تفنگداران دریایی هشدار داد به دور ماندن از اعتراضات که به نوبه خود می تواند خشونت

به عنوان معترضان به خیابان ها به فشار برای پلیس اصلاحات و پایان دادن به نژادپرستی در آمریکا و تفنگداران دریایی در حال گرفتن یادآوری در مورد چه نوع از مشارکت است-و نیست-اجازه در حالی که در یکنواخت.

مقر تفنگداران دریایی در این ماه صادر چهار-اطلاعات صفحه کاغذ در اعتراض به فعالیت برای اعضای خدمات. تفنگداران دریایی دستور داد به هدایت روشنی از تظاهرات است که می تواند به خشونت کشیده شد و گفته شده است که به عموم نشان دادن حمایت برای حزبی نامزدها یا احزاب است.

جزئیات بعدی: مک کانل ‘OK’ با از بین بردن مؤتلفه نام از پایگاه های

هدف در صدور این یادداشت را به مطمئن شوید که تفنگداران دریایی ورزش می تواند حقوق خود را بدون در حال اجرا گرفتار از هر گونه قوانین فدرال مقررات و سیاست های, گفت: سروان ، جو باترفیلد های دریایی سخنگوی در پنتاگون.

“ما می خواهیم به پیش بینی سوالاتی که تفنگداران دریایی را در زمانی که تعیین آنچه که می توانید و نمی تواند انجام دهد به عنوان یک سرویس عضو” او گفت:. “… ما ارائه تفنگداران و ملوانان با آب مقطر راهنمایی های حاصل از سیاست های موجود ما کمک می کند تا به نگه داشتن مردم ما آگاه است.”

تظاهرات خود را وارد هفته سوم زیر اواخر مارس کشتن جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. برخی از تظاهرات خشونت تبدیل شد که تظاهرکنندگان در آنجا ماند و گذشته شهر حکومت — در برخی از موارد غارت و راه ساختمان را به آتش.

تفنگداران دریایی در حال منع از شرکت در هر گونه پست تظاهرات که در آن “خشونت است به احتمال زیاد به نتیجه” متحده هدایت است که بر اساس شرایط موجود در وزارت دفاع و سرویس احكام است. آنها نیز مجاز به شرکت اگر آنها در مدرسه در وظیفه در یک کشور خارجی و یا اگر اعتراض نقطه ساخته شده خارج از محدوده توسط فرمانده خود را.

رهبران می توانید لکه های خارج از محدوده را به نیروهای نظامی خود را اگر آنها معتقد به یک تهدید برای اعضای خدمات سلامت و روحیه یا رفاه یادداشت متحده است. اما از آنجا که جهانی همه گیر همچنان در همان زمان تظاهرات اتفاق می افتد, آن می افزاید: فرماندهان باید بیشتر قدرت به اعمال محدودیت.

این درست است حتی اگر محدودیت حد یک سرویس عضو آزادی اجتماعات و بیان با توجه به این سیاست تا زمانی که این محدودیت ها به منظور محافظت از تفنگداران دریایی و نیروی, و نه محدود کردن قانونی گفتار.

آنچه مجاز است برای تفنگداران دریایی که می خواهند برای شرکت در تظاهرات? صلح آمیز و گفتمان سیاسی بیش از وضعیت کشور و یا قانون خوب است, سیاست های ایالات, همراه با ابراز اختلاف شخصی و یا نارضایتی از مسائل سیاسی و یا وقایع کنونی.

چه چیزی می تواند زمین تفنگداران دریایی در مشکل است با استفاده از یک اعتراض به حمایت اکسپرس خاص نامزد و یا حزب سیاسی صحبت به نمایندگی از خدمات خود را و یا نظامی و یا دلالت دریایی سپاه یا وزارت دفاع حمایت از یک شخص و یا سیاست.

باترفیلد گفت: ستاد دریایی سپاه ساخته شده است نمی دانم از هر اعتراض مناطق قرار می گیرد محدودیت تفنگداران دریایی یا هر پرسنل تنبیه نامناسب مشارکت در تظاهرات اخیر.

کالیفرنیا بر اساس من اعزامی تفنگداران دریایی واحد که نظارت بر چندین واحد اصلی در این دولت ساخته شده است که هر اعتراض نقاط خارج از محدوده به تفنگداران دریایی گفت: 2nd سرهنگ لوگان تیلور سخنگوی وجود دارد. من اعزامی تفنگداران دریایی یکم تشویق به ورزش خود حق اعتراض به او اضافه شده است.

پس III MEF ده ها هزار نفر از آن اقیانوس آرام-بر اساس پرسنل در ژاپن عبدالله است که دستور گفت: تفنگداران دریایی در این کشور یا هر کشور دیگری در خارج از ایالات متحده ممنوع از شرکت در خارج-پایگاه رویدادهای سیاسی در وزارت دفاع و سیاست.

اما دریایی سپاه به رسمیت می شناسد که نژادپرستی و تبعیض سیستماتیک یک مشکل است که باید در نیروی و امریکا به عنوان یک کل اضافه شده 1 ستوان Ryan Bruce یک سوم MEF سخنگوی.

“فرمانده [ژنرال دیوید] برگر صادر کرده است تماس بگیرید که ما باید ‘در تلاش برای از بین بردن بخش خود را. تنها به عنوان یک نیروی متحد از تبعیض نژادی و نابرابری و تعصب می تواند ما را به طور کامل نشان دادن ارزش های اصلی ما خدمت به عنوان نخبگان warfighting سازمان امریکا نیاز دارد و انتظار دارد که به'” بروس گفت.

هیچ III اعزامی تفنگداران دریایی یکم مواجه شده اند هر گونه اقدام انضباطی به صورت نامناسب در اعتراض به فعالیت های او اضافه شده است.

رهبران از کارولینای شمالی بر اساس II MEF هفته گذشته تشویق تفنگداران دریایی خود را برای شرکت در وقایع صلح آمیز است.

“این کاملا باقی مانده است اول خود را اصلاح حق” سرهنگ ژنرال برایان Beaudreault و Sgt. مسلح ، Lonnie تراویس جونیور نوشت: در پیام خود به تفنگداران دریایی. “آنچه ما از این است که شما انجام این کار با خیال راحت و درک زمان هدایت و دستورات در حالی که به نمایندگی از خود واحد و سپاه حرفه ای.”

تفنگداران دریایی گفت: برای دریافت در تماس با فرماندهی کارکنان قاضی مدافع با پرسش در مورد چه چیزی است و یا مجاز نمی باشد در طول یک اعتراض.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مربوط به: ‘آن را کمی متناقض:’ سرباز گارد نگه داشتن خط در شهروندان در DC

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de