گفت: هیچ

با وجود انتقاد مکرر از F-35 Joint Strike Fighter دیابت مارتا McSally نمی کند در واقع نفرت هواپیما.

“من دوست دارم F-35! ما نیاز به F-35!” سناتور جمهوری خواه از آریزونا گفت: در طول یک مصاحبه پنج شنبه.

جزئیات بعدی: ارتش شلیک کردن به گودال اسرائیل, گنبد آهنین در برابر رقبای خارجی

McSally شناخته شده است برای حمایت شدید از محبوب A-10 Warthog است که ناهموار مقابل از F-35.

HarperCollins Publishers

در طول زمان خود را در خانه که در آن او خدمت کرده است از سال 2015 تا 2019, McSally نیروهای با اواخر بهداشت ، جان مک کین به صرفه جویی در A-10 از mothballs به عنوان نیروی هوایی برنامه ریزی شده به بازنشسته گراز و جایگزین کردن آن با F-35.

او تحت فشار قرار دادند به صورت یک نیاز در سال مالی 2017 دفاع ملی مجوز عمل سفارش یک چهره بین F-35 و A-10 با هر به درجه عملکرد آن در پشتیبانی نزدیک هوایی ماموریت.

McSally بود که اولین زن خلبان نیروی هوایی به پرواز در مبارزه با, می داند الزامات پشتیبانی نزدیک هوایی. او مستقر شش بار به مکان های در خاورمیانه از جمله عراق و کویت و افغانستان که در آن او ارائه پوشش برای نیروهای زمینی چندین بار شلیک صدها دور از A-10 را یاد Gatling gun. او پرواز 325 مبارزه با ساعت درآمد یک برنز ستاره و شش درجه و مدال و با توجه به وب سایت رسمی.

McSally بازنشسته به عنوان یک سرهنگ در سال 2010 پس از خدمت برای 22 سال است. او انتخاب شد و به مجلس نمایندگان ایالات متحده در ماه دسامبر 2014. او منصوب شد سنای آمریکا در ماه دسامبر سال 2018 به عنوان جایگزینی برای مک کین اما چهره دموکرات مارک کلی در تلاش برای نگه داشتن صندلی — شده است و کشویی در پای صندوقهای رای است.

او مشغول نگه داشته, در سنا به تساوی بهداشت ، چاک Grassley R-آیووا ترین قوانین تصویب شده در سال 2019 — در مجموع از هفت به تصویب رسید در سال اول خود را به عنوان سناتور.

McSally صحبت با Military.com در مورد اولین اولین کتاب او “به جرات پرواز: ساده درس دادن هرگز” که به بررسی زندگی حرفه ای خود را در نیروی هوایی و از دست دادن و غم و اندوه بودن تجاوز بازمانده تزلزل او هدف و دفاع از زنان است. او راه اندازی شد این کتاب همراه با وب سایت daretofly.ما که در آن خوانندگان می توانید با او تماس بگیرید و به اشتراک گذاری شخصی خود داستان.

“ما باید اشتراکات ما پیدا کردن شجاعت و برخورد با غم و اندوه و مشکل چیز به عنوان انسان و حتی پیدا کردن خود را wingman,” او گفت:.

او دیدگاه ویرایش شده برای وضوح و اختصار.

Military.com: شما شروع کتاب خود را با در نظر گرفتن خوانندگان از طریق آنچه در آن مانند مصرف کردن در A-10 Thunderbolt II. شما را دیده ام نیروی هوایی سعی کنید به مرحله آن را طی پنج سال به علاوه یا ارسال تعدادی از آنها را به boneyard. اما واقعا تا چه حد به آینده آیا شما فکر می کنم A-10 می تواند نگه داشته شود ؟

مارتا McSally: این نه به خاطر من پرواز A-10 که من در تلاش برای نگه داشتن آن را در اطراف. آن را نه دلتنگی. من پرواز T-37 [پرینت]. که در boneyard [در دیویس-Monthan پایگاه نیروی هوایی در توسان آریزونا]. من می گویند “سلام” به آن زمانی که من رانندگی توسط boneyard. رویکرد من این است که برخی از شرایط وجود دارد که در آن سربازان آمریکایی بر روی زمین در زیر آتش در حال حرکت در نزدیکی دوستانه گاهی اوقات در زمین گاهی به آب و هوا. … آنها نیاز به یک درگیری مستمر با بقای, با تنبلی حرکت کردن زمان و سلاح های سربار با تخصص است که با تمرکز, زندگی و تنفس و مطالعات پشتیبانی نزدیک هوایی. … برخی از شرایط وجود دارد [که تحت آن] تنها A-10 در حال رفتن به نگه داشتن آمریکایی ها زنده است. پس چرا ما می خواهیم برای خلاص شدن از شر است که تا زمانی که ما یک جایگزین مناسب?

نیروی هوایی ساخته شده اند برتری هوایی نگاه آسان است و ما باید این را به نسل پنجم جنگندهها به منظور ادامه برای اطمینان از برتری هوایی. [اما] آن را نمی توانید اقامت در ایستگاه به عنوان آن می تواند یک ضربه مستقیم و شما نمی خواهید آن را در جایی که مانند A-10, این با گرفتن یک ضربه مستقیم.. … و با ارتقاء آن به A-10C مدل … آن را کردم نجوم بهتر از برخی از ما چهارم-و-نیم-نسل [هواپیما] و در حال حاضر ما در حال بازسازی بال خود را. بنابراین این توانایی پرواز به خوبی به 2040s, و ما در حال رفتن به نگه داشتن مبارزه را به مطمئن شوید که آن را ندارد.

F-35 باید با تمرکز بر روی چیزهایی که نسل پنجم جنگندهها نیاز به انجام است که قادر به دست آوردن دسترسی برابر دشمنان ما — چین و روسیه و دیگران — به عنوان آنها رشد می کنند قابلیت خود را … درخواست [F-35s] برای انجام این کار و ماموریت و همچنین … است که با داشتن آن بود که جک از همه معاملات استاد هیچ.

Military.com: در کتاب خود شما بحث در مورد چگونه شما را برآورده نمی ارتفاع مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک خلبان پس از شما درخواست چشم پوشی و درخواست کرد که آن را رد شد بسیاری از بار. [با کمک سرهنگ Chris Bell, آکادمی درمانگاه فرمانده و سرهنگ ژنرال چارلز هام سرپرست USAFA, McSally که می ایستد کمی زیر 5’4″ برنده او تجدید نظر شود.] نیروی هوایی فقط حذف ارتفاع مورد نیاز برای آن هوانوردان در اوایل این ماه. آیا این نشانه ای از چیزهای خوب در می آیند ؟

MM: پس از آن مهم نیست که شما می توانید مناسب و عملکرد در کابین خلبان. آنچه که من با آن برخورد شد و این دلخواه اداری, one-size-fits-all … محدودیت. من گذشت کابین خلبان اتصالات من نشان داد که من می تواند عملکرد, اما آنها هنوز هم می گفتند و آن را فقط مسخره است. این بیچهره, بی نام و بوروکرات که مصرف شد رویای من دور و من که قرار بود به هر یک از آن. بنابراین این دهه به تعویق افتاده است. مطمئن شوید که شما هنوز هم باید قادر به عملکرد اما با داشتن این عدد دلخواه بودن چیزی که میخوام بلافاصله رد صلاحیت کسی به خصوص در یک زمان از یک خلبان کمبود. … من فکر می کنم این خبر خوبی برای نیروی هوایی ما و برای هر فردی که می خواهد به پرواز است که آنها فرصت داده شود به عنوان یک فرد.

Military.com: شما سقوط به یک دسته از زنان در نظامی که خود را ساخته اند نقاط عطف تبدیل شدن به نیروی هوایی اولین زن خلبان به پرواز در جنگ را در سال 1995 و به فرمان هر گونه مبارزه با حمل و نقل هوایی اسکادران شامل جنگنده و بمب افکن. عبارتند از “اولین ها” هنوز هم مهم است ؟

MM: من احساس می کنم بسیار خوش شانس و خوش شانس است که من تا به حال این فرصت. زنانی که هموار راه را قبل از من به خصوص زنان نیروی هوایی خدمات خلبانان بودند فقط شگفت انگیز مدل های نقش و پیشگامان برای من. … در زمان ما [ما همگروهی] و من صحبت کردن برای خودم بود با تمرکز بر انجام کار درست و عنوان بهترین خلبان است که من می توانم می شود و همچنین نشان می دهد که ما متعلق اثبات این افراد اشتباه بود که شاید-نه-پس ذهن باز در مورد زنان به پیوستن به صفوف و از اینکه بخشی از تیم خود را. در ارتش ما فقط بسیار متمرکز در انجام کار ما انجام آن با برتری ساخت یک تفاوت و ما فقط اتفاق افتاده است به همراه راه شکستن این موانع است. من فکر می کنم این مسائل برای نسل بعدی که آنها را ببینید مدل نقش. ما شکسته ام را از طریق بسیاری از موانع درست است ؟ چه چیزی باقی میماند ؟ رئیس ستاد نیروی هوایی? رئیس ستاد مشترک? و در زمان که اتفاق خواهد افتاد.

Military.com: به شما نشان می دهد در این کتاب در یک نقطه به شما این گزینه را به یک پل هوایی و یا تانکر انتساب اما شما به جای آن تصمیم گرفتند برای تبدیل شدن به یک T-37 استاد خلبان خود را به عنوان اولین پرواز آهنگ. چه ساخته شده شما فشار ‘سنگین’ ماموریت در کنار?

MM: من فقط … تا به حال این رویا به یک خلبان جنگنده. بنابراین در طول [انتساب روند انتخاب] من فقط به حال به سرعت فکر می کنم است که بهترین مسیر برای من نگه داشتن رویای من زنده است؟’ و T-37 جواب میده. و بنابراین من در نگاه من سه پایه گزینه های در مقابل من انتخاب [Del Rio, تگزاس, خانه Laughlin پایگاه نیروی هوایی] نوشت و آن را پایین دست آن را به من بال فرمانده و بقیه سابقه است. اگر آن روز من تا به حال انتخاب یک محموله تانکر آنها هرگز به من اجازه بازگشت بیش از. همچنین, اگر من یک پسر, من می خواهم که قادر به انتخاب یک جنگنده. من یک تراشه بر روی شانه من من تا به حال به نگه داشتن یک نگرش خوب و من ساخت airmanship و نگاهی به فرصت برای رشد به عنوان یک افسر و به عنوان یک خلبان برای حفظ رویا. من که کل داستان را [در کتاب] به عنوان یک راه گفت: گاهی اوقات برنامه های خود را از خط خارج. و بسیاری از مردم می تواند مربوط به آن در حال حاضر در سال 2020, اما برای من, من نبوده است از خط خارج من نبوده است detoured. من نمی خواهد که در واقع ملاقات رویاهای من و سرنوشت من است.

Military.com: آیا شما خودتان را همیشه در نظر گرفتن کار دیگری در نیروی هوایی? شاید به عنوان نیروی هوایی, منشی, اگر نامزد روزی?

MM: در حال حاضر من متمرکز بر بهترین بودن سناتور من می تواند و فرصت ادامه خدمت به آریزونا.

Military.com: شما نازل شده در سال گذشته است که به شما تجاوز شده به عنوان یک افسر سوم و شما را به آن تجربه در این کتاب است. شما همچنین بحث در مورد خوب ol’ پسران آب و هوا و فرهنگ در خصوص توهین به نظرات در مورد شما به عنوان یک خلبان فقط به خاطر اینکه شما یک زن است. سریع به جلو به سال گذشته هنگامی که شما درخواست پنتاگون برای بهبود فرآیندهای موجود برای رسیدگی به تجاوز جنسی در میان دیگر تغییرات به پاسخگویی. از تجربه خود و از آنچه شما خواسته پنتاگون برای رسیدن به, آیا شما فکر می کنم آن را به اندازه کافی است ؟ چه هنوز هم باید انجام شود ؟

MM: اجازه بدهید من اول بگویم من فکر می کنم ما آمده است یک راه طولانی. و با وجود این تجارب دردناک است که من در کتاب من, من واقعا مشترک آنها را برای ارائه به امید دیگران که از طریق آن بوده است. افرادی که من می دانم عشق من می دانستم که این چیزها برای من اتفاق افتاده. من فقط احساس می کرد که برای من مهم است به عنوان مثال به دیگران چرا که این اتفاق افتاده است به طوری که بسیاری از مردم در داخل و خارج از ارتش.

اجازه دهید من نیز می گویند من دوست داشتم من هم در نیروی هوایی. من خدمت با بسیاری از شگفت آور مردان و زنانی که در خدمت با افتخار است که در خدمت با صداقت بود که احترام به یکدیگر و به هیچ وجه فراموش تجربیات من است که من به اشتراک گذاری مشخص کردن اکثریت قریب به اتفاق مردم که در پوشیدن لباس. … اما یکی دیگر از دلایلی که من این را علنا در سال گذشته اغلب بحث درباره این است که فرمانده باید نقش. … داشتن یک فرمانده خودم و بازمانده خودم من بسیار به شدت در کنار, “فرماندهان نیاز خود را به این. فرماندهان نیاز به مسئول پیشگیری و نگه داشتن مردم پاسخگو برای آزار و اذیت و تجاوز جنسی.” هنگامی که شما در فرماندهی شما مسئول زندگی این مردان و زنان شما ارسال آنها را به راه آسیب است شما می توانید آنها را در زندان شما می توانید خود را چک. به عنوان به زودی به عنوان ما آن برون سپاری شما ببینید که آن را تبدیل به چیزی در حاشیه. ما دیده ایم که با نظامی مسکن, راه, راست?

به طوری که من تحت فشار قرار دادند در پنتاگون سال گذشته آنها ایجاد یک نیروی کار; به طور خاص ما با تمرکز بر چگونه به بهبود فرایند هنگامی که کسی گزارش شده است که آنها تجاوز جنسی. چگونه می توانم به شما در بهبود تحقیقی روند ؟ چگونه می توانم به شما در بهبود پشتیبانی برای بازماندگان? قضایی روند ؟ بعضی اوقات این چیزها در نظر گرفتن راه بیش از حد طولانی است. و آن را به پایان می رسد که مانند سرطان در یک واحد.

Military.com: چه هستند برخی از چیزهایی که شما را دیده ام تغییر در نظامی پاسخ در حمله جنسی پس از شما عمل به ابتکار?

MM: ما باید 17 از 18 طرح است که من تا به حال بدست امضا به سال گذشته لایحه دفاعیه. آنها در حال اجرا در حال حاضر. ترجمه و ارائه نظارت برای دیدن آنچه که بهبود یافته است. و ما در حال حاضر دیده می شود برخی از مثبت بهبود به طور معمول در دسترسی به ویژه قربانیان مشاوره قبل از آن به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. … اما ما نیاز به کار بیشتر بر پیشگیری طرف. فرهنگ است که قطعا بهتر [نسبت به] زمانی که من به خدمت شد و در آن روز زودتر, اما من فکر می کنم شما یک مقدار زیادی از واقفین و فرماندهان که کاملا رک و پوست کنده فقط نادان در تجاوز جنسی. آنها درک نمی کنند. آنها هنوز هم این کلیشه ها از چه درنده به نظر می رسد و آنها نمی توانید تصور کنید که کسی در واحد خود می تواند چنین کاری را انجام دهد چرا که آنها نگاه مانند یک افسر و یک شوهر و یا پدر اما [گاهی] این عاملان در چشم ساده.

و بنابراین من فکر می کنم هنوز هم ما نیاز به کار بیشتر و در آموزش و پرورش از فرماندهان — و آن شروع می شود در اوایل به عنوان افسران اوایل به عنوان داوطلب خدمت سربازی. بسیاری از این جنایات اتفاق می افتد بین افراد جوان بین سن 18 و 25 و ما باید به شکل فرهنگی به جای پرتاب بیشتر اسلاید پاورپوینت در جوان ما در نیروی هوایی ما رو به انجام بیشتر برای آنها که قادر به متوقف کردن این جنایات در میان خود را که آیا آن را نمی شود تسهيل [و] نه ناظر بودن و اجازه می دهد آن چیز مانع می شود.

Military.com: شما در یک گرم مبارزه فضانورد سابق و سابق نیروی دریایی سروان. علامت گذاری کلی در یک انتخابات خاص در آریزونا. چگونه آن را در مقایسه به اجرا خود را برای خانه خود را حرفه ای در نیروی هوایی? چه هستند برخی از چیزهایی که شما آموخته ام از این کمپین ؟

MM: دلیل من برای کار در وهله اول من و به اشتراک گذاری این در کتاب من, برخی از مردم, سیاست برای من. من در تلاش برای ایجاد یک تفاوت با زمان من داده شده است. از دست داشتن پدرم وقتی که من 12 بود من در آن نگاه کنید مثل این می بود که در سال گذشته از زندگی من: من چه هستم رفتن به انجام به تفاوت ؟ همچنین به عنوان سهم من از کتاب من, آیا پیاده روی با یک مشکل. احساس من این تماس به وظیفه به گام تا و خدمت در این منطقه مبارزه با چون من فریاد در تلویزیون “با آنچه در واشنگتن دی سی?” به همین دلیل من به شدت به اجرا در وهله اول.

و من فکر می کنم … جانبازان ارائه دهد که چشم انداز منحصر به فرد. پس از آن است مطلق افتخار قادر به خدمت در خانه و در حال حاضر در سنا من متمرکز بر انجام همه چیز من می توانید به پشتیبانی و خدمت به مردم آریزونا. این کشور بسیار تقسیم شده است. این است برای رفتن به یک تصمیم مهم در مورد جهت کشور ما است. من در این عرصه است. من شده است از طریق بسیاری از ناملایمات در زندگی من است. بنابراین این چیزی است مثل این است که در مبارزه با و یا برخی از چیزهای دیگر [در زندگی] … بنابراین من قصد دارم به فقط آن را همه چیز را من کردم.

Military.com: شما صحبت کردم به کلاس های درس کامل از دختران جوان و پسران در مورد آنچه در آن طول می کشد تا خلبان شود و این فرصت را از خدمات. به عنوان نظامی تلاش کرده است برای ارتباط با نسل بعدی و تمرکز آن چگونه استخدام آیا شما فکر می کنم که علاقه کنار جاده افتاده است?

MM: من نمی مراقبت از آنچه نسل شما در — زمانی که شما رفتن به یک نمایش هوایی و شما ببینید, هواپیما, پرواز, و یا اگر شما زندگی می کنند یک پایگاه هوایی و شما آنها را ببینید شما نمی تواند کمک کند اما نگاه کردن. من نمی خواهم برای پرواز تا زمانی که من کردم به آکادمی نیروی هوایی. من تا به حال بیماری حرکت وقتی که من بچه بودم با خودم فکر کردم من که قرار بود برای تبدیل شدن به یک دکتر. و من تصمیم گرفتم و مورد نظر من برای تبدیل شدن به یک خلبان جنگنده هنگامی که من برای اولین بار در زندگی من است که من نمی توانستم چیزی را فقط به این خاطر که من یک دختر بود. که من نمی توانستم پرواز جنگندهها از آنجا که من یک دختر بود و آن را فقط به من رفته…. و که در واقع به همین دلیل من تصمیم گرفتم که دقیقا آنچه که من می خواستم به انجام. بدون در نظر گرفتن چگونه نسل جوان است اتصال و یا یادگیری قادر به پرواز و قادر بودن برای خدمت به کشور خود را چیزی است که فقط یک فرصت فوق العاده ای. وجود دارد بسیاری از دختران یا پسران کوچک با پتانسیل و رویایی که در قلب خود را. ما فقط باید برای اتصال با آنها را در راه حق.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: محمدجواد Hegar شکایت پنتاگون و برنده شد. در حال حاضر او در حال اجرا برای کنگره

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de